Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-10-08, 22:45   #196
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by andreitentean View Post
Am mai multa experienta in ceea ce priveste cursele !
Iar ironia mesajului sa stii ca nu o apreciez !

Astia mici ar trebui sa invete ce inseamna respectul.
N-am inteles prea bine aluzia cu "astia mici" avand in vedere ca respectul meu pentru tine este si va fi intotdeauna acelasi si tu stii asta, si nici despre ce ironii vorbesti Stiu doar ca filosofia dimensiunii spune ca marimea nu conteaza, ca sa nu mai vorbim despre faptul ca cea mai mare temere a unui elefant este un soricel ale carui dimensiuni le stim cu totii Banuiesc ca ai vrut sa ma incurajezi in vreun fel sau sa ma motivezi, lucru pe care din nou, il apreciez mai ales ca nu este pentru prima data. Imi amintesc cu mare placere cand tot pe acest forum, la debuturile mele mi-ai spus ceva asemanator, ca sunt prea mic pentru lumea asta si ca se va vedea in strada cine face tuning. De vazut in strada s-a vazut cine face tuning, tocmai de aceea apreciez motivarile tale care pe buna dreptate au fost urmate, atat cele de pe forum cat si cele telefonice. Cat despre dimensiuni, banuiesc ca am ramas la fel, la varsta asta nu cred ca mai pot sa cresc nici macar 1-2 cm Daca mai ai vreun fel de sfat de genul asta ar fi mai indicat sa nu folosesti forumul pentru a mi te adresa, daca mai este cazul evident, afla prea multa lume micile noastre secrete Este mult mai creativ si elegant sa folosesti telefonul
Rabanne is offline  
Old 08-10-08, 23:00   #197
TOP42

Stock
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 6
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

eu cred ca daca totul era ok cu masina lui DGH,NU MAI ERA ASA INVINGATOR GT-R!!!!!parerea mea.de apreciat fairplayul lui DGH!din ce s-a auzit,a batut si un 997 acest DGH!!!DECI.........LIBER LA CONCLUZII!!!
TOP42 is offline  
Old 08-10-08, 23:03   #198
TOP42

Stock
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 6
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by leonard View Post
deci la tulcea nu o sa vina nici una dintre rachetele de mai sus nu?...inafara de czr.
CZR JET AIR LOW COST? SI MASINA ASTA A AJUNS RACHETA?PISICA TUNATA SI ZBURATOARE!!!
TOP42 is offline  
Old 08-10-08, 23:03   #199
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by TOP42 View Post
eu cred ca daca totul era ok cu masina lui DGH,NU MAI ERA ASA INVINGATOR GT-R!!!!!parerea mea.de apreciat fairplayul lui DGH!din ce s-a auzit,a batut si un 997 acest DGH!!!DECI.........LIBER LA CONCLUZII!!!
Aha. Deci DGH o da la 997, GTR o da la DGH deci GTR o da la DGH o da la 997 deci GTR o da la 997?
Multumim. Banuiesc ca asta vroiai sa zici.
mpa is offline  
Old 08-10-08, 23:06   #200
GolfuletzS
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
GolfuletzS's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 5,385
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Design Team]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by TOP42 View Post
CZR JET AIR LOW COST? SI MASINA ASTA A AJUNS RACHETA?PISICA TUNATA SI ZBURATOARE!!!
ma clonelor de unde apareti ?
GolfuletzS is offline  
Old 08-10-08, 23:10   #201
turbo997

Stock
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 2
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by mpa View Post
Aha. Deci DGH o da la 997, GTR o da la DGH deci GTR o da la DGH o da la 997 deci GTR o da la 997?
Multumim. Banuiesc ca asta vroiai sa zici.
ce nasol e sa nu ai capacitatea de a deduce anumite chestii!!!asa e !!cum zici tu!!!de aia toata viata o sa speri fara rezultat!!!
turbo997 is offline  
Old 08-10-08, 23:14   #202
leonard

Stage 5
 
leonard's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,059
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by TOP42 View Post
CZR JET AIR LOW COST? SI MASINA ASTA A AJUNS RACHETA?PISICA TUNATA SI ZBURATOARE!!!
mah...din ce am vazut eu la legale...czr e cam a doua masina...dupa wrx sti din dream squad...cel albastru... oficial bineinteles...fiindca alte rachete care sa le depaseasca pe cele doua inca nu s-au prezentat la start la vreo legala. corect???
sa vedem acum la tulcea pe aeroport daca se va schimba situatia..
si nu ma intelege gresit..citeste bn..am vorbit de masinile care s-au prezentat la legale...atat.
leonard is offline  
Old 08-10-08, 23:24   #203
mpa
Registered

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,943
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by turbo997 View Post
ce nasol e sa nu ai capacitatea de a deduce anumite chestii!!!asa e !!cum zici tu!!!de aia toata viata o sa speri fara rezultat!!!
o sa imi consult psihologul si cand o sa inteleg si constientizez ce ai vrut sa zici, o sa incerc sa imi canalizez energiile negative in crosetat sau gradinarit
mpa is offline  
Old 08-10-08, 23:33   #204
Rabanne

Stage 5
 
Rabanne's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 617
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by turbo997 View Post
ce nasol e sa nu ai capacitatea de a deduce anumite chestii!!!asa e !!cum zici tu!!!de aia toata viata o sa speri fara rezultat!!!

O cursa cu Skyline te tenteaza?
Rabanne is offline  
Old 08-10-08, 23:37   #205
Raul_WST

Stage 3
 
Raul_WST's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 84
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by TOP42 View Post
CZR JET AIR LOW COST? SI MASINA ASTA A AJUNS RACHETA?PISICA TUNATA SI ZBURATOARE!!!
Bai baiatule, pute prostia in tine mai rau ca la o mortaciune. Tu chiar nu ai nici un NFS de terminat? sau esti vreo clona a vreunui racer de pe aici cu sute sau chiar mii de cai pe masina?
Daca "victima" din aceasta confruntare a avut taria si respectul de a recunoaste infrangerea de ce continuati aceste rahaturi de doi lei ?
Raul_WST is offline  
Old 08-10-08, 23:50   #206
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re: Grecu Evo Is Back

Quote:
Originally Posted by andreitentean View Post
La cursa asta banii mei sunt clar pe tine !
Si ... cat ai pierdut Andrei? ... sunt convins ca acest GT-R nu va ramane mult timp stok
Calimero2003 is offline  
Old 09-10-08, 00:03   #207
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

felcitari ..
la 2-3 posturi .. ca-n rest..
iar o stricati cu 1 miliard de posturi inutile ..
s-a vazut clasa omeniei si respectului si bunului simtz
si totusi, niste video rabanne ?sau chiar n-a filmat nimeni ? refuz sa cred..
exista programe .. se sterg numere.. e okay..
ca de e30m5turbo vs skyline ...
nu cred sa se fi dat cineva in lume pana acum in formatia asta
ar fi o chestie unica ..
uraaaa @ romania , bravo baieti
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 09-10-08, 00:32   #208
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

in speranta ca se vor citi si posturile ontopic, astept raspuns la provocare ca sa stiu daca are rost sa fac deplasarea pana la tulcea
CZR is offline  
Old 09-10-08, 01:28   #209
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

intotdeauna o sa aibe rost o deplasare la o legala (acum multi ani parca ne-am strans sa mergem la o cursa in timisoara ? ,dar atunci exista prietenie si pasiune, acum avem doar COAIE uni mai mari si altii pe net)
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline  
Old 09-10-08, 04:02   #210
mikafly

Stage 5
 
mikafly's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 1,637
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
Default Re: Grecu is back... with a GT-R

Quote:
Originally Posted by CZR View Post
chiar daca nu prea inteleg eu de ce sunt atatia comentatori si formatori de opinie pe topicul asta si desi stiu ca nu am o masina impresionanta, poate chiar cea mai lenta dintre toate rachetele tarii noastre carpatine, as dori sa fac si eu o provocare oficiala pentru GTR intr-un mediu legal, pe aeroportul de la tulcea
Upp!!!!...Poate totusi cineva are bunul simt sa ii raspunda acestui om.....nu de alta dar chiar a lansat o provocare....la sectiunea provocari.....Cred ca este cel mai la obiect post din toata tarasenia asta.Ce ciudati sunt unii.....in marea majoritate a timpului se plang ca nu au cu cine....cand au cu cine ...se plang ca nu au unde......si cand au si cu cine si unde.........dispar....sau orbesc.........sau pur si simplu le cade netul,sau sunt prea comozi sa raspunda......scarbos fenomen......rusine mare.
__________________
Dacia Nova 2.0 16v Turbo on gt28rs....Rats on Cocaine...E34 Turbo....Porumbar turbo fara blocant
Imi deschid bordel!!!
mikafly is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -