Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - Oferte Extinse Firme > Firme Folii Auto

Reply
 
Thread Tools
Old 18-09-10, 09:26   #16
sichimov

Stage 2
 
sichimov's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 40
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Salut, la masina asta cam cat ar costa pt geamurile laterale + luneta (5 geamuri)
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Imag051.jpg
Views:	93
Size:	100.1 KB
ID:	1660034  
sichimov is offline   Reply With Quote
Old 18-09-10, 10:44   #17
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by sichimov View Post
Salut, la masina asta cam cat ar costa pt geamurile laterale + luneta (5 geamuri)
Salut!

Eu am preturile la vedere pe http://glass-solutions.ro/category/montaj-folii-auto/
Dupa cum vezi la categoria "monovolum" pretul este 390 lei iar cu reducerea de 10% de care beneficiezi in perioada asta pretul final este 350 lei

Te rog sa suni la 0341.447.448 pentru programare cu cel putin o zi inainte!

Dan Mihai
0747.377.343
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 01-10-10, 19:16   #18
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Folii SUNTEK - garantii incepand cu 5 ani ! 100 % Made in USA!



Peste 12 modele diferite in stoc! Metalizate, negre, bleu, verzi, maroniu inchis etc !!!



SUNTEK - folii premium de inalta performanta!



Programari la telefon 0341.447.448 sau 0747.377.343
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 03-10-10, 12:39   #19
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Un nou produs oferit de firma noastra .....

Vizitati https://forum.4tuning.ro/609-exterioa...ml#post3699122


autoglass is offline   Reply With Quote
Old 09-10-10, 00:35   #20
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by autoglass View Post
Un nou produs oferit de firma noastra .....

Vizitati https://forum.4tuning.ro/609-exterioa...ml#post3699122


In curand si primele masini protejate cu acest lac!
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 14:33   #21
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

SUNTEK High-Performance 15 Charcoal....
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_2787.JPG
Views:	171
Size:	565.9 KB
ID:	1690079   Click image for larger version

Name:	IMG_2785.JPG
Views:	112
Size:	522.4 KB
ID:	1690080   Click image for larger version

Name:	IMG_2782.JPG
Views:	137
Size:	557.4 KB
ID:	1690081  

Click image for larger version

Name:	IMG_2783.JPG
Views:	128
Size:	581.9 KB
ID:	1690082  
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 30-10-10, 20:45   #22
Hammer28

Stage 2
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 53
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Cum poti spune acum oamenilor ca foliile tale sunt de cea mai buna calitate etc etc, cand acum aprox. un an, cand am participat la niste seminarii organizate de voi, spuneati ca foliile suntek sunt proaste calitativ, se decoloreaza, ca nu isi merita pretul....iar acum veniti si spuneti ca de fapt foliile suntek sunt made in sua, ca sunt cele mai bune si ca nu sunt ca si restul foliilor fabricate in koreea, israel, india.......cine credeti ca mai are incredere in voi? Dupa ce ati blamat si ati facut de tot rahatul foliile suntek, ca ele se decoloreaza, ca isi schimba nuanta.....mai spuneati si ca dl Foster, acum pierde bani din cauza ca se intorc o gramada de oameni inapoi cu foliile la garantii etc etc....acuma mai aveti curaj sa spuneti ca sunt niste folii super calitativ.....pacat.
Hammer28 is offline   Reply With Quote
Old 01-11-10, 10:19   #23
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by Hammer28 View Post
Cum poti spune acum oamenilor ca foliile tale sunt de cea mai buna calitate etc etc, cand acum aprox. un an, cand am participat la niste seminarii organizate de voi, spuneati ca foliile suntek sunt proaste calitativ, se decoloreaza, ca nu isi merita pretul....iar acum veniti si spuneti ca de fapt foliile suntek sunt made in sua, ca sunt cele mai bune si ca nu sunt ca si restul foliilor fabricate in koreea, israel, india.......cine credeti ca mai are incredere in voi? Dupa ce ati blamat si ati facut de tot rahatul foliile suntek, ca ele se decoloreaza, ca isi schimba nuanta.....mai spuneati si ca dl Foster, acum pierde bani din cauza ca se intorc o gramada de oameni inapoi cu foliile la garantii etc etc....acuma mai aveti curaj sa spuneti ca sunt niste folii super calitativ.....pacat.
Nu pe mine trebuie sa ma intrebi ci pe STAN FOSTER, JAN DANIELS (presedinte SDI GLOBAL WINDOW FILMS), etc .... de calitatea foliilor GLOBAL vs. restul foliilor. Sincer, habar nu aveam(si nu mi-a venit sa cred) ca Dl. Jan Daniels vrea sa-si faca loc in piata aruncand cu noroi intr-unul si in altul ......Oricum asta este problema lui in continuare si nu ma intereseaza ce lucruri mai spune despre mine si alti importatori de folii din tara asta. Si iti pot argumenta ca dupa 6 (sase luni) eu am vrut sa inchei parteneriatul cu GLOBAL tocmai pentru aceste "vrajeli"!!!! Eu iti pot dovedi si cu acte pentru ca am fost asociat cu Jan Daniels si stiu foarte bine ce spun!(se poate dovedi la Camera de Comert .....)

Cat despre intrebarile tale legate de incredere ..... asta este problema ta ! Eu lucrez cu o mare parte din firmele care pun folie in tara asta si daca vrei poti lua referinte de la ei .....
Daca tu pui folii Global sau Solar Zone este absolut alegerea ta si nu vreau sa-ti influentez decizia ci doar vreau sa informez corect clientii despre CAT DE BINE/prost ISI CHELTUIESC/INVESTESC BANII!
Daca tu imi spui ca foliile SUNTEK nu sunt produse in SUA si ca nu sunt de buna calitate....atunci te rog sa-mi si argumentezi in mod public(chair aici). Sunt deschis oricarei provocari! Ce spui? Te bagi? Pe o lada de bere de care vrei tu!

Cu respect,
Dan Mihai
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 10:39   #24
gumecs

Stage 2
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 34
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Pe tema foliilor SunTek ... pot spune ca am o foarte scurta perioada de cand aplic folii autorizate rar SunTek si sunt extrem de multumit de modeul de aplicare al acestora,si de comportamentul lor. am aplicat inca 2-3 alte tipuri de folii , printre care si Solar Zone , si sincer,nu am fost foarte multumit de modeul de aplicare al acestora,de grosimea filmului,de stratul anti-zgariere,de usurinta cu care se cuteaza si raman puncticele la oameni pe geamuri,si cate cazuri in care mi s-a reprosat despre anumite cute , care apareau oricat de mult as fi evitat eu acest lucru. Momentan,sunt extrem de multumit de calitatea acestor folii,si nu o zic ca si un partener al firmei Autoglass , ci o zic in primul rand ca si client. Acesti oameni pana la ora actuala mi s-au parut extraordinar de seriosi,si tot ce au spus,asa a si fost. Recomand 100% clientilor si colaboratorilor.
gumecs is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 11:41   #25
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Pentru o Skoda Octavia Tour luneta+geamurile pe spate un pret?
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 11:47   #26
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by gumecs View Post
Pe tema foliilor SunTek ... pot spune ca am o foarte scurta perioada de cand aplic folii autorizate rar SunTek si sunt extrem de multumit de modeul de aplicare al acestora,si de comportamentul lor. am aplicat inca 2-3 alte tipuri de folii , printre care si Solar Zone , si sincer,nu am fost foarte multumit de modeul de aplicare al acestora,de grosimea filmului,de stratul anti-zgariere,de usurinta cu care se cuteaza si raman puncticele la oameni pe geamuri,si cate cazuri in care mi s-a reprosat despre anumite cute , care apareau oricat de mult as fi evitat eu acest lucru. Momentan,sunt extrem de multumit de calitatea acestor folii,si nu o zic ca si un partener al firmei Autoglass , ci o zic in primul rand ca si client. Acesti oameni pana la ora actuala mi s-au parut extraordinar de seriosi,si tot ce au spus,asa a si fost. Recomand 100% clientilor si colaboratorilor.

Multumesc pentru aprecieri ! Cea mai mare satisfactie a mea este atunci cand am clienti multumiti!
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 12:04   #27
C T 19 K R A

Stage 5
 
C T 19 K R A's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 737
Member of:
[SKODA]
[Inferno Motorsport]
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Sa-mi raspunzi si mie la postul de mai sus.Multumesc!
C T 19 K R A is offline   Reply With Quote
Old 04-11-10, 12:55   #28
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Quote:
Originally Posted by C T 19 K R A View Post
Pentru o Skoda Octavia Tour luneta+geamurile pe spate un pret?
Scuze !

Pret lista 330 lei dar in aceasta perioada pana la 01 decembrie 2010 pretul este redus cu 10% .. adica 297 lei.
Esti inca elev/student? Daca da pretul final este 250 lei!
Poti vizita si http://glass-solutions.ro/category/montaj-folii-auto/ pentru mai multe detalii (5 USI CU HAYON ).

Garantie 5 ani ! Programari cu minim o zi inainte la 0747.377.343 sau 0341.447.448.

Te asteptam!

Last edited by autoglass; 04-11-10 at 13:01.
autoglass is offline   Reply With Quote
Old 18-11-10, 08:52   #29
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Nu am prea mult timp la dispozitie pentru a posta fotografii la toate masinile facute de noi ..... si imi cer scuze clientilor la care nu apar poze cu masinile lor ...

Totusi daca tot sunt aici am sa mai pun vreo 3-4 pozne ....

Foliile SUNTEK sunt 100% PRODUSE IN SUA! Garantie 5-10 ani!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Lancer SUNTEK HP.jpg
Views:	105
Size:	47.3 KB
ID:	1744903   Click image for larger version

Name:	Lancer2 SUNTEK HP.jpg
Views:	150
Size:	45.8 KB
ID:	1744904   Click image for larger version

Name:	Lancer3 SUNTEK HP.jpg
Views:	91
Size:	55.3 KB
ID:	1744907  

Click image for larger version

Name:	BMW SUNTEK HP.jpg
Views:	75
Size:	45.3 KB
ID:	1744908   Click image for larger version

Name:	BMW3 SUNTEK HP.jpg
Views:	103
Size:	45.3 KB
ID:	1744909   Click image for larger version

Name:	BMW2 SUNTEK HP.jpg
Views:	134
Size:	52.7 KB
ID:	1744910  

autoglass is offline   Reply With Quote
Old 18-11-10, 08:55   #30
autoglass

Stage 4
 
autoglass's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 222
Default Re: Constanta - Folii auto SUNTEK (SUA)

Prin tara unde vedeti acest banner cu SUNTEK puteti fi siguri ca acea firma aplica folii SUNTEK!

Curand va fi disponibila lista completa cu toti dealerii SUNTEK din ROMANIA pe www.folii-suntek.ro
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	SUNTEK banner..jpg
Views:	58
Size:	62.1 KB
ID:	1744911  
autoglass is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -