Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 10-12-07, 17:39   #91
CroCop

Stage 5
 
CroCop's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 499
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Yoda era o simpla gluma .....faza cu crescutul....
CroCop is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 23:46   #92
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by Calimero2003 View Post
Iarasi si iarasi persoane care sufera de ele .... Zyx`ule tu nu ai auzit de curse pe 400 m cu strat de pe loc? ... mda ... fac pariu ca ai tractiune fata si te simti complexat .... eu sincer pana acuma am fost numai la curse legale in care masinile veneau din mers din fundul curtii si demarau ..... unora le place sa bata campii .... asta e ... eu sincer din cauza asta nu ma dau niciodata din mers cu persoane care sufera de ele ... pt a nu le da sansa sa maraie vre-o data .... si btw EvLSant0S ai dreptate in privinta VEC`ului dar poate referitor la primul propietar .... oricum VEC`ul a fost o masina si ramane o masina extrem de apreciata ca performante ... dar probabil ca pe 400m nu poate face acest subaru ....
P.S. - sarbatori fericite la toata lumea si mai lasati draq ura si hara asta ca v-a mancat de tot.
nu este adevarat .......nu pot face fata la plecare (CORECT) IN REST ,,ASTA E EU SUNT MINDRU CA AM FACUT CU CE AM AVUT SI ADUC MULTUMIRI CELOR CARE M-AU AJUTAT RESPECTIV RAZVAN SI RABANNE ,SUNT MINDU CU
,,,,,,,,,,,TROTINETA ...............MEA ...SI VA MULTUMESC CELOR CARE MA APRECIATI SI CELOR CARE MA URITI(DACA MA URITI INSEAMNA CA EXIST).....
vec is offline   Reply With Quote
Old 12-12-07, 23:48   #93
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by CroCop View Post
Stay Yoda 2 sec....dc bate campii ? Pt k ai vazut un filmulet din mers ? dc nu zice Vec ce s-a intamplat ultima oara dc nu mai zice nimik ... cursele se fac de pe loc si aici sper sa-mi dai dreptate....cu ce mai bate campii ? Tot ce a zis e adevarat.....
DAC O SA AI RADBARE SA CITESI AM SPUS SI CE S-A INTIMPLAT LA ULTIMA CURSA.........CITESTE MAI SUS
vec is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 00:06   #94
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by DaBULL View Post
Si apropo, vorbesti de sifoane, de militie si sa avem grija ... si tu pui filmulete pe net??? Eventual mai da-le si adresa si nr meu te mobil si asta e....... Nu mi se pare ok de loc......

Si uite asa aparem vedete la PRO TV si pe site-urile politiei si ne trezim cu cine stie telefoane care ne cer sa ne prezentam pana la UDRISTE........

ORICUM FELICITARI CAMERAMANULUI .... E TALENTAT....SPILBERG AR FI INVIDIOS!! POATE NU-L PUI TOTUSI SI PE SITE-UL POLITIEI ROMANE ..... OK?? MULTUMESC ANTICIPAT.........
ASA RAZVANE .....1 . AU INCERCAT MULTI SA VINA LA CURSE (AU VENIT SI AU PLECAT,ASA CUM AU VENIT) 2 NU STIU DE CE CURSA VB (IN FILMULET SUNT DOUA MASINI CARE SE DEPASESC , (HAHAHAHA).. 3 CREZI CA EU A-SI PUTEA DA IN GIT PE CINEVA (ESTI COMPLET NEBUN) 4 AM CARNET DE 18 ANI ,,,,CRED CA MERGEAI IN PICIOARE PE SUB PAT SI TE INCALTAI CU FESU) ASA CA EU MA CERT CU((((((((POLITIA )))))))DE CEVA TIMP
vec is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 00:10   #95
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Si Inca Ceva ,,,.....cind A Vebit Baiatu Cu S4 500cp A-ti Fugit Toti Din Vic..... Lasa Ma Ca Eu Am Avut Curaj ,......si Ce Daca M-a Batut ,sta E .....i-ti Pot Comfirma Multi Ca Nu Vb Prostii ......fmm. Nadir ,chioru. Etc
vec is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 05:55   #96
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Subaru Impreza WRX vs. ???

:* vecule
(chioru here ) )
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 16:45   #97
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: Subaru Impreza WRX vs. ???

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
:* vecule
(chioru here ) )
care chioru' domle?!?!?!e vreunul chior p-aici?!?!?!nu cred !
yoda is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 18:28   #98
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Wink Re: Subaru Impreza WRX vs. ???

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
:* vecule
(chioru here ) )
scuze nu am vrut sa te jicnesc ...daca asa i-ti zic draci astia
vec is offline   Reply With Quote
Old 13-12-07, 19:18   #99
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Subaru Impreza WRX vs. ???

nu ma supar ba pe prieteni
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -