Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 19-12-08, 00:16   #301
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Smile Re: E36 - Project MHT

A intrat in hibernare MHT ?
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 19-12-08, 20:20   #302
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by Insanerzw View Post
A intrat in hibernare MHT ?
Domn presedinte ejti al dreacu de secretos;
tii numai pt tine
bafta cu "stii tu ce":-"
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 19-12-08, 22:29   #303
david_predescu

Stage 3
 
david_predescu's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: E36 - Project MHT

Da ce-i faci frate....ii pui motor cu reactie??? Las-o in xxxx de treaba si spune ce-i faci , daca ii faci , sau cand ne zici ce ii faci, ca o sa se faca aici o suta de pagini de supozitii ...
david_predescu is offline   Reply With Quote
Old 23-12-08, 13:59   #304
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by david_predescu View Post
Da ce-i faci frate....ii pui motor cu reactie??? Las-o in xxxx de treaba si spune ce-i faci , daca ii faci , sau cand ne zici ce ii faci, ca o sa se faca aici o suta de pagini de supozitii ...
Lasa lumea sa fie curioasa si sa faca presupuneri, cine stie poate maine poimaine aud ca mi-am modificat masina, sau este a nu stiu cui .....prietenii stiu de ce. Masina va pleca probabil astazi din bucuresti pentru o mica schimbare de decor, promit ca voi pune poze cand voi considera ca este cazul.
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline   Reply With Quote
Old 23-12-08, 14:06   #305
PDV_1989

Stage 5
 
PDV_1989's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 5,387
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[Opel]
[DACIA]
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: E36 - Project MHT

Horica vrei cumva sa faci vreun OZN din ea ? Spune-ne si noua ce vrei sa ii faci nu ne mai tine in suspans
PDV_1989 is offline   Reply With Quote
Old 23-12-08, 19:38   #306
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by PDV_1989 View Post
Horica vrei cumva sa faci vreun OZN din ea ? Spune-ne si noua ce vrei sa ii faci nu ne mai tine in suspans
face 747 )) stie el ce face aveti rabdare
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 23-12-08, 21:12   #307
LAFv8

Stage 5
 
LAFv8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,499
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Lasa lumea sa fie curioasa si sa faca presupuneri, cine stie poate maine poimaine aud ca mi-am modificat masina, sau este a nu stiu cui .....prietenii stiu de ce. Masina va pleca probabil astazi din bucuresti pentru o mica schimbare de decor, promit ca voi pune poze cand voi considera ca este cazul.
mama horia sa mor de nu neai strikt sarbatoriile ,neai speriat de groaza cu secretul asta al u,o sa ne faci prafffff
LAFv8 is offline   Reply With Quote
Old 24-12-08, 12:28   #308
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by LAFv8 View Post


mama horia sa mor de nu neai strikt sarbatoriile ,neai speriat de groaza cu secretul asta al u,o sa ne faci prafffff
Fiecare isi face masina dupa cum crede de cuviinta si dupa posibilitati, eu daca aveam posibilitati probabil aveam M5 pe ea, dar asa fac si eu ce pot. Ma cunosti, nu ma dau mare si nici nu ma laud, iar daca nu am spus ce am in cap inseamna ca mi s-a cam acrit sa tot aud in stanga si-n dreapta vorbe despre mine sau masina mea. Respect pentru cei care stiu ce iseamna sa pui suflet intr-un lucru care cred ca conteaza pentru ei. CRACIUN FERICIT DANY SI TOT CE ITI DORESTI, dar parerea mea este sa mai lasi caterinca din cand in cand la o parte, macar cu cei cunoscuti ca sa nu zic cu prietenii.
flipper is offline   Reply With Quote
Old 24-12-08, 17:55   #309
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Fiecare isi face masina dupa cum crede de cuviinta si dupa posibilitati, eu daca aveam posibilitati probabil aveam M5 pe ea, dar asa fac si eu ce pot. Ma cunosti, nu ma dau mare si nici nu ma laud, iar daca nu am spus ce am in cap inseamna ca mi s-a cam acrit sa tot aud in stanga si-n dreapta vorbe despre mine sau masina mea. Respect pentru cei care stiu ce iseamna sa pui suflet intr-un lucru care cred ca conteaza pentru ei. CRACIUN FERICIT DANY SI TOT CE ITI DORESTI, dar parerea mea este sa mai lasi caterinca din cand in cand la o parte, macar cu cei cunoscuti ca sa nu zic cu prietenii.

Domn presedinte sarbatori fericite iar legat d m5 lasa mht sa iasa...o sa iasa bine
tu fao cum tiai propus si restu dale in .........noastra
Marian_nebunu is offline   Reply With Quote
Old 24-12-08, 20:01   #310
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: E36 - Project MHT

Mai lasati-l mai in pace pe Horia....gata...Craciun Fericit Horica..!
Insanerzw is offline   Reply With Quote
Old 24-12-08, 22:37   #311
robert_berceni

Stage 4
 
robert_berceni's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 277
Default Re: E36 - Project MHT

Asta seara am vazut MHTul p bd. Brancoveanu...frumos se vede/aude.
Tot ce iti doresc eu Horica este multa sanatate,fericire si un Craciun fericit.
Si sa ai puterea sa iti indeplinesti toate ideile pe care le ai pt MHT.
Cu respect,
B 75 K E L
__________________
/?\ >DOWNLOAD< /?\ >VIEW< /?\
Strada nu e pt curse...(vb unui om "mare" RIP MICUTZU)
robert_berceni is offline   Reply With Quote
Old 24-12-08, 23:08   #312
PDV_1989

Stage 5
 
PDV_1989's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 5,387
Member of:
[VW]
[Hyundai]
[Opel]
[DACIA]
[RENAULT]
[2 Roti]
Default Re: E36 - Project MHT

Cred , sigur se ducea la TOTTO ptr ca acolo am vazut masina parcata langa multe alte masini din FMS...Sa ma contrazica cineva daca nu am dreptate
Craciun Fericit Horia !
__________________
PDV_1989 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-08, 00:11   #313
LAFv8

Stage 5
 
LAFv8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,499
Lightbulb Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by flipper View Post
Fiecare isi face masina dupa cum crede de cuviinta si dupa posibilitati, eu daca aveam posibilitati probabil aveam M5 pe ea, dar asa fac si eu ce pot. Ma cunosti, nu ma dau mare si nici nu ma laud, iar daca nu am spus ce am in cap inseamna ca mi s-a cam acrit sa tot aud in stanga si-n dreapta vorbe despre mine sau masina mea. Respect pentru cei care stiu ce iseamna sa pui suflet intr-un lucru care cred ca conteaza pentru ei. CRACIUN FERICIT DANY SI TOT CE ITI DORESTI, dar parerea mea este sa mai lasi caterinca din cand in cand la o parte, macar cu cei cunoscuti ca sa nu zic cu prietenii.
M5 naveai cum sa faci asa ceva pe pisikesti nebun nebunule nu fac caterink cu tine glumesc fink ne permitem fink suntem prieteni.bafta frate cu masinutza ta,sti k te apreciez fink nu te opresti deloc si-ti place sa faci ceva in plus intodeauna la ea.si chiar ai scos bine din ea .si nu te mai supara asa (k oricum stii k te bat))))))))))))))))craciun fericit frate si sa-ti aduk mosu citi mai mlti caluti la M H T.tot respectu
__________________

M20B20 - 2.0 L Straight-Six || M20B25 - 2.5 L Straight-Six
M20B27 - 2.7 L Straight-Six || M30B32 - 3.2 L Straight-Six
M30B35 - 3.5 L Straight-Six || M60B40 - 4.0 L V8 Supercharged

S??B?? - ?.? L Turbo

Last edited by LAFv8; 25-12-08 at 00:15.
LAFv8 is offline   Reply With Quote
Old 25-12-08, 12:34   #314
cj90rzv
Banned

Stage 4
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 201
Default Re: E36 - Project MHT

Si eu zic ca stopurile acelea nu ''prind'' pe coupe-ul tau ......parerea mea e ca lucrurile schimba radical aspectul ar fii .. angel eyes in combinatie cu o capota prelungita (bad boy) .. jantele .. (model frumos .. parerea mea cu buza destul de mare ,nu cromate... ) si pe spate stopurile acelea pe led .. cu interior gri inchis si rosu .... multa bafta .. si succes
cj90rzv is offline   Reply With Quote
Old 25-12-08, 16:31   #315
Insanerzw

Stage 5
 
Insanerzw's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 588
Default Re: E36 - Project MHT

Quote:
Originally Posted by cj90rzv View Post
Si eu zic ca stopurile acelea nu ''prind'' pe coupe-ul tau ......parerea mea e ca lucrurile schimba radical aspectul ar fii .. angel eyes in combinatie cu o capota prelungita (bad boy) .. jantele .. (model frumos .. parerea mea cu buza destul de mare ,nu cromate... ) si pe spate stopurile acelea pe led .. cu interior gri inchis si rosu .... multa bafta .. si succes
Dar ce stopuri ai vrea...din alea cromate?a?ce are masinuta aia care nu e la locul ei zi si mie !?!Te caci tu rpd in gusturile omului!
Insanerzw is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -