Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Reply
 
Thread Tools
Old 27-07-09, 15:09   #121
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
Originally Posted by Cipilica View Post
Pai in primul rand trebuie sa tii cont si de bara spate, in niciun caz nu ar merge fusta normala cu buza de IS de exemplu. Parerea mea. Cred ca cel mai bine (cred, un vt. ar fi indicat) ar merge primul ex. Mie personal, mai mult imi place ex. 3. Depinde totusi de gustul tau, sper totusi ca am fost cat de cat de ajutor.
Ai mare dreptate! Un VT ar fi cel mai indicat, aici mai i ntervine si gustul omului, bine e pacat sa nu fie masina 100% completa adica este o investitie foarte seriosa in aceasta masina si ar fi pacat sa nu dea bine si pe afara!!! Dar oricum cel mai mult conteaza gustul proprietarului asa cum ai zis si u!

Numai bine cu ursul si sper sa isi gaseasca bara ideala
E30_Power is offline   Reply With Quote
Old 27-07-09, 19:21   #122
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

dar de bara asta de pe ursul asta alb din josul paginii ce parere aveti? pagina 111

http://www.rieger-tuning.de/0_BK_2009_V1/index.html
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 27-07-09, 23:08   #123
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
Originally Posted by serviceautomobile.ro View Post
dar de bara asta de pe ursul asta alb din josul paginii ce parere aveti? pagina 111

http://www.rieger-tuning.de/0_BK_2009_V1/index.html
super, dar e smecher tare kitul de la rieger ala umflat, ar da bine si pe a ta...e de bestie kitul acela, e doar o parere sper sa nu o iei in nume de rau! Bafta cu ursul!
E30_Power is offline   Reply With Quote
Old 28-07-09, 07:22   #124
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
E30_Power Re: E30 - B-45-WAN
super, dar e smecher tare kitul de la rieger ala umflat, ar da bine si pe a ta...e de bestie kitul acela
este intradevar f frumos dar e putin cam tirziu sa l mai pun pe masina ca e deja vopsita si e aproape gata, daca aveam ideea asta de la inceput era altceva sau cineva care sa mi spuna
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 29-07-09, 02:33   #125
E30_Power
Banned

Stage 5
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 386
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
Originally Posted by serviceautomobile.ro View Post
este intradevar f frumos dar e putin cam tirziu sa l mai pun pe masina ca e deja vopsita si e aproape gata, daca aveam ideea asta de la inceput era altceva sau cineva care sa mi spuna
Masina este superba oricum, din contra la anul poate vine in acea formula) niciodata nu se stie poate fi un plan de viitor dar si acum este criminal, la o investitie asa mare nu are cum sa nu fie totul perfect!!! Singurul defect al masinii este urmatorul: Este mult prea frumoasa si ingrijita! Bineinteles , glumeam , nu are niciun defect este superba sa ai mare grija de ea! Numai bine si poate anul asta treci si pe la Buzau cu bijuteria!!!
E30_Power is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 07:33   #126
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
E30_Power Re: E30 - B-45-WAN
oricum, din contra la anul poate vine in acea formula) niciodata nu se stie poate fi un plan de viitor
daca ma apuc de alta asa as vrea sa o fac, dar acum asta e aproape terminata si in citeva zile o sa ii fac ultimile reglaje la calculator si o sa o pun pe dyno sa vad ce poate! asa ca sint cam pe terminate cu ea
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 02-08-09, 23:32   #127
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
-Claudia- Re: E30 - B-45-WAN
Niste modele de fuste/buze/bari pe care ti le pot aduce...
m am hotarit deja la una, e din rieger si chiar i mi place cum arata, asa ca deja am comandat o, deagea astept sa i mi vina
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 14-08-09, 10:43   #128
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

a venit in sfirsit si bara, o sa i fac citeva poze si o sa le postez, inca nu e vopsita dar dupa ce ii fac prinderile deabea astept sa vad cum e pe masina
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 14-08-09, 10:58   #129
noxe

 
noxe's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 100
Member of:
[4Tuning International]
Talking Re: E30 - B-45-WAN

chiar aseara ma uitam pe topicul tau ..sa vad daca ai mai scris ceva,astept cu nerabdare sa vad cum arata "WAN"-ul complet
noxe is offline   Reply With Quote
Old 15-08-09, 09:28   #130
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

as fi terminat o de mult daca nu treuia sa mai si muncesc, dar asta e, acum am si bara fata si doar trebuie sa o mai duc la vopsitor o data ca la cit s a lucrat la ea s a mai zgiriat si nu vreau sa o scot asa pe strada.
Cu multumirile de rigoare pentru RBN http://www.rbn-tuning.ro/ care mi a facut cip ul si acum merge bine ( daca nu faceam eu o greseala ar fi mers si mai bine ) !
acum pot sa o termin ( in sfirsit )
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 01-09-09, 18:51   #131
my life

Stage 3
 
my life's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 123
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
Originally Posted by serviceautomobile.ro View Post
as fi terminat o de mult daca nu treuia sa mai si muncesc, dar asta e, acum am si bara fata si doar trebuie sa o mai duc la vopsitor o data ca la cit s a lucrat la ea s a mai zgiriat si nu vreau sa o scot asa pe strada.
Cu multumirile de rigoare pentru RBN http://www.rbn-tuning.ro/ care mi a facut cip ul si acum merge bine ( daca nu faceam eu o greseala ar fi mers si mai bine ) !
acum pot sa o termin ( in sfirsit )
sal,ce greseala ????
my life is offline   Reply With Quote
Old 02-09-09, 19:41   #132
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

01-09-09 19:51
my life Re: E30 - B-45-WAN
sal,ce greseala ????

am comandat o garnitura de chiuloasa mai groasa decit mi ar fi trebuit si acum nu are caii pe care i as fi vrut eu. dar mai spre iarna o sa i o schimb cu una potrivita. acum deabea astept sa o scot pe strada
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 03-09-09, 18:51   #133
my life

Stage 3
 
my life's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 123
Default Re: E30 - B-45-WAN

sa spui cand este gata sa trec pe la service sa o ascult
my life is offline   Reply With Quote
Old 12-09-09, 11:54   #134
serviceautomobile.ro

Stage 3
 
serviceautomobile.ro's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 83
Default Re: E30 - B-45-WAN

masina este in sfirsit gata, doar un numar patrat pe fata si pe urma un ITP. dar deja am scos o pe autostrada sa ii mai rodez motorul.
ce as mai avea nevoie si daca stiti vreunul orice informatie ar fi de folos, este un electroventilator care sa fie indeajuns de subtire sa i mi incapa intre motor si radiator ( radiatorul fiind unul mare de diesel ), ca momentan am numai unul in fata radiatorului si nu e prea mare in diametru si nu face fata in traficul din Bucuresti.
merci
serviceautomobile.ro is offline   Reply With Quote
Old 13-09-09, 00:48   #135
LAFv8

Stage 5
 
LAFv8's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 3,499
Default Re: E30 - B-45-WAN

Quote:
Originally Posted by serviceautomobile.ro View Post
masina este in sfirsit gata, doar un numar patrat pe fata si pe urma un ITP. dar deja am scos o pe autostrada sa ii mai rodez motorul.
ce as mai avea nevoie si daca stiti vreunul orice informatie ar fi de folos, este un electroventilator care sa fie indeajuns de subtire sa i mi incapa intre motor si radiator ( radiatorul fiind unul mare de diesel ), ca momentan am numai unul in fata radiatorului si nu e prea mare in diametru si nu face fata in traficul din Bucuresti.
merci
eu miam luat spaal de la racing nik si este destul de bun,fortzaaa
LAFv8 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -