Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

View Poll Results: CE CLUB VA ORGANIZA CURSE?
1. No Speed Limit 63 38.18%
2. Insomnia Racing 12 7.27%
3. X-Team 5 3.03%
4. 4 Speed Squad 12 7.27%
5. Midnight Racers 28 16.97%
6. Ice Racing 15 9.09%
7. Racing Team 0 0%
8. Road Runners 1 0.61%
9. Ghost Racing Team 3 1.82%
10. Afterdark Racing 4 2.42%
11. Extreme Racing 7 4.24%
12. PCR - Penguin Club Racers 2 1.21%
13. Altcineva, neimplicat pana acum in asta 13 7.88%
Voters: 165. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 15-12-04, 21:44   #31
Gratzian
Administrator

Stage 5
 
Gratzian's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pt ca posteaza foarte rar, si nu am avut probleme de la adrian, nu sterg postul lui, doar l-am avertizat....
stiu ca nu intra in polemici, asa ca fac o exceptie pt el CA PERSOANA !

asta nu inseamna gabi, sau ceilalti, ca trebuie sa va indepartati de la subiect
am spus: fara offtopic...
Gratzian is offline  
Old 15-12-04, 21:57   #32
polifem

Vicepresedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 543
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
Default Re: nu imi mai pasa

*******
Quote:
Originally Posted by \"Adrian\"
asta e
ouch! ... pacat dar e cam adevarat!!!

Gratzian:
Hmm desconsiderare... am spus fara offtopic, fara parerile despre ce au scris ceilalti...vrei bann?
Avertisment, polifem !!!
polifem is offline  
Old 15-12-04, 21:57   #33
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Am votat NSL. Pe de-o parte e evident de ce, dar motivul n-a fost 100 % apartenenta mea la club. Am votat NSL pentru ca merita ! Indiferent ce zic altii, ca nu ies cursele bine, ca nu vad nimic, ca nu le convine sa dea un ban pentru bilet, ca banii se duc nu stiu unde, ca, ca, ca, acesti raspandaci tot vin la curse, chiar la fiecare cursa.

NSL a organizat pana acum destule curse, asa \"proaste\", cum au fost ele, iar NSL va continua sa organizeze, chiar daca va organiza doar in partea asta, de sud, a tarii

Craciun fericit si un an nou plin de impliniri, pe toate planurile !
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 15-12-04, 23:42   #34
Magda_ice

Stock
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 4
Default

parerea mea ca,cine sa ocupat pana acum sa se ocupe si de acum inainte dar pentru asta au si nevoie de ajutor,ei au nevoie de ajutoru nostru a celor care vor ca aceste curse sa nu fie oprite dar nu doar cu vorba cat si cu fapta,deci sincer aici fiecare isi spune parerea si pun mii de intrebari,nas vrea sa supar sau sa deranjez pe cineva dar eu imi doresc din tot sufletu ca,cursele sa continuie sa nu fie oprite
Magda_ice is offline  
Old 16-12-04, 09:50   #35
Hondarul
Super Moderator

Stage 5
 
Hondarul's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,665
Member of:
[Moderators]
[4 Speed Squad]
Default

Daca ati fi bagat si optiunea \"Mai multe cluburi asociate\" pe asta o votam...

Unii au banii (ce sa ne mai cacam pe noi e cel mai important), altii relatiile si altii ideile. Nu cred ca cineva singur va putea face curse dupa LR. Trebuie sa ne unim daca vrem sa facem ceva.
Hondarul is offline  
Old 16-12-04, 13:30   #36
Bubu_021
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bubu_021's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 618
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

care club va organiza curse auto ?

parerea mea este ca NSL, MR si Extreme. acestea sunt cluburile care si-au manifestat intentia de a organiza in 2005 si au si suport in plan real al declaratiilor facute(oameni cu experienta, relatii, bani etc.).
avand un singur vot, l-am dat clubului Midnight Racers, dar le-as fi votat pe toate 3.
Bubu_021 is offline  
Old 16-12-04, 14:36   #37
Stella

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 37
Default

Cei care se respecta in general aleg doar lucruri originale ! Care este originalul dintre aceste cluburi ? Eu voi merge doar la cursele organizate de NSL sau (NSL&LR) pentru ca prefer profesionalismul !!!
Stella is offline  
Old 16-12-04, 14:40   #38
Zed

Stock
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 5
Default

atata timp cat se orgazizeaza shi se organizeaza bine shi frumos nu ma intereseaza cine le organizeaza
Zed is offline  
Old 16-12-04, 16:38   #39
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Stella\"
Cei care se respecta in general aleg doar lucruri originale ! Care este originalul dintre aceste cluburi ? Eu voi merge doar la cursele organizate de NSL sau (NSL&LR) pentru ca prefer profesionalismul !!!
Si daca prin absurd presupunem ca cele doua cluburi nu mai organizeaza... veti iesi din lumea curselor?
B|shOp-VR6 is offline  
Old 16-12-04, 16:41   #40
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Aaaaa... si inca ceva.. ca sa poti spune ca unii sunt mai buni decat ceilalti sau ca unii fac o treaba mai profesional decat ceilalti ar trebui sa ai un termen de comparatie... momentan nu ai avut cu ce sa compari...


Gratzian: Avertisment...
Cand votati, aveti dreptul la un comentariu... atat...
nu e loc de polemici, aplauze, etc...
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline  
Old 16-12-04, 17:22   #41
ffocus

Stage 5
 
ffocus's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 841
Default Re:

********

Gratzian: avertisment![/b]
ffocus is offline  
Old 17-12-04, 09:42   #42
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default LEGAL RACING


Sunt incantat sa aud ca partenerul nostru traditional este preferatul vostru ca organizator in absenta noastra.
Am o intrebare si anume daca a-ti putea fi fideli unui singur organizator si sa creeati embargo fata de altii care apar peste noapte, iar hotararea de a participa sau nu la alte competiti sa fie luata in functie de decizia clubului ales de voi ca organizator?
E o perioada in care e bine ca energiile sa nu se disipe, miscarea e mult prea la inceput pentru a se desparti in 1001 fronturi.
Mai cred ca organizatorul principal poate avea protocoale cu alte cluburi din tara pentru organiozarea pe diverse locatii.
Noi ne-am retras datorita senzatriei de lehamite pe care o traiam, senzatie impusa de starea de spirit ce domnea intre pasionatii competitilor noastre.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline  
Old 17-12-04, 11:21   #43
B-18-C Y F

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 54
Default

Singurul Club care poate..si ar putea sa organizeze pe viitor Curse Legale...nu se afla in topul voturilor ! Asa ca...fara ei nu putem face nimic....
Respect...
B-18-C Y F is offline  
Old 17-12-04, 15:36   #44
celica

Stage 1
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 16
Default legale

Nu stiu ce sa zic, insa vad cu bucurie ca NSL care a fost mereu langa LR ocupa un loc fruntas pana acum in topul preferintelor voastre, iar MR atat de contestat incepe sa-si capete locul real.
Asezarea, alegerea apelor, limpezirea lor cred ca vor aduce un suflu nou in lumea curselor.
LR a spus ca nu mai organizaeaza, in situatia actuala dar daca datele se schimba credeti ca sunt absurzi?
Deja exista un mare potential de curse auto legale si asta v-a fi exploatat in sens pozitiv de cineva.
Succes maxim!
Sper sa fiu unul din beneficiari.
celica is offline  
Old 17-12-04, 17:51   #45
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

NSL
De ce?
Pentru k poate si are experienta.Bafta
MC Mate is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -