Go Back   Forum 4Tuning > Car Styling > Tuning Design - Virtual Tuning > Virtual Tuning 2D > Arhiva

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 06-09-06, 11:10   #2056
Kolegosu'

Stage 5
 
Kolegosu''s Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,009
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Concurs de tuning virtual

Este okay ce ai facut tu ca nu s-a ales inca castigatorul la concurs ..... TazAless ti-a explicat cum poti afla daca masina facuta de tine mai este in concurs
__________________
Kolegosu' is offline  
Old 10-10-06, 11:13   #2057
ra2
Dream Squad Member

Stage 5
 
ra2's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,270
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
Default Re: Concurs de tuning virtual

ma fratilor sa cam dus pe copca concursu asta...nimeni numai este interesat de el...eu as propune sa se faca un poll...ptr pastrarea sau stergerea topicului asta...ce ziceti?
__________________
ra2 is offline  
Old 10-10-06, 13:24   #2058
OmB*
Virtual Tuner

Stage 5
 
OmB*'s Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 703
Member of:
[Virtual Tuning]
Default Re: Concurs de tuning virtual

Quote:
Originally Posted by ra2 View Post
ma fratilor sa cam dus pe copca concursu asta...nimeni numai este interesat de el...eu as propune sa se faca un poll...ptr pastrarea sau stergerea topicului asta...ce ziceti?
pai acuma toata lume face masinile de la challenge si se provoaca intre ei .... eu 1 zik k sunt destule topicuri unde se fac concursuri si fara asta.... as bate spre stergerea lui .... dei nu cred k deranjeaza pe cineva....
OmB* is offline  
Old 10-10-06, 13:32   #2059
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Concurs de tuning virtual

Cum a spus si OmB*, exista battle-urile individuale, sau cele de grup, plus Virtual League, care, deocamdata functioneaza bine. Inchidem topicu' asta si-l lasam, nu-l stergem, ca poate pe viitor o sa fie din nou folositor.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -