Quote:
|
Originally Posted by \"SPORT\"
acest topic este pt corectat greselile altora
|
Ar fi bine sa bagi si tu ceva la cap din aceste
greseli corectate.
Quote:
|
Originally Posted by \"SPORT\"
dar nu le corecteaza pe ale lor din tot acest forum
|
Stiu ca la mine te referi si te rog sa-mi arati greselile pe care le-am facut.........asta ca sa ma corectez si eu.
Quote:
|
Originally Posted by \"SPORT\"
in concluzie nimeni[olcitist] nu a scris ceva CONRET IMPOTRIVA daciei, ba chiar olcitist iiiiii au fost provocati de unu de altu iar ei 
|
Fii putin mai COERENT in posturile editate. Nu intelege nimeni ceea ce vrei sa zici
Quote:
|
Originally Posted by \"SPORT\"
Si LaUrEnTiULe[corecteaza gramatica pe topicul potrivit] oricum nu iti dore X sa ma intalnesti pe strada  .Si olcitist iiiilor va rog posta TI ceva ceva nu balaRII si raspundeTI la provocari.Am mai scris DACA CINEVA ESTE SIGUR DE OLCITU' LUI[STOCK] IL ASTEPT  .......
|
Am sa-ti \"subliniez greselile LIFE

. Poate asa vei invata si tu macar sa scrii. In lumea scrisului, se mai utilizeaza si semnele de punctuatie. Sper ca stii ce sint acelea si la ce folosesc asa ca, ai face bine sa le utilizezi si tu in locul \"mozaicului\" de litere.
Nici nu doresc sa te intilnesc. Nu cred ca am avea puncte comune de discutii. La felul cum tratezi oamenii si discutia, vei astepta oltcitistii (asa se scrie corect

) pina-ti va ajunge barba la genunchi.
Quote:
|
Originally Posted by \"SPORT\"
laURenTIuLe posteaza despre acest VS nu aceste replici INUTILE
|
Vad ca-mi folosesti numele cam des si asta arata ca un atac la persoana. Replici inutile si aiurea, gasesti in posturile tale.
[quote=\"SPORT\"]ACESTUI VS PRET:dacia este acceptabila;olciturile sunt 2 la pret de 1 ACCESIBILITATE PIESE:de dacie sunt peste tot ;de olcit mmm este belea[deja se cauta la second-hand] noi te ustura la $ si 1 magazin la 100km daca este si ALA ASPECT EXTERIOR:
dacia este cam robusta dar macar arata a masina ;olcitul are un aspect : fier de calcat rufe oglinzi furate de la dacia lateral este cam neterminata si cu forma aripilor spate de tot *** spate cu haion naspa CALITATE PIESE SI AUTO
IN SINE:dacia este destul de buna cat si piesele de fabrica[nu cele de SRL] pt drumurile din RO [auto meu are 170.000km si are f putine piese schimbate per\\total aproape totul este original de la masa]

lcitul rau la capitolul calitate si asa sunt cateva toate tacane de parca astia cand le-AU fabricat au vrut sa stie tot poporU' ca au fabricat o rasnita[asta este reclama fabriciiii] SUNET MOTOR C.V........TOBA FINALA:dacia suna normal chiar bine;olcitul suna f. urat ASPECT INTERIOR si SPATIU...CLIMATIZARE:dacia[interior CN pt ca asa are dacia mea din FABRICA] in interior imi place si caldura miroase A aer curat ;olcitul spatiu este mic se mareste doar daca rabatezi bancheta spate ASTA DACA INCHIRIEZI MASINA PE LA VREUN CIMITIR caci alceva ce naiba sa cari cu ea in acel spatiu poate chiar a fost proiectata MASINA MORTUARA aspect interior cu comenzile de langa volan[pt semnalizari.. etc] te simti in STARTREK, bordu' este de ras fata de CN si caldura data de aeroterma miroase a GAZE[dai coltu'] ASTA CU GAZELE TOTI OLCITISTI O STITI DAR NU VRETI SA RECUNOASTETI

DEMARAJviteza si STABILITATE...:dacia mea nu vede olciturile decat cu CURU

virajele prin care trece dacia cu 120km olciturile zici GATA se VARSA[testat de mine cu un olcit] olcitul:demaraj si viteza destul de aproape de dacie ,stabilitate se inclina mutl prea mult in viraje , la 160km danseaza in drum drept ACCESIBILITATE REPARATII,REGLAJE:l