Hmmm... okey... hai cu Mercedesul... Dar masini mai tunabile nu ati gasit mah ?!? adika pooii mei, numa M5, S Klass... focusul ala ce a fost bine venit, ca la barci din astea nu prea sta bine cu tuning, decat ceva foarte finutz...
Si hai sa ne intelegem putin... Aici e concurs de masini sau de grafica? ca nu am prins ideea... avand in vedere ca suntem pe un forum de masini ar trebui sa conteze in primul rand aspectul masinii, complexitatea tuningului, bunul gust si cat de reala pare masina... Aia cu focusul cabrio m-a dat pe spate, a fost super originala ideea si kair parea destrul de reala poza! Dar acum nu cred ca tre sa cautam erorile cu lupa in photoshp... daca per total arata okey masina si nu se vede ca e tunata pe calc at e ok! Lasati dreq detalii de ordinul pixelilor! Vorba ceea, parerea mea mosule, ca nu-s din zona