| VERSUS AUTO SUPRA vs SUBARU, Mercedes vs Bmw, pilotul x vs pilotul y. Aceasta rubrica este dedicata provocarilor,analizelor,pariurilor(virtuale bineinteles),comparatiilor. Rog moderatorii sa fie foarte duri pe acest subiect. Fara OFF-TOPIC |
|
View Poll Results: Oltcit sau Dacia
|
|
Oltcit Power
|
  
|
78 |
48.45% |
|
dacia
|
  
|
83 |
51.55% |
13-02-05, 18:38
|
#346
|
Presedinte Insane Racers
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"steph\"
ma frate ma lasi ma cu oltcit vs. slk ... ca iarasi macane ... chiar daca faci motoru` ala sa tina 400 de metrii tot nu o sa faca un MERCEDES mai ales slk
|
pufff... \"mai ales slk\"...  slk-u nu este un mercedes chiar atat de reusit (adica Mercedes ar trebui sa se rezume doar la limuzine si sa lase pe altii care se pricep la masini sport, ex: bmw). Un GSi-t face fara probleme slku`-k... Adica din ce am vazut eu...
Acum daca soferul n-are nici o treaba cu condusu exista posibilitatea sa -l faca si un cielo! Si nu uita ca in trafic nu conteaza numai masina... conteaza si experienta, conteaza si tupeul, conteaza si aprecierile, conteaza si norocul! Masina se afla pe undeva pe la mijloc!
|
|
|
13-02-05, 18:40
|
#347
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 510
|
hai ma da-l draq cu cutia lui cu tot era hidramata da sa il faci cu dacia cielo sau oltcit?? slk are depinde de motor undeva intre 160-230 de cai
|
|
|
13-02-05, 18:41
|
#348
|
Presedinte Insane Racers
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE]
|
aaa... si ca sa nu-mi sara lumea-n cap... tin sa precizez ca slku nu este atat de reusit pentru un mercedes (pentru o masina in general este foarte reusita). Dar daca ar fi s-o compari tot restul familiei, nu prea-si gaseste locul...
|
|
|
13-02-05, 21:59
|
#349
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,297
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"steph\"
hai ma da-l draq cu cutia lui cu tot era hidramata da sa il faci cu dacia cielo sau oltcit?? slk are depinde de motor undeva intre 160-230 de cai
|
pai o avea el intre 160 si 230 cp...dar degeaba daca omu nu stie sa se dea la ea ....in fine poti intreba alti useri din Craiova care au fost la cursa de viteza de atunci de pe aeroport cand a organizat acr-u si vei afla raspunsul (e vorba despre cursa dintre cielo cu DJ-77-DAY si slk-ul condus de Max DJ-06(parca)-CAW - cursa legala de viteza pe aeroportul din Craiova)
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
|
|
|
13-02-05, 22:23
|
#350
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2004
Posts: 510
|
da ma posibil pana mea asa o fi daca zicetzi mai multi.
hai sa revenim la propunerea lui sebastian
daca va bagati tare mi-e ca o sa il vedem dimineata uitandu-se pe geam ... un oltic 2 oltici 3 oltici  o duzina de olticuri
|
|
|
13-02-05, 23:18
|
#351
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2003
Posts: 1,066
Member of: [4 Speed Squad] [PARTICIPANT CURSE] [Oltcit]
|
cind dacia lu' Sebastian o sa fie stok adika ca de fabrica nu cred ca o sa numaram oltciturile .............  so dacia de fabrica vs oltcit de fabrica
|
|
|
13-02-05, 23:50
|
#352
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of: [Mitsubishi] [PARTICIPANT CURSE] [SUBARU]
|
TIMPUL A EXPIRAT
MARE PREZENTA DE OLTCITURI LA START.
Uite cum au \"pierdut\" ei o Dacia.
Cred ca faptele nu-i prea caracterizeaza.
Sunt o secta aparte Oltcitisti! Stiti in ce cred sau care e crezul lor?
|
|
|
14-02-05, 10:15
|
#353
|
Presedinte Insane Racers
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: TIMPUL A EXPIRAT
Quote:
MARE PREZENTA DE OLTCITURI LA START.
Uite cum au \"pierdut\" ei o Dacia.
Cred ca faptele nu-i prea caracterizeaza.
Sunt o secta aparte Oltcitisti! Stiti in ce cred sau care e crezul lor?
|
Pai cine are incredere in tine? Cu siguranta motorul de la Dacia ta e modificat... Si dupa cum am zis si eu si mai multi, n-ai fi fair play (ceva stock vs ceva modificat)... Cum spunea si Al3xius in Cr gaseai amatori!
Ia zii care e crezul lor?
|
|
|
14-02-05, 10:32
|
#354
|
Stage 3
Join Date: Jan 2005
Posts: 107
|
VS
PE SCURT OLCITU' ESTE DE *** SI ACEST,,VS''SE REFERA LA MASINI STOCK ,REPEDE OLCITISTI ARUNCA OLCIT13OOTRS[DE CE NU 11OOCLUB] ATUNCI ARUNCAM SI O DACIE 1600I BERLINA STOCK SI MAI VEDEM CE SE INTAMPLA. DOMNULE ,,LAURENTIU'' DACA INCEPEM CU INTREBARI SI IAR INTREBARI SE UITA SUBIECTUL DE FAPT TU DEJA AI DEVIAT,,GEAMURI ABURITE SI SPRAY'' SI TU AtOt StIuToR MERGI LA ''LANTUL SLABICIUNILOR'' SAU LA ''VREI SA FII MILIARDAR'' SI INCA O CHESTIE DACA ESTI ASA BAZAT PE OLCITU' TAU TE ASTEPT LA VARA IN CTA LA ,,,,,LEGALE''''''
|
|
|
14-02-05, 11:26
|
#355
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2005
Posts: 232
|
Re: TIMPUL A EXPIRAT
Quote:
|
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
MARE PREZENTA DE OLTCITURI LA START.
Uite cum au \"pierdut\" ei o Dacia.
Cred ca faptele nu-i prea caracterizeaza.
Sunt o secta aparte Oltcitisti! Stiti in ce cred sau care e crezul lor?
|
ar fi mai bine sa inchideti topicul
e clar ca oltcit stock bate dacia stock cu ceasul de la gara.
chestia asta nu mai are rost sa o discutati.
dacia la demaraj e vaaaarza  are 20 de sec.
e de tot cacatul.avort.
__________________
[img]http://www.*************/sig/pauladrian.jpg[/img]
|
|
|
14-02-05, 11:54
|
#356
|
Stage 1
Join Date: Nov 2004
Posts: 10
|
dacia frate conduce
|
|
|
14-02-05, 13:50
|
#357
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of: [Mitsubishi] [PARTICIPANT CURSE] [SUBARU]
|
Re: TIMPUL A EXPIRAT
Quote:
|
Originally Posted by \"Toto - BOD\"
Quote:
MARE PREZENTA DE OLTCITURI LA START.
Uite cum au \"pierdut\" ei o Dacia.
Cred ca faptele nu-i prea caracterizeaza.
Sunt o secta aparte Oltcitisti! Stiti in ce cred sau care e crezul lor?
|
Pai cine are incredere in tine? Cu siguranta motorul de la Dacia ta e modificat... Si dupa cum am zis si eu si mai multi, n-ai fi fair play (ceva stock vs ceva modificat)... Cum spunea si Al3xius in Cr gaseai amatori!
Ia zii care e crezul lor? 
|
Consider aseata replica jignitoare la adresa mea.
Nu as vrea sa raspund iresponsabiluli care spune ca nu as fi fair play.
Dacia mea e foarte modificata si asteptam un Oltena pe masura dar cum nu e cazul va raman doar jignirile la adresa mea.
|
|
|
14-02-05, 14:05
|
#358
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,499
Member of: [Mitsubishi] [PARTICIPANT CURSE] [SUBARU]
|
LEGAL RACING
De ce spun ca exista o secta noua cea a OLTCITISTILOR si care ar fi crezul lor?
Vor cu indarjire sa creada ca au masina.
|
|
|
14-02-05, 15:45
|
#359
|
 Stage 4
Join Date: Jan 2005
Posts: 232
|
si detinatorii de dacia 1310 sunt la fel victime ca si cei de oltcit.in afara de logan dacia a fost mereu o conserva.masina de cacat.nu o mai laudati ca e expirata.
trista relicva a comunismului si dacia.
cred ca trebuia sa-i skimbe numele uzinei.
cred ca loganul are de suferit multe doar din cauza unui nume de cacat cum e dacia.
|
|
|
14-02-05, 17:20
|
#360
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2004
Posts: 302
Member of: [AfterDark Racing]
|
Frate nu arunca tu dacia de 1600 ca nu cred ca era in 94 .... comparatia sper ca se face intre oltcit stok si dacia max 94' ..... Oricum cei care au Oltcit stiu ce inseamna sa dai fum la o dacie  iar cei care au dacie ....stiu ce inseamna sa vezi doar spatele unui oltcit care dispare treptat in departare ......
|
|
|
|
|