Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Project MHT (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/55484-e36-project-mht.html)

flipper 26-10-07 10:16

E36 - Project MHT
 
3 Attachment(s)
Suna a SF, dar nu-mi venea altceva in minte decat acest nume. M-am tot gandit la masinuta mea care este foarte blanda si mi-a venit in cap ceva...dar am nevoie de mai multe idei. E36 va intra la modificat, deci de acum inainte coupe-ul care il detin il voi denumii....''PROJECT MHT''. Astept ideile voastre in materie de modificari...sunt si eu curios. Masina arata in momentul de fata destul de bine, dar intotdeauna se poate si mai bine.

DyZ 26-10-07 10:54

Re: Project MHT
 
arata f bine masina ... dar sfatul meu este sa ii pui alte stopuri :) ... si poate o capota bad boy look ! succes

mihaitzaa 26-10-07 12:20

Re: Project MHT
 
ia-ti grila dintre faruri cu tot cu nari (dupa '95)

alecsutu1 26-10-07 12:20

Re: Project MHT
 
stopurile si rotile pe spate care arata cam ciudat asta nu imi place :)

Rookie 26-10-07 12:56

Re: Project MHT
 
Pai ce da cel mai bine pe masina, decat un kit de caroserie M style !?!
Si apropo, jantele si stopurile categoric trebuie schimbate ... pica cam nasol pe masina ...

BoGDaNuVL 26-10-07 14:28

Re: Project MHT
 
Quote:

Originally Posted by flipper (Post 1168693)
Astept ideile voastre in materie de modificari...sunt si eu curios. Masina arata in momentul de fata destul de bine, dar intotdeauna se poate si mai bine.

Mijto masina, dar pune si tu mai multe date despre ea, CP, motor etc etc
cat despre modificarii parerea mea e ca tre sa scapi de Jenti :D bft in continuare:twisted:

dragos002 26-10-07 14:58

Re: Project MHT
 
Schimba stopurile alea lexus cu unele pe led....in rest e frumoasa

RED_LAF 26-10-07 20:30

Re: Project MHT
 
Quote:

Originally Posted by dragos002 (Post 1169101)
Schimba stopurile alea lexus cu unele pe led....in rest e frumoasa

adv si eu iam zis de stopurii si degeaba.:lol:

RED_LAF 26-10-07 20:34

Re: Project MHT
 
[QUOTE=flipper;1168693]Suna a SF, dar nu-mi venea altceva in minte decat acest nume. M-am tot gandit la masinuta mea care este foarte blanda si mi-a venit in cap ceva...dar am nevoie de mai multe idei. E36 va intra la modificat, deci de acum inainte coupe-ul care il detin il voi denumii....''PROJECT MHT''. Astept ideile voastre in materie de modificari...sunt si eu curios. Masina arata in momentul de fata destul de bine, dar intotdeauna se poate si mai bine.[/QUs dm star trec vino luni la mine la garaj sa iti pun niste stopuri sa vezi cum da ,si de pret stii ca pntr tine am kiet:lol: mafiotule,grupuuuu ;) :lol:

gelu_r 26-10-07 20:55

Re: Project MHT
 
laso mai jos skimba jantele stopurile si narile fale negre nu albastre...si bara aia pe spate ce are? ca e ondulata la porbagaj si jos e ciudata..punei una de M macar daca nu tot kitu..si pe rand iei si pe fatza si praguri..in rest arata chiar dragut...depinde si cat de finisata e ca combinatia de culori e buna..bafta

gelu_r 26-10-07 21:05

Re: Project MHT
 
a si daca tot ai scos aripile pe spate putin punei nijte jante pe 17 sau 18 ce vrei tu si parerea mea e ca jantele sa le faci negre stopurile sa le iei pe led ceva smoke si farurile cu angel eyes tot alea negre nu alea cromate..
scuze de repetarea posturilor

MC Mate 27-10-07 01:09

Re: Project MHT
 
parerea mea , las-o mai jos, io am suspensie cu drop 75/55 uite aici dak vrei sa vezi cum da https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/55184-e36-mcmates-new-coupe/page-4.html niste jante pe 18 nu ar strica si in felu asta nici nu o sa te tarai ca mine prin oras si pune-i orice alt model de stop in afara de Lexus Style nu da bine pe nici un bmw indiferent de model, si pune-i cu a zis si mihaita nari de dupa 96 sau fa-i capota de bad boy cu nari de e46

mihaitzaa 27-10-07 15:42

Re: Project MHT
 
am vazut masina la buzau...ai multe de facut la ea...ia-le usor ca le dai de cap

r_z_v 27-10-07 19:13

Re: Project MHT
 
"Masina arata in momentul de fata destul de bine, dar intotdeauna se poate si mai bine."


Nu te supara pe mine... dar masina arata rau! vopseaua... aripile, rotile, finisarile, folia...

In primu rand trebuie sa o revopsesti si sa schimbi/indrepti toate piesele ondulate de pe ea. (asta pentru ca ai zis ca vrei sa o faci Proiect.. adica sa iasa ceva deosebit)

flipper 09-12-07 11:41

Re: Project MHT
 
V-am citit la toti posturile si ce pot sa spun...fiecare cu parerea si gustul lui. Project MHT, asa cum am denumit eu coupe-ul meu, va mai suferii niste modificari dar pe viitor, deoarece momentan nu prea mai sunt finante. Am nevoie de arcuri sport si amortizoare sport pentru ea, deoarece ale mele cam lasa de dorit si as vrea sa i le schimb. Optez pentru cele sh, dar daca oferta este buna nu le refuz nici pe cele noi. Daca cineva are, sau stie de unde pot face rost, l-as ruga sa imi spuna.


All times are GMT +2. The time now is 09:52.

- Copyright 2024 4Tuning