Go Back   Forum 4Tuning > Curse > Curse de Accelerare - Liniute > Starea curselor auto

Starea curselor auto analiza 4tuning a momentului... starea de fapt si de drept...

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-11-04, 00:26   #16
B-18-C Y F

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 54
Default

Gabi....imi cer scuze....au mai facut chestia asta pana acum ???????????????????? Aceleasi persoane ?????
B-18-C Y F is offline  
Old 26-11-04, 00:31   #17
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Da! Oricum, degeaba vorbim aici, pentru ca nu aici se iau masurile de rigoare.
Gabi is offline  
Old 26-11-04, 00:31   #18
supersev

Stage 4
 
supersev's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 170
Member of:
[Insomnia]
Default

nu conosc ... asa ca nu comentez ... dar daca Gabi stie mai bine ... asa o fi
supersev is offline  
Old 26-11-04, 00:36   #19
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

Cine sa ia masuri Gabi? Lucian?????? ma faci sa rad....el le tine palma si oamenii il f*** in gura pe strada. Spunei lui cuvintele astea .....crede? I-si face dusmani din noi aiurea si lumea-i spala familia cu toti detergentii. Iarasi rad : )))) Lucian cand deschizi ochii?? Este a 4a oara cand te intreb?
__________________
NO SPEED LIMIT ROMANIA
F_L_R is offline  
Old 26-11-04, 00:42   #20
Stella

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 37
Default

Scuze baieti dar obsedatul care are nr de inmatriculare GR-01-UBK, ma mai urmarit acum ceva saptamani, prin tot orasul, pana in Otopeni, inapoi in Bucuresti, iar tot Bucurestiul ! Acesta se poate numi un om normal? Eu nu cred sincer ! Pentru mine nu exista nici un dubiu ca acest individ este membru MR, pentru ca in momentul in care l-am intrebat de sanatate, a fost primul lucru spus la intimidare !!! Tineti-va obsedatii in lesa fratilor, ca poate nimeresc pe mana hingherilor si vor fi eutanasiati!!!
Stella is offline  
Old 26-11-04, 01:00   #21
B-18-C Y F

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 54
Default

Apropo....acei doi..\"raceri\" ....spuneau ca fac zilnic ture prin oras.....in seara asta unde au fost ???
B-18-C Y F is offline  
Old 26-11-04, 05:48   #22
philip

Stock
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Lucian\"
Floriane , noi incercam sa ne incadram in ceva norme legislative existente. Chiar daca razi afla ca exista in codul muncii \"mustare scrisa\" dar si \"verbala\" . Sunt perfect de acord sa plateasca dar de buna voie. Plata daunelor este singura solutie pt a mai ramane in MR. Cat despre ... \"Daca nu .....o sa aibe cineva grija de el.\" ... atata timp cat face parte din MR vom fi in spatele lui. Macar sa nu vina de la spate .... Apropo ... ceva apropiati ai tai au trimis un mesaj care este extrem de grav unuia din membrii fondatori MR. O amenintare personala extrem de grava. Este foarte posibil sa fie facuta public maine . Ca fapt divers nu a impresionat pe nimeni acea amenintare .
Crezi ca un om dezechilibrat ca sa nu spun mai rau e suficient sa plateasca o roata , o bara de matiz si un voplsit de bara de Hyundai?
Eu cred ca nu si ca acea fata desi nu o cunosc va ramane cu mari sechele.
Daca era iubita ta mai aveai aceeasi pozitie?
Tot ce vad rau pe site va apartine, felicitari!
philip is offline  
Old 26-11-04, 09:28   #23
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

am spus ca se vor lua masuri si se vor lua!!!va multumim pentru instiintare iar Gabi daca stii mai multe te rog sa spui altfel noi nu putem face nimic
__________________
I don't suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
bogdan is offline  
Old 26-11-04, 09:41   #24
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Bogdan: mai multe decat a spus Stella in ultimul mesaj pe care l-a scris, n-am de zis.

Imi pare rau ca se ajunge la astfel de gesturi, chiar daca nu este un atac MR impotriva Ice. Gesturi de genu' asta fac numai oamenii redusi mintal, care nu sunt constienti ca actiunea lor poate avea consecinte destul de grave si, ce e mai rau, acesti \"oameni\" nu-si dau seama ca mai sunt vazuti de lume si ca nu sunt zmei, ca si ei pot da socoteala pentru faptele necugetate pe care le fac. Imi cer scuze pentru ca, poate, prin mesaju' asta, acel \"membru\" MR se poate simti lezat, dar asta-i parerea mea si nu numai.

Bogdan: iar daca spui ca veti lua masuri, dati-i frate si-o bâtă dupa cap, ca poate-si revine omu'

PS: totusi, ati aflat daca e sau nu membru MR?
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 26-11-04, 09:47   #25
bogdan
Vice Presedinte Speedline Motorsport

Stage 5
 
bogdan's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,211
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[A.C.S. Speedline Motorsport]
[FORD]
[2 Roti]
[Old School Cars]
Default

da stim cine este omul a fost anuntat si dupa cum am spus se vor lua masuri
bogdan is offline  
Old 26-11-04, 10:00   #26
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

sper ca nu va mai fi coleg de club cu noi
CeReS is offline  
Old 26-11-04, 11:25   #27
B-99-CBR

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 33
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Nasol ... tare nasol ca se intampla asha ceva. Dar, asta nu inseamna ca totzi membrii clubului trebuie bagatzi in aceeashi oala cu acest individ ... Noi tzinem la imaginea noastra ... shi implicit la imaginea clubului ... deci individul nu are ce sa caute intre noi ... zic eu ...
Ma gandesc, poate s-a inscris in club, doar asha, sa ne faca clubul de *** ... sa ne strice reputatzia ... sau poate a fost pus de cineva anume ...

Nasol ... tare nasol ...
B-99-CBR is offline  
Old 26-11-04, 11:45   #28
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"bogdan\"
da stim cine este omul a fost anuntat si dupa cum am spus se vor lua masuri

Sunt curioasa in ce constau masurile!!!!
Eryka is offline  
Old 26-11-04, 17:29   #29
Catalyn
Renault Driver

Stage 5
 
Catalyn's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[Nissan]
[RENAULT]
Default masurile....

sa-l tragem pe roata, sa-i scoatem ochii ......imi pare rau ca unii fac pe teribilistii si provoaca si pagube....si altii se straduiesc sa realizeze ceva util,pacat ca se vrea musai imaginea clubului sifonata si se insista pe faptul ca membrii ar fii indivizi mai certati cu lumea...nu sustin perfectiunea dar intamparea cu individu' a reaprins critica si alte cele....rusine ca afirma ca este membru al unui club...macar daca are chef de tampenii sa se duca pe camp...e loc berechet
__________________
I like the Power.
Catalyn is offline  
Old 26-11-04, 18:59   #30
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

Sper sa nu stam n'shpe mii de ani !!! si sa luati masuri imediat!!!!
Eryka is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -