Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 16-11-07, 21:56   #46
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by WPP View Post
eu cred ca masina a mai evoluat de atunci
da wpp-ule in film el spunea ca avea 309 cp pe dino. cind mi-a spus ca are 350 din mers viteza 2 se duce 1/2 MASINA LA 3 SUNT LIGA EL SI PE SFIRSIT DE 3 MA DUC USOR PE 4 L-AM PIERDUT (VB DE VITEZELE DE LA MASINA MEA) SI CA FAPT DIVERS CIND M-AM DAT CU EL MASINA MEA FIERBEA ( NU E O SCUZA) ASA CA FAPT DIVERS ,SI CA SA TE COMVINGI CA NU VB PROSTII ERA ACOLO RAZVAN (NHT) ,BLONDU, MTJ,DSD,SI INCA 5-6 NU-MI MAI AMINTESC
vec is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 22:20   #47
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

wpp-ule m-am dat cu msini mai puternice decit subaru lui razvan tot in seara cind aia (si erai si tu acolo) si stii f bine ca l-am prins pe a 4 ....un subaru de 370 cp .....i-ti reamintesc ca poate ai uitat
vec is offline   Reply With Quote
Old 16-11-07, 22:27   #48
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
Emileeeeeeeeeeee jur ca e ffff tareeeeeeeeee ursuu'!
sincer ma bucur ca in sfarsit ai ceva care ma da rauuuuuuuuuuu de tot si da muuulte masini cu pretentii...sa nu spun figuri !
yoda lumea asta de kk incepe sa ma plictiseasca asa ca eu cred ca ma voi retrage cu pasi repezi .....bafta multa incontinuare
vec is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 07:49   #49
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by vec View Post
yoda lumea asta de kk incepe sa ma plictiseasca asa ca eu cred ca ma voi retrage cu pasi repezi .....bafta multa incontinuare
oare incep sa vb anii ?! sau toate sunt datorate "comunitatii" de kk ?
yoda is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 09:09   #50
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
oare incep sa vb anii ?! sau toate sunt datorate "comunitatii" de kk ?
ani nu cred, ...din lumea masinilor nu ma retrag (o masinuta de nebunii o sa am si la 80 de ani),pur si simplu m-am plictisit......nu mai este ceeace a fost cindva....a fost frumos cind eram o echipa( micutzu ,florica ,sebi, way-u,tentean,).....etc nu mai exista sportivitate nu mai exista amicitie,nu mai exista nimic.....sau poate ai treptate sunt si anii ....dracu stie
vec is offline   Reply With Quote
Old 17-11-07, 15:54   #51
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by vec View Post
ani nu cred, ...din lumea masinilor nu ma retrag (o masinuta de nebunii o sa am si la 80 de ani),pur si simplu m-am plictisit......nu mai este ceeace a fost cindva....a fost frumos cind eram o echipa( micutzu ,florica ,sebi, way-u,tentean,).....etc nu mai exista sportivitate nu mai exista amicitie,nu mai exista nimic.....sau poate ai treptate sunt si anii ....dracu stie
cred ca anii...fiecare dintre noi va avea o masina de nebunii ...cred.eu imi aduc aminte de 97-2001..perioada de inceput cand intradevar nu era atata mancatorie, figuri, labareala sau "masini supertunate"si adunate ca acum!
pacat ca acest sport-hobby a ajuns doar un mod de a jigni sau etala"asa-zisii" muschi!
__________________
"Do, or do not. There is no try."
yoda is offline   Reply With Quote
Old 18-11-07, 23:08   #52
CZR

Stage 5
 
CZR's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 915
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
a ajuns doar un mod de a jigni sau etala"asa-zisii" muschi!
curios k o spui chiar tu !!!
pepy a pus paie pe foc pe net,knd a fost sunat din kiseleff cu martori,a zis k are musafiri...si 3 zile nu am auzit de el...asta dupa c afirma k eu sunt las...culmea...in schimb mie mi s-a inventat un dosar penal si acum nu am permis gratie unor sifoane kre stiu k nu ma pot face altfel...
si sincer,vorba lui emil,m-am saturat de tastaturisti...si de cele mai tari evo din tara si din lume cu interne de serie si suta in 3,5 sec
emil a facut ceva ce trebuia facut mereu...dovada...stii tu vreo masina kre m-a batut latelly?...eu am kteva filmulete kre-mi dau dreptul sa sufar...si tot nu o fac
mult succes la preparat
CZR is offline   Reply With Quote
Old 19-11-07, 01:10   #53
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by caracatitza View Post
curios k o spui chiar tu !!!
pepy a pus paie pe foc pe net,knd a fost sunat din kiseleff cu martori,a zis k are musafiri...si 3 zile nu am auzit de el...asta dupa c afirma k eu sunt las...culmea...in schimb mie mi s-a inventat un dosar penal si acum nu am permis gratie unor sifoane kre stiu k nu ma pot face altfel...
si sincer,vorba lui emil,m-am saturat de tastaturisti...si de cele mai tari evo din tara si din lume cu interne de serie si suta in 3,5 sec
emil a facut ceva ce trebuia facut mereu...dovada...stii tu vreo masina kre m-a batut latelly?...eu am kteva filmulete kre-mi dau dreptul sa sufar...si tot nu o fac
mult succes la preparat
NU VREAU SA SUPAR PE NIMENI .DAR DAC VRETI SA MAI FACE-TI CEVA PLECA-TI 3-4 MASIN (NUNAI CUNOSCUTI SI JUCATIVA) NU MAI AVETI INCREDERE IN CEI PE CARE NU-I CUNOASTE-TI......AVE-TI MARE GRIJE ....SUNT BAGA-TI PRINTRE NOI ..........POATE NU AU FOST SIFOANE POATE AU FOST LINGA VOI ............ ASA VA REPET AVETI MARE GRIJE ......NU VREAU SA SE SUPERE NICI RAZVAN ( SUBARU ) DAR E FRUMOS SA FII SPORTIV.... CU NU-L VOI PUTEA BATE NICI O DATA DE PE LOC IN 400 SI NU CRED CA E CORECT 4X4 CU 4X2 IN SPECIAL SUBARU CARE ARE CEA MAI SMECHERA TRANSMISIE ( EU BAT PASUL PE LOC 1,2,3 ABIA PE SFIRSIT DE A 3 A INCEP SA PUN PUTEREA JOS ) SUNT DEACORD CA NU ESTE O SCUZA DAR CHIAR SA SPUNA CA MA BATE (AAAA DE PE LOC PE 400 OK NU AM NIMIC DE COMENTAT ) ASA CA MULTA BAFTA SI LA MULTI CAI
vec is offline   Reply With Quote
Old 19-11-07, 01:13   #54
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Si Nu Va Mai Certati Fiti Asa Cum Am Fost Si Noi Cindva ,,,,,uniti <,si Sportivi
vec is offline   Reply With Quote
Old 19-11-07, 15:47   #55
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by caracatitza View Post
curios k o spui chiar tu !!!
pepy a pus paie pe foc pe net,knd a fost sunat din kiseleff cu martori,a zis k are musafiri...si 3 zile nu am auzit de el...asta dupa c afirma k eu sunt las...culmea...in schimb mie mi s-a inventat un dosar penal si acum nu am permis gratie unor sifoane kre stiu k nu ma pot face altfel...
si sincer,vorba lui emil,m-am saturat de tastaturisti...si de cele mai tari evo din tara si din lume cu interne de serie si suta in 3,5 sec
emil a facut ceva ce trebuia facut mereu...dovada...stii tu vreo masina kre m-a batut latelly?...eu am kteva filmulete kre-mi dau dreptul sa sufar...si tot nu o fac
mult succes la preparat
imi pare rau pt tine si pt dosarul fabricat..dar din pacate se cam poarta !
ideea era ca te-ai luat de mine cam aiurea vis-a-vis de remarca mea fata de Emil!am sarit cand s-a sarit la mine!
si eu sunt satul de toate discutiile de pe net, iar evo cu 3.5 suta...nu e treaba mea!fiecare declara ce vrea!
da, ok iti trage masina..f frumos avand in vedere cat te-ai stresat si ce ai investit dar repet..nu ma lua peste picior !tu te-ai bagat in discutie nestiind ce se intamplase intre mine si Emil!de cate ori m-am intalnit cu el avea tot felul de masini pe care le-am dat iar intr-un final a facut ursu' si mi-a replicat ca a venit timpul sa ma dea ca acum are cu ce!asta a fost discutia!de-aici si pana la a 'suferinta' mea e cale lunga!
bafta in continuare si sper sa-ti rezolvi problema!
yoda is offline   Reply With Quote
Old 19-11-07, 21:31   #56
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
imi pare rau pt tine si pt dosarul fabricat..dar din pacate se cam poarta !
ideea era ca te-ai luat de mine cam aiurea vis-a-vis de remarca mea fata de Emil!am sarit cand s-a sarit la mine!
si eu sunt satul de toate discutiile de pe net, iar evo cu 3.5 suta...nu e treaba mea!fiecare declara ce vrea!
da, ok iti trage masina..f frumos avand in vedere cat te-ai stresat si ce ai investit dar repet..nu ma lua peste picior !tu te-ai bagat in discutie nestiind ce se intamplase intre mine si Emil!de cate ori m-am intalnit cu el avea tot felul de masini pe care le-am dat iar intr-un final a facut ursu' si mi-a replicat ca a venit timpul sa ma dea ca acum are cu ce!asta a fost discutia!de-aici si pana la a 'suferinta' mea e cale lunga!
bafta in continuare si sper sa-ti rezolvi problema!
toti ne dam cu gindUl si cu speranta de a cistiga (cu mici exceptii,) AM BATUT MULTE MASINI SI AM LUAT BATAIE .NU UITATI CA NU SUNTEM INVINCIBILI HAHAHA
vec is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 07:35   #57
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by vec View Post
toti ne dam cu gindUl si cu speranta de a cistiga (cu mici exceptii,) AM BATUT MULTE MASINI SI AM LUAT BATAIE .NU UITATI CA NU SUNTEM INVINCIBILI HAHAHA
dar unii sunt mai invicibili decat altii !
deci cand mai scoti ursu' la plimbare sa-mi fac o poza si eu cu stopurile lui ?
yoda is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 21:46   #58
DaBULL

Stage 1
 
DaBULL's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 21
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by vec View Post
si ca sa nu mai vb prostii poftim.....
Observ ca in lipsa mea lumea vorbeste si face afirmatii despre mine care nu sunt tocmai ok!!

Emile am incercat pe cat posibil sa evit orice discutii inutile, si sa nu-ti raspund, dar nu esti cortect.

Filmuletul ala este de atunci cand masina mea nu era nici pe departe ceea ce este acum adica acei 370 de CP pe care te laudai tu ca-i bati!! Ce s-a intamplat cu filmuletele de la iesirea de pe autostrada?? 1-1 zici tu?? Nu prea cred, la a doua cursa pana la 180 eram in fata ta inainte sa ratez a 5 a......... cu filmuletele alea ce s-a intamplat?

A si aporpo am uitat ceva fff important ........ CURSELE SE FAC DE PE LOC PE 402 M!!! Orice altfel de curse nu se numesc curse!! Asa ca oricine mai face orice fel de afirmatii la adresa mea sau la a masinii mele il rog frumos sa se abtina si mai degraba sa se puna la start cu mine!!

Yoda fratioare nu stiu cine esti si ce treaba ai tu cu mine si as prefera sa te abtii de la diverse comentarii in necunostiinta de cauza!!!

La fel si tovarsul AIRSCAPE care m-a tot provocat ca sa ne dam si cand sa ma sune pauza.......Ti-au disparut sutele alea de cai??

FRATE MAI LASATI TASTATURA IN PACE SI IESITI PE STRADA SAU MASINILE ALEA PUTERNICE ALE VOSATRE MERG DOAR O LUNA PE AN??

In rest numai bine............
DaBULL is offline   Reply With Quote
Old 20-11-07, 22:37   #59
DaBULL

Stage 1
 
DaBULL's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 21
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by vec View Post
NU VREAU SA SUPAR PE NIMENI .DAR DAC VRETI SA MAI FACE-TI CEVA PLECA-TI 3-4 MASIN (NUNAI CUNOSCUTI SI JUCATIVA) NU MAI AVETI INCREDERE IN CEI PE CARE NU-I CUNOASTE-TI......AVE-TI MARE GRIJE ....SUNT BAGA-TI PRINTRE NOI ..........POATE NU AU FOST SIFOANE POATE AU FOST LINGA VOI ............ ASA VA REPET AVETI MARE GRIJE ......NU VREAU SA SE SUPERE NICI RAZVAN ( SUBARU ) DAR E FRUMOS SA FII SPORTIV.... CU NU-L VOI PUTEA BATE NICI O DATA DE PE LOC IN 400 SI NU CRED CA E CORECT 4X4 CU 4X2 IN SPECIAL SUBARU CARE ARE CEA MAI SMECHERA TRANSMISIE ( EU BAT PASUL PE LOC 1,2,3 ABIA PE SFIRSIT DE A 3 A INCEP SA PUN PUTEREA JOS ) SUNT DEACORD CA NU ESTE O SCUZA DAR CHIAR SA SPUNA CA MA BATE (AAAA DE PE LOC PE 400 OK NU AM NIMIC DE COMENTAT ) ASA CA MULTA BAFTA SI LA MULTI CAI
Si apropo, vorbesti de sifoane, de militie si sa avem grija ... si tu pui filmulete pe net??? Eventual mai da-le si adresa si nr meu te mobil si asta e....... Nu mi se pare ok de loc......

Si uite asa aparem vedete la PRO TV si pe site-urile politiei si ne trezim cu cine stie telefoane care ne cer sa ne prezentam pana la UDRISTE........

ORICUM FELICITARI CAMERAMANULUI .... E TALENTAT....SPILBERG AR FI INVIDIOS!! POATE NU-L PUI TOTUSI SI PE SITE-UL POLITIEI ROMANE ..... OK?? MULTUMESC ANTICIPAT.........
DaBULL is offline   Reply With Quote
Old 21-11-07, 04:39   #60
Airscape

Stage 4
 
Airscape's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 204
Member of:
[AUDI]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Dar ce ataci atat "tovarase" ? Pentru ce te iei de mine, nu inteleg? Nu am zis nimic de tine si de masina ta, m-am referit doar la acel filmulet...in care s-a vazut diferenta. Atat. Tot ce am scris a fost "Wow. Nu ma asteptam la asa diferenta." referindu-ma strict la acel film. Pentru asta te ataci atat si incepi sa ma intepi ?

Cu masina mea fac ce vreau si nu trebuie sa iti dau tie explicatii. Eu te-am abordat prieteneste, nu am zis ca te fac, am zis doar sa vedem ce si cum. Atat. De iesit, stai linistit, ca ies mai peste tot, in schimb pe tine nu prea te-am vazut pe nicaieri...Sau poate e masina prea banala ca sa o remarc. Asta daca vrei sa incepem sa ne tragem de sireturi.

Quote:
Originally Posted by DaBULL View Post
Observ ca in lipsa mea lumea vorbeste si face afirmatii despre mine care nu sunt tocmai ok!!

Emile am incercat pe cat posibil sa evit orice discutii inutile, si sa nu-ti raspund, dar nu esti cortect.

Filmuletul ala este de atunci cand masina mea nu era nici pe departe ceea ce este acum adica acei 370 de CP pe care te laudai tu ca-i bati!! Ce s-a intamplat cu filmuletele de la iesirea de pe autostrada?? 1-1 zici tu?? Nu prea cred, la a doua cursa pana la 180 eram in fata ta inainte sa ratez a 5 a......... cu filmuletele alea ce s-a intamplat?

A si aporpo am uitat ceva fff important ........ CURSELE SE FAC DE PE LOC PE 402 M!!! Orice altfel de curse nu se numesc curse!! Asa ca oricine mai face orice fel de afirmatii la adresa mea sau la a masinii mele il rog frumos sa se abtina si mai degraba sa se puna la start cu mine!!

Yoda fratioare nu stiu cine esti si ce treaba ai tu cu mine si as prefera sa te abtii de la diverse comentarii in necunostiinta de cauza!!!

La fel si tovarsul AIRSCAPE care m-a tot provocat ca sa ne dam si cand sa ma sune pauza.......Ti-au disparut sutele alea de cai??

FRATE MAI LASATI TASTATURA IN PACE SI IESITI PE STRADA SAU MASINILE ALEA PUTERNICE ALE VOSATRE MERG DOAR O LUNA PE AN??

In rest numai bine............
__________________
2007 MTM AUDI RTT - DE VANZARE - 25.000 EURO - SUPER PRET - 41000KM (TUNING COMPLET 20.000 EURO+)

2008 Range Rover Sport HST TDV8 | 2007 MTM Audi RTT 310+ CP (Poze noi) | Audi A4 S-Line | Ford Mondeo Ghia

Last edited by Airscape; 21-11-07 at 04:43.
Airscape is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -