Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 18-11-10, 10:44   #31
Rott_Cora

Stage 4
 
Rott_Cora's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 247
Member of:
[Fiat]
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Buna, mai este valabila oferta de pret facuta pe prima pagina pentru Fiat Stilo coupe?
Rott_Cora is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 16:55   #32
para06

Stage 3
 
para06's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 96
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Mai e valabil?
para06 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 17:08   #33
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by Rott_Cora View Post
Buna, mai este valabila oferta de pret facuta pe prima pagina pentru Fiat Stilo coupe?
Nu m-am uitat la vechea oferta .... acum pentru masina ta pretul este 250 lei !

Suna la 0341.447.448 sau 0747.377.343 te rog sa faci o programare cu cel putin o zi inainte ....

DAN
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 17:09   #34
para06

Stage 3
 
para06's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 96
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

pentru un papuc cu 5 locuri , doar geamurile spate .Cat ma costa?
para06 is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 17:10   #35
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by para06 View Post
Mai e valabil?
Scuze .... da este 100 % valabil !
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 17:11   #36
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by para06 View Post
pentru un papuc cu 5 locuri , doar geamurile spate .Cat ma costa?
250 lei TVA inclus!
0341.447.448 sau 0747.377.343
Dan
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 18:52   #37
Rott_Cora

Stage 4
 
Rott_Cora's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 247
Member of:
[Fiat]
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by autoglass View Post
Nu m-am uitat la vechea oferta .... acum pentru masina ta pretul este 250 lei !

Suna la 0341.447.448 sau 0747.377.343 te rog sa faci o programare cu cel putin o zi inainte ....

DAN
Ms Dan, pe prima pagina mi-ai facut o oferta de 190 lei , cuprins de criza momentan mai astept cu oferta de 250 lei.
Rott_Cora is offline   Reply With Quote
Old 16-01-11, 18:55   #38
para06

Stage 3
 
para06's Avatar
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 96
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

e ciudata treaba , tie ti-a cerut 250ron pt spate+luneta si mie tot 250 lei doar pt spate ..



EU ma asteptam la 120-130ron doar pt spate..
para06 is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 08:50   #39
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by para06 View Post
e ciudata treaba , tie ti-a cerut 250ron pt spate+luneta si mie tot 250 lei doar pt spate ..



EU ma asteptam la 120-130ron doar pt spate..
Dvs. vreti geamurile din spate fara LUNETA? Eu la geamurile spate am inclus si luneta ... imi pare rau dar nu v-ati exprimat precis !

In cazul acesta pretul este 150 ron!
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 17-01-11, 09:12   #40
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by Rott_Cora View Post
Ms Dan, pe prima pagina mi-ai facut o oferta de 190 lei , cuprins de criza momentan mai astept cu oferta de 250 lei.

Noi am avut o oferta speciala pana la sfarsitul anului ..... ... dar pentru connsecventa si pentru ca sunteti student va pot face pretul de 220 lei

Programare la 0341.447.448 sau 0747.377.343
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 27-01-11, 14:08   #41
tatutzu

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 56
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Va pot intreba da ce nu luati masuri de combatere impotriva celor care se folosesc de numele foliilor comercializate de firma dvs. (SUNTEK) si care nu au cumparat sau nu mai cumpara SUNTEK , ci doar se "lauda" ca plica folii SUNTEK si ei pun Global (INDIA) sau SolarZone(ISRAEL)???

Eu nu aplic folii, in prezent ma ocup cu alte afaaceri ceva mai consistente da am facu-to in trecut vreme de peste 10 ani! Si am facut treaba asta chiar in SUA in patria foliilor si am pastrat legatura cu peste 7-8 alti aplicatori mai mult sau mai putin cunoscuti in SUA. In SUA nu se intampla treaba asta, spui ca pui folii Madico si 3M pai chiar asta faci ... nu ca aici (am verificat asta la peste 20 de firme in tara si voi continua s-o fac)! Marea majoritate folosesc numele Llumar, 3M, Suntek sau Bruxafol (toate sunt folii facute in SUA) si aplica Global (India) sau Solar Zone (Israel). Cred ca cei mai sinceri sunt cei de la Ager din Iasi care spun ca aplica folii Madico si chiar asta fac ....

Apoi mai este o problema foarte importanta! Vreau sa ma ajutati sa transmit celor care vor folie care sunt garantiile oficiale oferite la majoritatea foliilor din Romania si mai ales LA CE SE REFERA ACESTE GARANTII !!!

Cand ma refer la ajutor ma refer la ajutorul dat de oricine intra pe acest forum si detine informatii pertinente despre acest lucru!

Ce spuneti?
Va multumesc!

OPC
tatutzu is offline   Reply With Quote
Old 30-01-11, 21:31   #42
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by tatutzu View Post
Va pot intreba da ce nu luati masuri de combatere impotriva celor care se folosesc de numele foliilor comercializate de firma dvs. (SUNTEK) si care nu au cumparat sau nu mai cumpara SUNTEK , ci doar se "lauda" ca plica folii SUNTEK si ei pun Global (INDIA) sau SolarZone(ISRAEL)???

Eu nu aplic folii, in prezent ma ocup cu alte afaaceri ceva mai consistente da am facu-to in trecut vreme de peste 10 ani! Si am facut treaba asta chiar in SUA in patria foliilor si am pastrat legatura cu peste 7-8 alti aplicatori mai mult sau mai putin cunoscuti in SUA. In SUA nu se intampla treaba asta, spui ca pui folii Madico si 3M pai chiar asta faci ... nu ca aici (am verificat asta la peste 20 de firme in tara si voi continua s-o fac)! Marea majoritate folosesc numele Llumar, 3M, Suntek sau Bruxafol (toate sunt folii facute in SUA) si aplica Global (India) sau Solar Zone (Israel). Cred ca cei mai sinceri sunt cei de la Ager din Iasi care spun ca aplica folii Madico si chiar asta fac ....

Apoi mai este o problema foarte importanta! Vreau sa ma ajutati sa transmit celor care vor folie care sunt garantiile oficiale oferite la majoritatea foliilor din Romania si mai ales LA CE SE REFERA ACESTE GARANTII !!!

Cand ma refer la ajutor ma refer la ajutorul dat de oricine intra pe acest forum si detine informatii pertinente despre acest lucru!

Ce spuneti?
Va multumesc!

OPC
Salut tatutzu,

Eu iti propun sa fii un pic mai putin agresiv chiar daca in general scrii despre lucruri care ma preocupa in permanenta si sunt convins ca ii preocupa si pe alti importatori din Romania. Parerea mea este ca in timp lucrurile se vor pune la punct iar firmele care aplica folii si se tin de treaba si nu de "shmecherii" precum ai spus in alt topic, vor avea namai de castigat.

Referitor la garantii eu personal voi face tot ce-mi sta in putinta pentru a informa corect viitorii nostri clienti prin mai multe cai ....

Eu cred ca esti cu adevarat pasionat de acest domeniu dar ti-asi recomanda sa fii un pic mai diplomat..., in special cu firmele care aplica folii. Cat despre importatori in general nu prea exista interes in acest sens si nici nu cred ca se vor schimba multe in perioada imediat urmatoare!

Salut!
Dan Mihai
Director
Autoglass Expert Service
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 10-02-11, 23:58   #43
57dzl

Stage 3
 
57dzl's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 154
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

buna seara .. cat ma costa la o alfa romeo 166 foli fata + spate.
57dzl is offline   Reply With Quote
Old 11-02-11, 08:25   #44
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by 57dzl View Post
buna seara .. cat ma costa la o alfa romeo 166 foli fata + spate.
Salut ai PM

Ms!
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 16-02-11, 21:25   #45
ioanliviudoroftei

Stock
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 4
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

doresc sa-mi comunicati pretul ptr o vectra c, luneta si geamuri laterale spate ptr folie suntek, mai exact calitatea cea mai buna , garantie si in ce consta diferenta dintre pretul minim si pretul maxim.Daca ptr luneta se aplica folia dintr-o singura bucata sau doua . va multumesc. Astept raspunsul vostru
ioanliviudoroftei is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -