Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 09-11-08, 23:02   #136
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default

Quote:
Originally Posted by bonitaro View Post
foarte interesant clasamentul !!!
cat costa masina asta a ta GTR???
depinde cu cat o gasesti in US - in medie poate ajunge aici cu tot cu taxe si tva ~ 105.000 - 110.000 euro in functie de km si metoda de transport

Quote:
Originally Posted by AlecsM View Post
hai k o luati usor usor pe aratura ...

care din masinile implicate in acest topic merg la braila ???
GTR sta acasa timp limitat sorry

Last edited by aleks; 11-11-08 at 22:12.
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 07:15   #137
bonitaro

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by georgerg View Post
depinde cu cat o gasesti in US - in medie poate ajunge aici cu tot cu taxe si tva ~ 105.000 - 110.000 euro in functie de km si metoda de transport
an cazul asta se complica situatia anseamna ca trebuie sa bagi ceva bani an ea sa poti spala rusinea ,ca se poate traduce antr-o mare rusine ,cu o masina de bani astia sa iei bataie de la un amarat de urs fie el si turbo
eu sincer a-ti doresc mult mult succes ca este urat sa te faci de ras CU O MASINA JAPONEZA CUMPARATA DIN AMERICA (adica procurata cu mari sacrificii)
bonitaro is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 07:25   #138
geo_34
VW Driver

Stage 3
 
geo_34's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 147
Member of:
[VW]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

nu este nici o rusine sa iei bataie de la o masina custom si mai ales de la DGH
geo_34 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 08:15   #139
bonitaro

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by geo_34 View Post
nu este nici o rusine sa iei bataie de la o masina custom si mai ales de la DGH
bine anteleg ca este foarte renumit dgh asta ,dar totusi cind ai o masina de bani astia nu ai cum sa nu te rusinezi macar un pic asa
nu cumperi o masina de bani aia sa te bata dgh-ul cu customul lui sa fim seriosi
a dat atatia bani pe ea ca putea sa faca 10 dgh-uri
bonitaro is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 08:25   #140
bmwm5
Skoda Driver

Stage 5
 
bmwm5's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,261
Member of:
[SKODA]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by bonitaro View Post
bine anteleg ca este foarte renumit dgh asta ,dar totusi cind ai o masina de bani astia nu ai cum sa nu te rusinezi macar un pic asa
nu cumperi o masina de bani aia sa te bata dgh-ul cu customul lui sa fim seriosi
a dat atatia bani pe ea ca putea sa faca 10 dgh-uri
bine ca Antelegi,insa crezi ca atunci cand si-a luat masina a fost cu gandul de a bate dgh-ul? sunt banii lui si face ce vrea cu ei.Antelegi?
__________________

My name is Beu...BomBeu!
bmwm5 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 09:16   #141
daniwmk

Stage 5
 
daniwmk's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,787
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by bonitaro View Post
bine anteleg ca este foarte renumit dgh asta ,dar totusi cind ai o masina de bani astia nu ai cum sa nu te rusinezi macar un pic asa
nu cumperi o masina de bani aia sa te bata dgh-ul cu customul lui sa fim seriosi
a dat atatia bani pe ea ca putea sa faca 10 dgh-uri
o masina inseamna mult mai mult decat mersul in linie dreapta
incearca tu sa faci un "dgh" cu 10 mii ... s-ar putea sa ramai surprins de costuri
daniwmk is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 10:06   #142
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by bonitaro View Post
an cazul asta se complica situatia anseamna ca trebuie sa bagi ceva bani an ea sa poti spala rusinea ,ca se poate traduce antr-o mare rusine ,cu o masina de bani astia sa iei bataie de la un amarat de urs fie el si turbo
eu sincer a-ti doresc mult mult succes ca este urat sa te faci de ras CU O MASINA JAPONEZA CUMPARATA DIN AMERICA (adica procurata cu mari sacrificii)
e clar ca tu nu stii cum merge nici ursul nici gtr-ul - rusine? - ma rog daca tu zici - rusine era sa prepar masina si sa ajung pe ultimul loc - oricum vezi ca eu la linie am venit cu un gtr si omul a venit cu un urs turbo - ca sa ne comparam masinile - nicidecum portofelele - data viitoare o sa facem un concurs de frumusete
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 13:18   #143
bonitaro

Stage 1
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 11
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
S-a lămurit problema cu userul bonitaro. Nu este cine credeam eu, aşa că i-am ridicat banul.
stimati participanti la trafic !!! nu sunt o clona .sunt ca sa zic asa o noua colega de-a voastra de trafic (adica trafic pe net ) asa ca stati linistiti si comentati in voie
intradevar dgh este o masina foarte tare nu comentam la adresa lui ,problema era ca mr.GTR care era foarte mindru de achizitia lui de peste mari si tari si se umfla ca nu prea are cine sa-l bata (avea el asa un fel mai ....de a se exprima in posturi ) sincera sa fiu asta m-a determinat sa ma amuz un pic pe seama lui CA PREA SUFEREA
bonitaro is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 18:08   #144
silviuneo

Stage 2
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 42
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

nu vreau sa ma bag aiurea offtopic dar nu pot sa ma abtin; in primul rand o sa vedeti ca si eu am putine posturi sa nu ma confundati si pe mine cu o clona. Am urmarit toata conversatia de la inceput si sincer nu mi s-a parut k "mr.GTR" cum zice bonitaro sufera.
Are si el o masina si a postat-o pe forum la sectiunea provocari din simpla pasiune a curselor si masinilor... insa o comunitate din voi cum e bonitaro de ex. nu mai poate suporta faptul k altii au si el nare,parerea mea e k..................MURITI DE INVIDIE.

ps. nu cred k o persoana kre nu stia nimic despre masini isi lua GTR iti zic eu k altceva decat R8 sau lamborghini nu stia la banii astia.

Last edited by silviuneo; 10-11-08 at 18:11.
silviuneo is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 18:17   #145
baubau racing

Stage 4
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 181
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Poate reusesti sa vii la braila daca tot esti in zona ar fi interesant si nu ai veni degeaba.
baubau racing is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 18:26   #146
silviuneo

Stage 2
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 42
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by baubau racing View Post
Poate reusesti sa vii la braila daca tot esti in zona ar fi interesant si nu ai veni degeaba.
ar fi ceva
silviuneo is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 21:55   #147
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by silviuneo View Post
nu vreau sa ma bag aiurea offtopic dar nu pot sa ma abtin; in primul rand o sa vedeti ca si eu am putine posturi sa nu ma confundati si pe mine cu o clona. Am urmarit toata conversatia de la inceput si sincer nu mi s-a parut k "mr.GTR" cum zice bonitaro sufera.
Are si el o masina si a postat-o pe forum la sectiunea provocari din simpla pasiune a curselor si masinilor... insa o comunitate din voi cum e bonitaro de ex. nu mai poate suporta faptul k altii au si el nare,parerea mea e k..................MURITI DE INVIDIE.

ps. nu cred k o persoana kre nu stia nimic despre masini isi lua GTR iti zic eu k altceva decat R8 sau lamborghini nu stia la banii astia.
in sfarsit
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 21:56   #148
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Quote:
Originally Posted by baubau racing View Post
Poate reusesti sa vii la braila daca tot esti in zona ar fi interesant si nu ai veni degeaba.
sincer vreau dar nu garantez - o sa vad ce pot face
georgerg is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 22:47   #149
B39738

Stage 5
 
B39738's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 1,215
Member of:
[Streetline-CCC]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

Care e scopul si durata ramasa estimata a acestor discutii?
B39738 is offline   Reply With Quote
Old 10-11-08, 23:20   #150
georgerg

Stage 5
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 520
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Cine vrea cu primul GTR din Romania cat mai este stock?!?

din cate observ si citesc se poarta doar discutii contradictorii mai nou pe aici - off topic - invidie - orgolii - draci baltati - poate se revine si la subiect - si anume - inafara de cei cu care GTR a fost comparat deja - mai facem ceva pana se livreaza si instaleaza primele nebunii pe masina - sau doar barfim aiurea - ca daca e asa eu zic sa iesim la piata ca ne sta mai bine

Last edited by georgerg; 10-11-08 at 23:24.
georgerg is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -