Asa cum ma asteptam, tuning foarte cuminte pentru o astfel de masina... modificari minore! Au iesit bine zic eu, iar breakul este o idee kiar indrazneata! Pacat ca are mai multe geamuri decat trebuie pe partea opusa unghiului din care e poza
__________________
senza cuore saremmo solo macchine
nu cred ca sunt prea multe.. poate nu sunt dimensionate exact cum ar trebui dar a fost destul de obositor de realizat si asa... daca ai o idee cum exact ar trebui sa arate astept sugestii.
Bafta PPL!