Quote:
Originally Posted by blondu_glf 2
o gasca intreaga.......sa iti traiasca toti... 
|
Mulţumesc
Bineînţeles că nu-i mai am pe toţi, adică o parte din ei i-am dat (cu pisoii în frunte

). La mine e doar zona de tranzit. La ora actuală nu am
decât 5 pisici mature (şi castrate) şi 7 câini

. Soarta!
PS. Stau la curte
Mai pun niste poze, cu restul menajeriei / colecţiei