Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

View Poll Results: CE CLUB VA ORGANIZA CURSE?
1. No Speed Limit 63 38.18%
2. Insomnia Racing 12 7.27%
3. X-Team 5 3.03%
4. 4 Speed Squad 12 7.27%
5. Midnight Racers 28 16.97%
6. Ice Racing 15 9.09%
7. Racing Team 0 0%
8. Road Runners 1 0.61%
9. Ghost Racing Team 3 1.82%
10. Afterdark Racing 4 2.42%
11. Extreme Racing 7 4.24%
12. PCR - Penguin Club Racers 2 1.21%
13. Altcineva, neimplicat pana acum in asta 13 7.88%
Voters: 165. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 20-12-04, 22:20   #76
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING

recomand administratoruluio siteului sa ia masuri impotriva celor ce ataca fara rost sio dau dovada de prostie sau rea vointa.
Sper ca membri 4ss indiferent de functie nu beneficiaza de un statut special.
astept masurile impotriva : B|shOp-VR6 .
Va multumesc anticipat!
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 20-12-04, 22:37   #77
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Masuri pentru ce? Nu am jignit pe nimeni, nu am adus ofense doar am vrut sa clarific o situatie care mi s-a parut ca a fost prost inteleasa. Iar in postul de la noi de pe sectiune ai dovedit ca ai judecat un club dupa un om.. caci a aparut imediat dupa ce am postat eu aici.
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 20-12-04, 22:45   #78
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Masuri pentru ce? Nu am jignit pe nimeni, nu am adus ofense doar am vrut sa clarific o situatie care mi s-a parut ca a fost prost inteleasa. Iar in postul de la noi de pe sectiune ai dovedit ca ai judecat un club dupa un om.. caci a aparut imediat dupa ce am postat eu aici.
Am dat explicatii iar tu le-ai nesocotit si cu rea vointa ai demonstrat ca ai ceva personal cu mine.De ce te-as agreea?
Functia ta te recomanda asa ca treebuie sa te tratez ca pe un lider, din cauza asta am judecat un club dupa pozitia ta. Te-au pus sa-i reprezinti deci sunt de acord cu parerile tale sau cel putin le respecta.
Ma judeci de parca as fi un fraier de pe strada, gresesti stiu destul de multe si incerc inca sa mai invat. Nu ma arunc in discutii care ma depasesc.
Oricum ar fi fost ai fi putut sa ai putin respect pentru cele 39 de etape de pana acum. Tine minte ceva daca nu incalci o lege organizatorul e suveran face ce si cum crede el ca e bine.
SEBASTIAN is offline  
Old 20-12-04, 22:49   #79
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Nu stiu dupa ce ai tras tu concluziile ca nu respect ceea ce faceti voi... imi pare rau cum se ati uitat cand ati fost ajutati de catre noi astia care cik nu apreciem. Mi-aduc aminte la indemanrea NSL & LR cum se striga in microfon \"Bishop vino si trage masina sa intre concurentii, bishop poti sa blochezi din nou intrarea\". Dureros, ca masina mea era sa fie lovita de alte masini cand a iesit o neintelegere acolo... dar ce sa-i faci.. eu am lipsa de respect.
B|shOp-VR6 is offline  
Old 20-12-04, 22:54   #80
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Nu stiu dupa ce ai tras tu concluziile ca nu respect ceea ce faceti voi... imi pare rau cum se ati uitat cand ati fost ajutati de catre noi astia care cik nu apreciem. Mi-aduc aminte la indemanrea NSL & LR cum se striga in microfon \"Bishop vino si trage masina sa intre concurentii, bishop poti sa blochezi din nou intrarea\". Dureros, ca masina mea era sa fie lovita de alte masini cand a iesit o neintelegere acolo... dar ce sa-i faci.. eu am lipsa de respect.
E bun sprijinul dat ca sa ne scoti ochii acum.
Multumesc esti un tip generos!
SEBASTIAN is offline  
Old 20-12-04, 22:58   #81
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default OFICIAL :

OFICIAL:

Dupa cum am spus de mai multe ori . . . .pozitia 4 Speed Squad este una de neutralitate . . . . ceea ce a postat Bishop aici este numai parerea lui proprie si personala, nu reflecta in nici un caz pozitia oficiala a clubului 4 Speed Squad.
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline  
Old 20-12-04, 23:02   #82
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"SEBASTIAN\"
Quote:
Originally Posted by \"B|shOp-VR6\"
Nu stiu dupa ce ai tras tu concluziile ca nu respect ceea ce faceti voi... imi pare rau cum se ati uitat cand ati fost ajutati de catre noi astia care cik nu apreciem. Mi-aduc aminte la indemanrea NSL & LR cum se striga in microfon \"Bishop vino si trage masina sa intre concurentii, bishop poti sa blochezi din nou intrarea\". Dureros, ca masina mea era sa fie lovita de alte masini cand a iesit o neintelegere acolo... dar ce sa-i faci.. eu am lipsa de respect.
E bun sprijinul dat ca sa ne scoti ochii acum.
Multumesc esti un tip generos!
Nu scot ochii nimanui... eu voi ramane acelasi care ma stiti, ma veti accepta bine... nu ma veti mai accepta asta e...

Nu-mi place sa ma cert deci voi incheia aceasta discutie.
B|shOp-VR6 is offline  
Old 21-12-04, 06:47   #83
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hmmm
eu cred ca tensiunile sunt atat de mari, incat se denatureaza nuantele, involuntar
important este daca cineva greseste sa isi recunoasca greseala, si sa mergem toti mai departe.....
Gratzian is offline  
Old 21-12-04, 09:00   #84
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Imi cer eu scuze pentru ca se pare ca de la postul meu s-a tensionat situatia si nu asta a fost intentia, mi-am exprimat o parere, si se pare ca nu m-a mexprimat cum trebuie

prima idee:
Topicul asta este despre ce club va organiza curse, parerea mea este ca aceste cluburi sunt cluburi de oameni care doresc sa participe la curse, nu sa organizeze

ideea 2:
daca nu se organizeaza curse cluburile acestea raman fara activitate

ideea 3:
eu imi exprim parerea referitor la viitor si anume anul 2005 an in care LR a anuntat clar ca nu va mai organiza curse

ideea 4: (am dat copy paste din alt post al meu)
pe alt topic se anunta ca un club sau altul s-ar putea sa organizeze cate un eveniment 2, faza e ca dupa mine noi avem nevoie de un campionat ceva, iar evenimentele organizate de un club sau altul sa fie ca un bonus

ideea 5:
cine ar putea sa organizeze la noi un astfel de campionat habar nu am, ca daca as avea habar postul meu nu ar mai avea rost, are cineva idee cine ar putea organiza asa ceva?

PS: nu vreau sa se tensioneze dinou situatia, vorbesc strict de anul 2005+, iddea postului este o discutie despre ce v-a fi nu despre ce a fost
200SX is offline  
Old 21-12-04, 09:11   #85
200SX
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
200SX's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,015
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

o mica adaugare, il rog pe Gratian sa-mi stearga postul daca considera ca el poate tensiona situatia, si-l rog sa-l lase daca crede ca se poate ajunge la o discutie constructiva

Si fac o mentiune generala pentru tot forumul, posturile mele reprezinta strict parerea mea personala si nu au nici o legatura cu clubul din care fac parte, ca-mi iau \"palme dupa ceafa\" de la ceilalti membrii sau ca sunt de acord cu ce am postat asta e problema mea personala
200SX is offline  
Old 21-12-04, 21:40   #86
georgian

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 18
Default fetele

Merg pe mana fetelor de la IRC.
Nu au mai organizat nimic nu au avut astfel de dorinte si cred in puterea lor de organizare. Si la atragerea fondurilor s-ar putea sa se descurce cel mai bine.
georgian is offline  
Old 28-12-04, 05:35   #87
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

lol.. si sa mai zica lumea ca presupunerile nu conteaza cum sa nu.. fac conversatie ba aia.. ba ceilalti.. un anumit esantion de lume are de lucru.. da cu presupusu.. face galerie.. ce sa faca altceva in perioada de pauza?

Macar cei care ghicesc urmatorii organizatori primesc un premiu or sumthin`? macar felicitari? hai sa`i motivam macar pe cei care cantaresc posibilitatile si variantele

Vad ca au fost votate cluburi care nici nu intentioneaza asa ceva.. de ce oare or fii fost trecute in lista? Prin legatura continua cu ele n`au fost intrebate inainte? sau poate era nevoie de putina sustinere din partea fanilor ca sa le dea avant, sa inceapa sa creada ca pot si ei good thinkin..

Well.. fiecare cu ce cunoaste, cu ce shtie.. oricum in mare toti isi voteaza preferintele. Oare cam cat % ar fii iesit o varianta de raspuns \"oricare club, numai sa se organizeze ceva!\"? Cat conteaza CINE? nu mai mult decat \"CAND\"....
Diferenta se va vedea la prima cursa pe fatza celor care au votat \"corect\" [kiar daca se da sau nu premiul de care ziceam mai sus ] pt. ca vor putea spune \" I told yooouu! \"
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline  
Old 28-12-04, 15:36   #88
celica

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 16
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TranceGirl\"
lol.. si sa mai zica lumea ca presupunerile nu conteaza cum sa nu.. fac conversatie ba aia.. ba ceilalti.. un anumit esantion de lume are de lucru.. da cu presupusu.. face galerie.. ce sa faca altceva in perioada de pauza?

Macar cei care ghicesc urmatorii organizatori primesc un premiu or sumthin`? macar felicitari? hai sa`i motivam macar pe cei care cantaresc posibilitatile si variantele

Vad ca au fost votate cluburi care nici nu intentioneaza asa ceva.. de ce oare or fii fost trecute in lista? Prin legatura continua cu ele n`au fost intrebate inainte? sau poate era nevoie de putina sustinere din partea fanilor ca sa le dea avant, sa inceapa sa creada ca pot si ei good thinkin..

Well.. fiecare cu ce cunoaste, cu ce shtie.. oricum in mare toti isi voteaza preferintele. Oare cam cat % ar fii iesit o varianta de raspuns \"oricare club, numai sa se organizeze ceva!\"? Cat conteaza CINE? nu mai mult decat \"CAND\"....
Diferenta se va vedea la prima cursa pe fatza celor care au votat \"corect\" [kiar daca se da sau nu premiul de care ziceam mai sus ] pt. ca vor putea spune \" I told yooouu! \"
Vad ca si la acest capitol esti inafara problemei.
Toate cluburile au declarat intentia de a organiza competiti auto pentru amatori la un moment dat, aici e un vot de incredere.
Daca vanezi premii sapa in alta parte oameni de aici sufera pentru curse .
Ai macar o atitudine mai constructiva ca de critici suntem toti satui pana peste cap.
celica is offline  
Old 28-12-04, 17:28   #89
Hooliganu`

Stage 2
 
Join Date: May 2004
Posts: 54
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Bai mai degraba intrebarea e cine o sa le faca...si eu ca si multi altii daca nu majoritatea sau aproape toti stim ca Micutzu o sa fie cel care va face...Nu prea vad eu NSL sa faca ceva marfa mai ales ilegale, doar legale daca or face ... dar cum am mai zis ilegalele sunt baza, asta depinde bineinteles de la persoana la persoana, unii sunt mai fatalai, altii mai zmei, unii mai cuminti, unii mai nebuni...Oricum parerea mea ca Mictuzu va face si are un avantaj fata de restu contracandidatilor(daca chiar exista). Nu sta sa scoata vorbe si alte ***uri...el am vazut ca face... in fine...o sa vedem ce si cum...pana atunci curse placute...si NU va trageti pe ploaie ca ati vazut ce s-a intamplat de putin timp...V-am pupat si ne vedem in paralele.. va fac sa mor aici.. P.S. N-am mai intrat de mult pe forum ca sa mor de nu au aparut numai copii pe forum care nici nu stiu ca masina are motor si ca merge pe benzina ce sa mai vorbim de alte chestii...Pt acesti \"cunoscatori va invit sa ne intalnim si sa discutam fata in fata, nu de alta dar ca sa imi vars si furia pe voi in caz de ceva..
__________________
Pt \\\"tovarasii\\\" mei cei mai buni(gaborii) le dedic melodiile \\\"Foame de bani\\\", \\\"Politia e MILITIE\\\" si \\\"Cei mai corupti\\\"!!! Nu de alta, dar le merge de minune la sclavi...sujeti-ma gusterilor..
Hooliganu` is offline  
Old 28-12-04, 17:34   #90
Anami

Stage 2
 
Anami's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 33
Default

haoleu... sa mor eu vere... intai invata sa vb. si tu putin mai civilizat... ca poate unora nu le place sa citeasca numai \"sa mor eu\"! iar in al doilea rand... du-te la ilegale tu... si cu cine le'o organiza!
Anami is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -