Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-07, 08:46   #61
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by DaBULL View Post
Observ ca in lipsa mea lumea vorbeste si face afirmatii despre mine care nu sunt tocmai ok!!

Emile am incercat pe cat posibil sa evit orice discutii inutile, si sa nu-ti raspund, dar nu esti cortect.

Filmuletul ala este de atunci cand masina mea nu era nici pe departe ceea ce este acum adica acei 370 de CP pe care te laudai tu ca-i bati!! Ce s-a intamplat cu filmuletele de la iesirea de pe autostrada?? 1-1 zici tu?? Nu prea cred, la a doua cursa pana la 180 eram in fata ta inainte sa ratez a 5 a......... cu filmuletele alea ce s-a intamplat?

A si aporpo am uitat ceva fff important ........ CURSELE SE FAC DE PE LOC PE 402 M!!! Orice altfel de curse nu se numesc curse!! Asa ca oricine mai face orice fel de afirmatii la adresa mea sau la a masinii mele il rog frumos sa se abtina si mai degraba sa se puna la start cu mine!!

Yoda fratioare nu stiu cine esti si ce treaba ai tu cu mine si as prefera sa te abtii de la diverse comentarii in necunostiinta de cauza!!!

La fel si tovarsul AIRSCAPE care m-a tot provocat ca sa ne dam si cand sa ma sune pauza.......Ti-au disparut sutele alea de cai??

FRATE MAI LASATI TASTATURA IN PACE SI IESITI PE STRADA SAU MASINILE ALEA PUTERNICE ALE VOSATRE MERG DOAR O LUNA PE AN??

In rest numai bine............
'fratioare' am vb ceva cu tine ??nu inteleg de unde si pana unde vb asa?ai scris f bine ca nu stii cine sunt asa ca abtine-te de la alte comentarii sau mai intreaba!
ai mentionat ca ai dat niste masini iar acele masini au aratat ca a fost altfel!
gata!stop discutiei pana la probele contrarii!
bafta!
__________________
"Do, or do not. There is no try."
yoda is offline   Reply With Quote
Old 21-11-07, 10:24   #62
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by vec View Post
da wpp-ule in film el spunea ca avea 309 cp pe dino. cind mi-a spus ca are 350 din mers viteza 2 se duce 1/2 MASINA LA 3 SUNT LIGA EL SI PE SFIRSIT DE 3 MA DUC USOR PE 4 L-AM PIERDUT (VB DE VITEZELE DE LA MASINA MEA) SI CA FAPT DIVERS CIND M-AM DAT CU EL MASINA MEA FIERBEA ( NU E O SCUZA) ASA CA FAPT DIVERS ,SI CA SA TE COMVINGI CA NU VB PROSTII ERA ACOLO RAZVAN (NHT) ,BLONDU, MTJ,DSD,SI INCA 5-6 NU-MI MAI AMINTESC
razvane bag de seama ca nu stii nici macar sa citesti ...am spus ca masina ta avea 309 cp (asa ai spus tu) aveai soft si evacuare (de la tudose) masina de 370 e alt subaru ...poate intelegi acum si poate ai rabdare sa citesti inainte de a face afirmatii
vec is offline   Reply With Quote
Old 21-11-07, 10:28   #63
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Talking Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

si pina la urma eu sunt cel avantajat masina mea valoreaza cit rotile tale .......hahahahahahaha
vec is offline   Reply With Quote
Old 21-11-07, 14:16   #64
pepy
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
pepy's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 424
Member of:
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[Delta Racing Crew]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by caracatitza View Post
curios k o spui chiar tu !!!
pepy a pus paie pe foc pe net,knd a fost sunat din kiseleff cu martori,a zis k are musafiri...si 3 zile nu am auzit de el...asta dupa c afirma k eu sunt las...culmea...in schimb mie mi s-a inventat un dosar penal si acum nu am permis gratie unor sifoane kre stiu k nu ma pot face altfel...
si sincer,vorba lui emil,m-am saturat de tastaturisti...si de cele mai tari evo din tara si din lume cu interne de serie si suta in 3,5 sec
emil a facut ceva ce trebuia facut mereu...dovada...stii tu vreo masina kre m-a batut latelly?...eu am kteva filmulete kre-mi dau dreptul sa sufar...si tot nu o fac
mult succes la preparat
cine esti tu ca nu te cunosc?
pepy is offline   Reply With Quote
Old 21-11-07, 18:02   #65
shadowro

Stage 5
 
shadowro's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 3,456
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

c+z+r 10 caractere
shadowro is offline   Reply With Quote
Old 30-11-07, 01:14   #66
vec

Stage 5
 
vec's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 427
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

si ca sa nu mai vb prostii poftim...
Attached Files
File Type: avi Emi.AVI (1.90 MB, 194 views)
vec is offline   Reply With Quote
Old 01-12-07, 17:52   #67
GTA
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
GTA's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 2,599
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[MERCEDES]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by vec View Post
si ca sa nu mai vb prostii poftim...
Foarte tare frate......Trage bine Mos Martin .
GTA is offline   Reply With Quote
Old 05-12-07, 19:28   #68
UGA

Stage 5
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 558
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Era frumos pe vremuri nenea Emil....
UGA is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 00:11   #69
CroCop

Stage 5
 
CroCop's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 499
Thumbs up Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

)) cursele se fac de pe loc nu din mers....de la 50.....omu nu degeaba si-a luat 4x4 ..... dar vorba ta....masina ta valoreaza cat rotile lui , tine-o tot asha.....pune filmulete si lauda-te !
CroCop is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 12:48   #70
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by CroCop View Post
... tine-o tot asha.....pune filmulete si lauda-te !
se aude cumva un sifon...domnu' C O P ?nu ajung dosarele deja fabricate ? aveti nevoie de o teava, ceva ?!
yoda is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 15:02   #71
CroCop

Stage 5
 
CroCop's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 499
Cool Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
se aude cumva un sifon...domnu' C O P ?nu ajung dosarele deja fabricate ? aveti nevoie de o teava, ceva ?!

si tu ce treaba ai ? despre ce vorbesti tu ? te-a bagat cineva in seama ?
CroCop is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 18:47   #72
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by CroCop View Post
si tu ce treaba ai ? despre ce vorbesti tu ? te-a bagat cineva in seama ?
asa fac eu!hai mai lucreaza la renoul ala, cine stie, poate o sa ai masina de 402 m d p loc !
yoda is offline   Reply With Quote
Old 07-12-07, 18:52   #73
CroCop

Stage 5
 
CroCop's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 499
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
asa fac eu!hai mai lucreaza la renoul ala, cine stie, poate o sa ai masina de 402 m d p loc !
Pai ar fi frumos sa nu mai facy asha , si aici nu era vorba de "renoul" meu ! CIne stie....poate o sa am poate nu o sa am dar cel putin eu nu vorbesc prostii ))
CroCop is offline   Reply With Quote
Old 08-12-07, 17:49   #74
yoda
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
yoda's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 805
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[SUBARU]
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by CroCop View Post
Pai ar fi frumos sa nu mai facy asha , si aici nu era vorba de "renoul" meu ! CIne stie....poate o sa am poate nu o sa am dar cel putin eu nu vorbesc prostii ))
ai impresia ca eu vorbesc?!tot ce am spus este la subiect!tovarasu tau bate campii rau d tot ref la masinile pe care le-a dat!iar cei ceilalti i-au aratat contrariul!
yoda is offline   Reply With Quote
Old 09-12-07, 04:32   #75
chuckie

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 338
Default Re: SUBARU IMPREZA WRX vs. ?????

Quote:
Originally Posted by yoda View Post
ai impresia ca eu vorbesc?!tot ce am spus este la subiect!tovarasu tau bate campii rau d tot ref la masinile pe care le-a dat!iar cei ceilalti i-au aratat contrariul!
daca tot bate campii 'tovarasu' lui (fratele meu) d c nu vii tu la start?din mers ...de pe loc..de sus de jos...cu a ta masina de familie cum iti palce sa o numesti...
felicitari..iti trage foarte bine din cate am vazut si am citit pe aici...dar totusi nu te mai baga ..lasa`i sa se certe intre ei..mai ales daca nu esti la curent...
chuckie is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -