Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-02-06, 01:26   #121
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Gratzian\"
nu am taxat pana acum nici o firma din banerele de pe site
nici pe useri
desi cheltuielile depasesc mereu peste 1000 euro/ luna, si ajung uneori si la peste 2000

cu firmele ... chiar ar fi trebuit ... cu userii ... eu as accepta cu placere o taxa ... doar ca nu stiu cat de accesibila va fi plata pt toata lumea, sistemul de plata, nu valoarea.
SFW is offline  
Old 24-02-06, 01:35   #122
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default

Stiti ceva?Masina chiar exista dar baiatul s-a saturat de atata cearta si a spus ca a inventat totu.Spun asta pt ca daca va uitai la topicul \"Masina Mea\" veti vedea poze cu acel RX7 facute clar in Romania si aproape sigur in Judetul MM.Spun asta pt ca se vede in 2 poze masina pe platforma cu nr de MM si la o filiala R.A.R din Romania.Acelasi lucru a facut si prietenul meu de la Craiova ZUM care in urma certurilor repetate cu super bolozi DACIA a declarat intr-un final ca a vandut masina.Lucrul asta nu s-a intamplat dar baiatul nu a mai avut chef sa se certe cu persoanele care detin acele OZN de masini si a zis ca mai bine lasa totul ca iei si o sa demonstreze totul pe pista.Defapt vina cea mai mare o are GRATIAN care a pus moderator pe Bogdan,o persoana care este ff buna prieten cu propietarii super bolozilor de DRAG marca DACIA care spulbera la orice ora o Calibra 4x4 TURBO sau un VIPER sau un RX7.Asta este ma frati;or daca nu avem bani sa ne luam si noi SUPER BOLIZI CARE POARTA NUMELE DE DACIA.Probabil peste multi ani cand o sa va civilizati si voi si o sa purtati o discutie omeneasca o sa mai vb lumea si cu voi...pana atuncea numai bine.
Repet gresala principala ai apartine lui GRATIAN.
P.S.- sunt convins ca postul o sa fie sters.
__________________
E46 323 Turbo - Horsepower Freaks
"I hope you're not going to be an irresponsible driver.
"This thing is scary.
"This thing is serious.
"This thing is fucking sonofabitch.
Calimero2003 is offline  
Old 24-02-06, 03:18   #123
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

nu il sterg, pt ca este destul de incoerent, si vreau sa fiu sigur ca ori nu am inteles pentru ca nu am ce, ori poate sa inteleg ideea inainte de a sterge si a strange iarasi nemeti de vinovatie...

sunt mai multe de discutat, sa incepem cu sfarsitul...
eu sunt vinovat... bun asa... e corect, mereu sunt eu vinovat..
dar sa vedem IN cazul acesta...

sunt vinovat pt ca l-am pus moderator pe bogdan, care zici ca e prieten cu proprietarii de bolizi DACIA...
pai vinovatia mea sta in faptul ca l-am pus moderator pe bogdan??? sau sunt vinovat ca e prieten cu cei cu dacii? nu pricep sa mor, in ce consta vinovatia mea... sau a lui bogdan...
eu nu imi aduc aminte sa-mi fi spus vre-odata ca e o problema in faptul ca e moderator bogdan, sau ca e ceva nasol ca are amici cu dacii...

oricum, help... vede cineva un cuvant in postul ala care sa imi indice cumva cu ce sunt vinovat???
cred ca toti moderatorii au prieteni cu dacii, sunt vinovat, ii eliminam?
----------------------------------------------------------------------------------

mai departe...
presupui ca tipu ala exista, si era cu masinile pregatite sa vina sa se dea...
nu am sentimentul ca l-a impiedicat nimeni, si daca il deranjau daciile, putea foarte bine sa spuna ca nu accepta, nu?
sau daca il deranja o abordare, sa evite discutia.
nu uita ca are efectiv varianta sa vina cum a spus explicit \"Probabil ca o sa ne intalnim la legale oricum... sunt mandru de masina mea bineinteles ca fiecare de altfel si sper sa fac o figura frumoasa cu ea ... \"

sigur nu il obliga nimeni sa scrie, si in momentul in care l-a deranjat ceva, putea sa nu mai intre in discutie si gata, nu era cazul sa minta si sa jigneasca...

asa ca... cel putin in unul din cazuri a mintit...
ori la sfarsit, si inseamna ca la inceput a spus ok, si o sa il vedeti la legale si o sa va lamuriti, ori a mintit la inceput, si discutia e sterila...
---------------------------------------------------------------
la sfarsit, cu prietenul tau
inteleg ca e aceeasi situatie.
a mintit, si nu inteleg de ce.... care era frica?
daca il deranja ceva, nu-si mai batea capul, eu sincer asa cred...
nu inteleg de ce trebuie cineva sa minta si apoi sa justifice ca a fost suparat de nu stiu cine..... asta nu e un motiv!
poate l-o fi suparat CINEVA, dar el a mintit pe TOATA LUMEA

NU E FRUMOS
---------------------------------------------------------------------

la final, iarta-ma ca l-am pus moderator pe bogdan, sincer nu stiam ca are amici cu dacii
o sa cer la moderatori sa declare sub propria raspundere asocierea cu daciile si o sa instauram o comisie de urmarire
-------------------------------------------------------------------------
cat despre tine....
nu este noua atitudinea ta carcotasa.
asta e un exemplu perfect
nu ai treaba nici cu tipul din africa, ca nu il cunosti, nici cu bogdan, nici cu mine
te bagi arbitru intr-o situatie in care n-ai absolut nici o treaba... daca tu nu ai motive, te bagi in cearta altora total aiurea
Ba mai mult, lansezi acuze si sentinte !
Crezi ca adevarul se vinde in piata si l-ai cumparat tu pe tot?

nu ar fi mai bine sa iti cauti o preocupare?
un topic constructiv, ceva?

aici oamenii se provoaca
sunt de 2 feluri
care o fac si se intampla, si care o fac si apoi o dau la intors...
motive se gasesc intotdeauna
eu nu pot sa am incredere decat in cei pe care ii vad la start.
Gratzian is offline  
Old 24-02-06, 08:22   #124
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Calimero2003\"
Stiti ceva?Masina chiar exista dar baiatul s-a saturat de atata cearta si a spus ca a inventat totu.Spun asta pt ca daca va uitai la topicul \"Masina Mea\" veti vedea poze cu acel RX7 facute clar in Romania si aproape sigur in Judetul MM.Spun asta pt ca se vede in 2 poze masina pe platforma cu nr de MM si la o filiala R.A.R din Romania.Acelasi lucru a facut si prietenul meu de la Craiova ZUM care in urma certurilor repetate cu super bolozi DACIA a declarat intr-un final ca a vandut masina.Lucrul asta nu s-a intamplat dar baiatul nu a mai avut chef sa se certe cu persoanele care detin acele OZN de masini si a zis ca mai bine lasa totul ca iei si o sa demonstreze totul pe pista.Defapt vina cea mai mare o are GRATIAN care a pus moderator pe Bogdan,o persoana care este ff buna prieten cu propietarii super bolozilor de DRAG marca DACIA care spulbera la orice ora o Calibra 4x4 TURBO sau un VIPER sau un RX7.Asta este ma frati;or daca nu avem bani sa ne luam si noi SUPER BOLIZI CARE POARTA NUMELE DE DACIA.Probabil peste multi ani cand o sa va civilizati si voi si o sa purtati o discutie omeneasca o sa mai vb lumea si cu voi...pana atuncea numai bine.
Repet gresala principala ai apartine lui GRATIAN.
P.S.- sunt convins ca postul o sa fie sters.
Mars la cotetz aplaudacule ! Eu am cu ce ... tu o freci pe margine !
Lucian is offline  
Old 24-02-06, 10:03   #125
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

Calimara,cred ca sunt prieten cu majoritatea celor de pe forumul asta nu numai cu posesorii de dacii bolid dar pana acum nu s-a plans nimeni de mine ,iar la provocari am cerut sa fiu moderator din cauza celor ca tine car in loc sa-si vade de ale lor vorbesc toate prostiile pe net ,oamenii care se dau la curse cu adevarat s-au cam saturat sa tot fie provocati si jigniti de niste \"Racer\" aparuti perte noapte cu pretentii de vedeta intelegi
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline  
Old 24-02-06, 10:04   #126
slkamg

Stage 4
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 247
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Quote:
Originally Posted by \"Calimero2003\"
Stiti ceva?Masina chiar exista dar baiatul s-a saturat de atata cearta si a spus ca a inventat totu.Spun asta pt ca daca va uitai la topicul \"Masina Mea\" veti vedea poze cu acel RX7 facute clar in Romania si aproape sigur in Judetul MM.Spun asta pt ca se vede in 2 poze masina pe platforma cu nr de MM si la o filiala R.A.R din Romania.Acelasi lucru a facut si prietenul meu de la Craiova ZUM care in urma certurilor repetate cu super bolozi DACIA a declarat intr-un final ca a vandut masina.Lucrul asta nu s-a intamplat dar baiatul nu a mai avut chef sa se certe cu persoanele care detin acele OZN de masini si a zis ca mai bine lasa totul ca iei si o sa demonstreze totul pe pista.Defapt vina cea mai mare o are GRATIAN care a pus moderator pe Bogdan,o persoana care este ff buna prieten cu propietarii super bolozilor de DRAG marca DACIA care spulbera la orice ora o Calibra 4x4 TURBO sau un VIPER sau un RX7.Asta este ma frati;or daca nu avem bani sa ne luam si noi SUPER BOLIZI CARE POARTA NUMELE DE DACIA.Probabil peste multi ani cand o sa va civilizati si voi si o sa purtati o discutie omeneasca o sa mai vb lumea si cu voi...pana atuncea numai bine.
Repet gresala principala ai apartine lui GRATIAN.
P.S.- sunt convins ca postul o sa fie sters.
Mars la cotetz aplaudacule ! Eu am cu ce ... tu o freci pe margine !
Problema este ca intra aiurea sa faca atmosfera si daca sistem ar fi fost in asa fel incat sa ne putem baza pe identitadea omului din spatele ecranului nu mai erau discutii.
Cum pot sa fi atat de inepti incat sa aprecieze vorbele mai mult decat faptele.
Asta nu inteleg ei ca vorbele nu sunt mereu realitate.
__________________
fan \\\"LEGAL RACING\\\"
slkamg is offline  
Old 24-02-06, 10:39   #127
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Eu nu inteleg cat de idiota poate fi o persoana cum e Calimero. Eu nu am zis nici macar o data ca as avea o sansa cu Clibra ZUM. Am spus de Opel Speedster. Iar el , de pe margina , fara nici o masina competitiva (cea din semnatura lui e o ragalie ) , fara un minim de cunostinte tehnice a sarit ca ars in numele calibrei. Acum ... eu spun ca vreau sa o incerc cu 2 masini adevarate , nu suustin ca am o sansa cu ele la Drag ci doar pe un traseu virajat pe urcare iar el imi atribuie expresii de genul \"spulber RX7 si Viper\". Calimero ... inca o data iti recomand un lucru ... Daca pasiunea ta este masina de curse cumpara una , pune mana si modific-o pentru a avea performante si apoi nu va mai spune nimeni nimic atunci cand vorbesti de masina ta si performantele ei implicit ale tale. Eu la ora actula nu am un \"bolid de curse\" dar am reusit cu ajutorul prietenilor mei sa fac din motorul de dacie un motor care dezvolta ceva caluti ... atat de multi cat sa faca din dacia nova o masina de spectacol si ... spectaculoasa ca performante. Tu cu ce te poti lauda ? Cu ce au facut prietenii tai ? Pai atunci sa ma judece ei .. nu tu ! Tu esti egal cu 0 . Tot ce faci pe acest forum este sa critici si sa agiti atmosfera. Capacitatile tale cognitive se rezuma la scandal si remarci idioate. Deocamdata in lumea curselor tu traiesti degeaba. Nu poti face o provocare in numele tau cu masina ta deci nu existi. Eu cu a mea masina de rahat in viziunea ta , o amarat de dacie imi permit sa te provoc la o cursa PE MASINI . Eu cu dacia tu cu Opelul din semnatura. Pana cand nu iti vei permite sa raspunzi afirmativ acestei provocari ar fi mai bine sa adopti comportamentul unui strutz cand se simte amenintat (se poate si mai rau - strutzul sa fie intr-o parcare asfaltata si o dacie sa vina spre el la o viteza pe care opelul tau doar o are desenata pe bord). Raman la ideea ca macar la provocari sa aiba acces DOAR PARTICIPANTII LA CURSE . Spectatorii au la dispozitie ... coltul incepatorului. Inca o data propun BAN-area acestei ineptii a naturiii ce se autointituleaza Calimero .
__________________

RENAULT Clio RS 197

SMART ROADSTER

AUDI A3 SPORTBACK
Lucian is offline  
Old 24-02-06, 10:58   #128
slkamg

Stage 4
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 247
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Eu nu inteleg cat de idiota poate fi o persoana cum e Calimero. Eu nu .................................................. ............................la provocari sa aiba acces DOAR PARTICIPANTII LA CURSE . Spectatorii au la dispozitie ... coltul incepatorului. Inca o data propun BAN-area acestei ineptii a naturiii ce se autointituleaza Calimero .
Ai centrat si eu o sa dau cu capul!
Era un pisoi mic si motanul il ia cu el la futut spunandu-i ce bine si ce mult ii va placea.
Se duc ei si stau pe o streasina, era toamna grea, asteptau pisicile de sex feminin.
Si tot ploua sufla vantul iar motanul mare sa nu descurajeze pisoiul, ii spune ca trebuie sa mai astepte putin.
Pisicile intarziau, iar dupa vreo alte cateva ore pisoiul jr spune: eu mai *** vreo jumatate de ora si plec acasa.
Asa e si cu cursele.
Propune tu ban ca te aude cine?
slkamg is offline  
Old 24-02-06, 12:46   #129
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default

https://img345.imageshack.us/my.php?i...sc002100sz.jpg
Morro is offline  
Old 24-02-06, 15:51   #130
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

Poze din astea a pus si el si nu exprima prea mult, dar intre a exista o masina si a exista o masina realmente tunata si performanta e drum lung.
Daca exista modul in care a facut a demonstrat ca privea de sus si surclasa adersarii arbitrar far sa stie ceva legat de viata reala a curselor din Romania.
Oratori si onanisti sunt multi, insa nici faptele nu prea se fac toate cu gura si nici fututl cu laba mainii.
Respectul de care a dat dovada a fost cel care l-a expus si a dus la exorcizarea lui prin izolare.
Esti un anonim, asta nu ineamna ca esti nimeni, dar sa vi si sa inciti lumea fara acoperire, sa te iei de unul si altul care au facut ceva in lumea asta, e lipsit de respect si bun simt.
Esti nou, arata ca esti cineva, probeaza asta si atunci o sa ai alta credibilitate moment in care atunci cand spui ceva nu mai e necesar sa ti se puna identitatea si capacitatile la indoiala.
Pana la urma cine l-a provocat cu ce a gresit ca are doar o Dacia de curse si nu McLaren F1, in conditile in care omul a deschis un topic unde poate fi provocat de oricine. De ce nu a provocat el tintele, eu ca sa vad cum ii merge masina l-as fi provocat si un Lastun.
Acum ce face punem botu la orice vrajeala frumoasa? Raspundeti-mi si mie?
M-a povocat si pe mine din senin, il astept sa-i iau alea 5000 dolari sau euro sper eventual masina. O sa-l bat cu ceasu de la Gara in conditile in care e bun altfel nu are sens sa-l amndez ca insemna ca e un prapadit.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 25-02-06, 03:23   #131
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Eu nu inteleg cat de idiota poate fi o persoana cum e Calimero. Eu nu am zis nici macar o data ca as avea o sansa cu Clibra ZUM. Am spus de Opel Speedster. Iar el , de pe margina , fara nici o masina competitiva (cea din semnatura lui e o ragalie ) , fara un minim de cunostinte tehnice a sarit ca ars in numele calibrei. Acum ... eu spun ca vreau sa o incerc cu 2 masini adevarate , nu suustin ca am o sansa cu ele la Drag ci doar pe un traseu virajat pe urcare iar el imi atribuie expresii de genul \"spulber RX7 si Viper\". Calimero ... inca o data iti recomand un lucru ... Daca pasiunea ta este masina de curse cumpara una , pune mana si modific-o pentru a avea performante si apoi nu va mai spune nimeni nimic atunci cand vorbesti de masina ta si performantele ei implicit ale tale. Eu la ora actula nu am un \"bolid de curse\" dar am reusit cu ajutorul prietenilor mei sa fac din motorul de dacie un motor care dezvolta ceva caluti ... atat de multi cat sa faca din dacia nova o masina de spectacol si ... spectaculoasa ca performante. Tu cu ce te poti lauda ? Cu ce au facut prietenii tai ? Pai atunci sa ma judece ei .. nu tu ! Tu esti egal cu 0 . Tot ce faci pe acest forum este sa critici si sa agiti atmosfera. Capacitatile tale cognitive se rezuma la scandal si remarci idioate. Deocamdata in lumea curselor tu traiesti degeaba. Nu poti face o provocare in numele tau cu masina ta deci nu existi. Eu cu a mea masina de rahat in viziunea ta , o amarat de dacie imi permit sa te provoc la o cursa PE MASINI . Eu cu dacia tu cu Opelul din semnatura. Pana cand nu iti vei permite sa raspunzi afirmativ acestei provocari ar fi mai bine sa adopti comportamentul unui strutz cand se simte amenintat (se poate si mai rau - strutzul sa fie intr-o parcare asfaltata si o dacie sa vina spre el la o viteza pe care opelul tau doar o are desenata pe bord). Raman la ideea ca macar la provocari sa aiba acces DOAR PARTICIPANTII LA CURSE . Spectatorii au la dispozitie ... coltul incepatorului. Inca o data propun BAN-area acestei ineptii a naturiii ce se autointituleaza Calimero .
Prost asa cum sunt eu constat un lucru.Ma jignesti in mod repetat fara ca eu sa ma leg de persoana ta....m-am loat numai de masina ta...iate si tu de masina mea nu de mine....in fine...ne-om intalni noi si fata in fata....si om vorbi asa ca baietii si noi....ca ne injuram destul pe aicea.
Calimero2003 is offline  
Old 25-02-06, 03:25   #132
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Calimero2003\"
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Eu nu inteleg cat de idiota poate fi o persoana cum e Calimero. Eu nu am zis nici macar o data ca as avea o sansa cu Clibra ZUM. Am spus de Opel Speedster. Iar el , de pe margina , fara nici o masina competitiva (cea din semnatura lui e o ragalie ) , fara un minim de cunostinte tehnice a sarit ca ars in numele calibrei. Acum ... eu spun ca vreau sa o incerc cu 2 masini adevarate , nu suustin ca am o sansa cu ele la Drag ci doar pe un traseu virajat pe urcare iar el imi atribuie expresii de genul \"spulber RX7 si Viper\". Calimero ... inca o data iti recomand un lucru ... Daca pasiunea ta este masina de curse cumpara una , pune mana si modific-o pentru a avea performante si apoi nu va mai spune nimeni nimic atunci cand vorbesti de masina ta si performantele ei implicit ale tale. Eu la ora actula nu am un \"bolid de curse\" dar am reusit cu ajutorul prietenilor mei sa fac din motorul de dacie un motor care dezvolta ceva caluti ... atat de multi cat sa faca din dacia nova o masina de spectacol si ... spectaculoasa ca performante. Tu cu ce te poti lauda ? Cu ce au facut prietenii tai ? Pai atunci sa ma judece ei .. nu tu ! Tu esti egal cu 0 . Tot ce faci pe acest forum este sa critici si sa agiti atmosfera. Capacitatile tale cognitive se rezuma la scandal si remarci idioate. Deocamdata in lumea curselor tu traiesti degeaba. Nu poti face o provocare in numele tau cu masina ta deci nu existi. Eu cu a mea masina de rahat in viziunea ta , o amarat de dacie imi permit sa te provoc la o cursa PE MASINI . Eu cu dacia tu cu Opelul din semnatura. Pana cand nu iti vei permite sa raspunzi afirmativ acestei provocari ar fi mai bine sa adopti comportamentul unui strutz cand se simte amenintat (se poate si mai rau - strutzul sa fie intr-o parcare asfaltata si o dacie sa vina spre el la o viteza pe care opelul tau doar o are desenata pe bord). Raman la ideea ca macar la provocari sa aiba acces DOAR PARTICIPANTII LA CURSE . Spectatorii au la dispozitie ... coltul incepatorului. Inca o data propun BAN-area acestei ineptii a naturiii ce se autointituleaza Calimero .
Prost asa cum sunt eu constat un lucru.Ma jignesti in mod repetat fara ca eu sa ma leg de persoana ta....m-am loat numai de masina ta...iate si tu de masina mea nu de mine....in fine...ne-om intalnii noi si fata in fata....si om vorbi asa ca baietii si noi....ca ne injuram destul pe aicea.
P.S - sa nu o iei ca pe o amenintare.......
Calimero2003 is offline  
Old 25-02-06, 03:27   #133
Calimero2003

Stage 5
 
Calimero2003's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 853
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"slkamg\"
Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Eu nu inteleg cat de idiota poate fi o persoana cum e Calimero. Eu nu .................................................. ............................la provocari sa aiba acces DOAR PARTICIPANTII LA CURSE . Spectatorii au la dispozitie ... coltul incepatorului. Inca o data propun BAN-area acestei ineptii a naturiii ce se autointituleaza Calimero .
Ai centrat si eu o sa dau cu capul!
Era un pisoi mic si motanul il ia cu el la futut spunandu-i ce bine si ce mult ii va placea.
Se duc ei si stau pe o streasina, era toamna grea, asteptau pisicile de sex feminin.
Si tot ploua sufla vantul iar motanul mare sa nu descurajeze pisoiul, ii spune ca trebuie sa mai astepte putin.
Pisicile intarziau, iar dupa vreo alte cateva ore pisoiul jr spune: eu mai *** vreo jumatate de ora si plec acasa.
Asa e si cu cursele.
Propune tu ban ca te aude cine?
Am cerut sa mi se stearga Userul.....asta poate sa confirme si GRATIAN.

Gratzian edit: nu pricep ce te alinti?
de ce sa il sterg? nu e mai simplu sa nu intri? vad ca nu poti sa te abtii, asa ca nu ma lasa inima, mai ales ca nu numai ca intri, dar mai si scrii
Calimero2003 is offline  
Old 25-02-06, 07:33   #134
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default

De ce sa ti se stearga userul?
Crezi ca mai poti face aiuci aceeasi atmosfera proasta ca la inceput?
Uite acum nu mai sunt eu cel care se cearta cu tine, oameni incep sa te cunosca si sa vad ce fel de caracter ai, iar modul tau de gandire si exprimare ii irita.
Aici esti lasat sa scri s poate o sa fi si banat dar dupa ce ti se va explica in mod repetat unde gresesti.
Spre deosebire de alte siteuri -ajutatoare aici inca e o atmosfera echilibrata.
Poti incerca sa faci public usernameul si parola...
O sa razi dar ce se intampla lumea racingului de amatori aici vezi si primesti multe informati, plus ca partea tehnica chiar daca e mai rasfirata ai informatii foarte bune si noi spre deosebire de orice alta incercare.
Totusi care ar fi motivele din care vrei sa ti se anuleze usernameul?
Vrei sa faci ca altii plecati de buna voie ori expulzati din cauza mizerilor lor intelectuale, nu esti primit in cercul lor cu bunavointa daca nu esti banat aici? Le e frica ca esti dublu antrenat in acest joc meschin? Trebuie sa le prezinti dovada?
Probabil ca atunci cand o sa crezi tu ca ai ceva interesant de spus care sa te reprezinte o sa fi blocat, ca sa simti pe pielea ta aceasta masura administrativa.
Iti reconad calm alt mod si unhi de a privi lucrurile si poate ca nu o sa mai intelegi distorsionat realitatea.
SEBASTIAN is offline  
Old 26-02-06, 11:07   #135
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Calimero2003\"
Stiti ceva?Masina chiar exista dar baiatul s-a saturat de atata cearta si a spus ca a inventat totu.Spun asta pt ca daca va uitai la topicul \"Masina Mea\" veti vedea poze cu acel RX7 facute clar in Romania si aproape sigur in Judetul MM.Spun asta pt ca se vede in 2 poze masina pe platforma cu nr de MM si la o filiala R.A.R din Romania.Acelasi lucru a facut si prietenul meu de la Craiova ZUM care in urma certurilor repetate cu super bolozi DACIA a declarat intr-un final ca a vandut masina.Lucrul asta nu s-a intamplat dar baiatul nu a mai avut chef sa se certe cu persoanele care detin acele OZN de masini si a zis ca mai bine lasa totul ca iei si o sa demonstreze totul pe pista.Defapt vina cea mai mare o are GRATIAN care a pus moderator pe Bogdan,o persoana care este ff buna prieten cu propietarii super bolozilor de DRAG marca DACIA care spulbera la orice ora o Calibra 4x4 TURBO sau un VIPER sau un RX7.Asta este ma frati;or daca nu avem bani sa ne luam si noi SUPER BOLIZI CARE POARTA NUMELE DE DACIA.Probabil peste multi ani cand o sa va civilizati si voi si o sa purtati o discutie omeneasca o sa mai vb lumea si cu voi...pana atuncea numai bine.
Repet gresala principala ai apartine lui GRATIAN.
P.S.- sunt convins ca postul o sa fie sters.
draga calimero si mai cum te cheama afla ca in general ceea ce facem noi OZN-sti o facem din placere , am provocat pe un alt topic un Viper...de ce? ca latura spectacolului sa cresca sa poata devenii un show la nivelul dorit....probabil capacitatea ta de intelegere se rezuma la nivelul pozelor din reviste atit am avut de spus!
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -