Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 29-06-10, 23:47   #871
ionutz_njd

Stage 5
 
ionutz_njd's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 552
Member of:
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

nu mai bine ne vedem la fostul junior in spate la tribunal judecatorie ce mama raq e acolo e frumoasa parcarea e mare linistita luminata nu ne deranjeaza nimeni sici aia mici cu girofaruri sunt si mai multe cluburi daca nu stiait decat in carol mai conversam si cu iei
adica ce pl ema mai spune u unde sa ne intalnim ca si as anu vin vineri creddddddddddd ca m-am despartit de preitena si nam unde sta dupa intalnirea sa ma duceam la ea ca miera mai aproape
chiar singur baiat cu masina bani ........ fete gagici ceva nu vin
__________________
BMW E 46
ionutz_njd is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 23:54   #872
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Tank View Post
unu la mana nu yo am am venit cu ideea sa schimbam locatia, tot voi ati vrut. cum am fost de atatea ori la carol, putem sa mai mergem tot de atatea ori, mie unu mi-e indiferenta locatia atata timp cat e accesibila pt toti si kt suntem toti... vreti la carol...ok facem la carol.. nu e problma. mie unu imi convine k ajung mai rpd
Nu stiu frate, iar spui ca "toti ati vrut",nu stiu cu cine tot stabilesti tu treburile si spui toti,dap cand am fost prima data la polivalenta, am zis hai sa mergem sa vedem cum e,am fost 1 data de 2 ori si apoi majoritatea, nu mai stiu exact cine, dar au fost mai multi care nu le-a convenit acolo,printre care si eu, raceru,bobo,diciu, ma rog nu ca nu le-a convenit dar au zis ca era mai bine la carol...dar voi nu stiti,pentru ca asta mi se pare ca s-a intamplat la penultima intalnire mi se pare cand voi ati intarziat, si ati venit pe le vreo 9:30,tazzu,nu mai stiu cine era intarziat,nu ati dat nimic sa spuneti ca intarziati,bobo si diciu au vrut sa plece, si eu la fel,pentru ca am stat asa vreo ora degeaba si nu ati anuntat nimic ... ma rog, gata nu mai zic nimic aici pe forum ca iar zice lumea ca e mesenger, ca ne certam ma irau ca aia la 0tv si alte treburi ...
sper sa pot sa vin vinerea asta la intalnire si sa lamurim totul,fara cearta si scandal....NUMAI BINE !!
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 00:02   #873
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

NU AM LUAT NICI O DECIZIE SINGUR...ok? tot ce am facut am discutat cu voi. u nu prea ai de unde sa sti pt k la carol de fiecare data cand vroiam sa vbim ceva, u erai cu altii... asa k nu-mi sari mie in cap k iau decizii singur pt ca nu fac asa ceva...
__________________


My Tank >>> https://forum.4tuning.ro/111-masina-m...tico-95-a.html
Tank Custom Audio >>> https://m.facebook.com/TankCustomAudio
Stickere si Cadouri personalizate >>> https://m.facebook.com/runlexdesign

Vand Kituri Xenon/BiXenon Philips, LED-uri pt pozitii, plafoniere, stopuri etc; angel eyes, LAMBO DOORS, pleoape, faruri, stopuri... raport PRET/CALITATE excelent... pt detalii add idu_lui_alex

Vand PLEOAPE TICO la comanda. Pt detalii PM
Tank is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 00:10   #874
andyskn

Stage 3
 
andyskn's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 133
Default Re: Street Racing Squad

Unii membrii iau in joaca treaba asta cu clubul,si aici nu ma refer la tine tankule,la unii,nu dau nume,zici ca...pana mea... Hai ca e vineri seara,hai sa ne jucam iar de-a clubul ,cu masini...mai mergem acolo stam si noi cu baietii,mai visam putin cu ochii deschisi...Singurii oameni care gandesc mai matur,sunt realisti si cu capul pe umeri sunt YLI,LEO,RACERU si inca 1-2 ...Va zic eu,si nu numai eu,au mai zis-o si altii, "clubul" asta nu o sa faca nimic,si nelegalizat si legalizat tot nu o sa iasa nimic, poate sa iasa si alti membrii din el...cum au mai iesit si altii din aceste cauze si nu numai,si altele...Sanatate,numai bine ...
andyskn is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 00:34   #875
Diciu

Stage 3
 
Diciu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 101
Default Re: Street Racing Squad

Salutare am o propunere, daca vineri este frumos face un gratar in cornetu la padure? Am zis cornetu ca stiu padurea si nu avem probleme daca aveti de gand cu alta locatie nu am nimic de obiectat sincer!
Si mai am o propunere pentru conducerea acestui club sa ma lase sa port si eu o mica discutie vineri sa intreb unele nelamuriri ale mele si sa vad daca ne putem intelege altfel.
Sincer sa fiu daca vreti ceva de la club si continuati asa nu cred ca va rezulta nimic nu o zic cu rautate dar asta pare din pacate, asa ca faceti ceva.
Nu stiti ce? OK vineri o sa il iau pe tazz, tank si racer si va dau o parere......
Legat de palasolar si bulina? eu zic sa o lasati pe asta momentan sa o avem pe aceasta toti membrii, si cand ajungem la un numar mai mare de 20-25 masini, sa schimbam totul si nu sa se mai dea acasa ne facem timp intr o zii toti si le punem pe fiecare masina parerea mea...
Mersi
Diciu is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 00:57   #876
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

Hai sa o luam cu inceputul:
-Asa cum a spus si tank mai sus,deciziile nu au fost luate DOAR de noi,tocmai,si voi ati fost de acord(pe sistem 50+1)
-de 3 ori in aproape 7 luni.imi pare rau ,greseala mea si a RATB-ului
-Cand am facut acest club,cine isi mai aduce bine aminte prima discutie am spus clar:NE VEDEM UNDE VRETI VOI!!!!EU POT SA MA DUC SI PE JOS PANA ACASA!!!
,,tazz nu zice nimic, de cand e clubu asta numai eu am "tipat" cand nu mia convenit ceva legat de club si nu de mine in special"->Racer-e,sa iti amintesc ca aproximativ o luna nu te mai vazusem pe la intruniri?pana atunci cand am fost in AFI(daca mai tin bine minte).Trebuie facuta o mare curatenie...si de acum o sa ma ocup mult mai bine de club,avand in vedere ca am terminat cu scoala si atestatul>
-parasolarul,marea problema......fontul este folosit de GTT.....si a fost folosit si de inferno....deci....hai sa incercam sa fim unici in felul nostru si sa nu mai copiem.
-,,Unii membrii iau in joaca treaba asta cu clubul"->andy,am marea impresie ca ai dreptate....
-Diciule,orice propunere e bine-venita!!!
Acestea fiind zise,ce avem de zis,discutat mai important,haideti sa discutam pe forumul nostru.Poate un om si-a tocat noptile sa stea sa faca acel forum si vad ca nimeni nu il mai utilizeaza.
daca mi-a scapat cv ,va rog sa ma anuntati.
Forzza SRS!!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 01:00   #877
Tank

Stage 5
 
Tank's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 695
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Street Racing Squad

nu tazzule, nu trebuiesc discutate pe forum ci fata in fata...
Tank is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 01:22   #878
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Diciu View Post
Salutare am o propunere, daca vineri este frumos face un gratar in cornetu la padure? Am zis cornetu ca stiu padurea si nu avem probleme daca aveti de gand cu alta locatie nu am nimic de obiectat sincer!
Si mai am o propunere pentru conducerea acestui club sa ma lase sa port si eu o mica discutie vineri sa intreb unele nelamuriri ale mele si sa vad daca ne putem intelege altfel.
Sincer sa fiu daca vreti ceva de la club si continuati asa nu cred ca va rezulta nimic nu o zic cu rautate dar asta pare din pacate, asa ca faceti ceva.
Nu stiti ce? OK vineri o sa il iau pe tazz, tank si racer si va dau o parere......
Legat de palasolar si bulina? eu zic sa o lasati pe asta momentan sa o avem pe aceasta toti membrii, si cand ajungem la un numar mai mare de 20-25 masini, sa schimbam totul si nu sa se mai dea acasa ne facem timp intr o zii toti si le punem pe fiecare masina parerea mea...
Mersi
gratar sau curse ? ))))))))
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 01:33   #879
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by Diciu View Post
Salutare am o propunere, daca vineri este frumos face un gratar in cornetu la padure? Am zis cornetu ca stiu padurea si nu avem probleme daca aveti de gand cu alta locatie nu am nimic de obiectat sincer!
:>:>ce crezi?
ma gandesc la a 2-a varianta
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 02:43   #880
D_a_N_i

Stage 4
 
D_a_N_i's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 233
Member of:
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

mai baieti vad ca aveti probleme cu locul de intanlire de ce nu va duce in paracare la hipermarket'uri ca acolo nu va deranjaza nimeni
D_a_N_i is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 07:13   #881
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Street Racing Squad

sa va raspund....blu si andy....racer a zis propuneri locatii pentru o sedinta foto.....nu a zis propuneri locatii noi de intalnire pentru ca daca citeati si voi mai atent am zis ca...
8.Mai bine nu se schimba locatia si ramane polivalenta....
Deh unii citesc doar asa repede se ia de lume si se incepe cearta...cititi tot si aia e!!!
Apropo de plecatu de la Carol....are dreptate Tank cand ma duceam cu unu altu in masina dabea aveam loc sa intram.....si de cand ne strange la polivalenta crede-ma ca e mult mai bine...clubul noxside ne e alaturi facem intrunirea cu ei odata...suntem mai multi oameni la Carol ne stiam doar noi ce daca erau mai multe cluburi...Ma oameni ganditi-va cand se face o hestie si de ce se face sunt motive destul de clare....si cu asta sper ca m-am facut inteles...!!!Respectele mele SRS!
__________________
B 94 DDP (My Ride)

Last edited by green_e30; 30-06-10 at 07:16.
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 14:47   #882
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Street Racing Squad

Avem o hala pt poze,vineri
Doriti sa mergem sa facem niste poze si dup-aia sa mergem undeva?
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 14:55   #883
Racer_e30

Stage 5
 
Racer_e30's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 754
Default Re: Street Racing Squad

Quote:
Originally Posted by D_a_N_i View Post
mai baieti vad ca aveti probleme cu locul de intanlire de ce nu va duce in paracare la hipermarket'uri ca acolo nu va deranjaza nimeni
esti sigur???

Quote:
Originally Posted by green_e30 View Post
sa va raspund....blu si andy....racer a zis propuneri locatii pentru o sedinta foto.....nu a zis propuneri locatii noi de intalnire pentru ca daca citeati si voi mai atent am zis ca...
8.Mai bine nu se schimba locatia si ramane polivalenta....
Deh unii citesc doar asa repede se ia de lume si se incepe cearta...cititi tot si aia e!!!
Apropo de plecatu de la Carol....are dreptate Tank cand ma duceam cu unu altu in masina dabea aveam loc sa intram.....si de cand ne strange la polivalenta crede-ma ca e mult mai bine...clubul noxside ne e alaturi facem intrunirea cu ei odata...suntem mai multi oameni la Carol ne stiam doar noi ce daca erau mai multe cluburi...Ma oameni ganditi-va cand se face o hestie si de ce se face sunt motive destul de clare....si cu asta sper ca m-am facut inteles...!!!Respectele mele SRS!
desii am zis ft clar, nu ai inteles... de unde ma sedinta foto )))) =))
cah se schimba locatia sau nu, prefer sa stau la carol decat sa stau ca lilieci la polivalenta, oricum voi stati 2 ore si plecati acasa :-j si mai aveti si masini in **** mea
vin pana la polivalenta la intrunirea clubului unde ne jucam cu mingea volei ... nam mai pomenit in viata mea , daca era o iesire in aer liber intrun week la un gratar, la un volei, la o caterinca , iar nu veneati toti, da la intruniri in loc sa discutam ce avem de discutat jucam volei...club de curse asta :-j
vb lu leo jr clubul asta nu o sa ajunga nicaieri ... ca drept dovada ca nu va convine nimic ... cand o sa fie clubul in acte atunci si sa aveti pretentii astea, pana una alta daca vreau ma consider presedinte si vice si tot , e doar un grup de oameni pasionati de masini, unii dintre ei chiar stiu ce e aia club si ceilalti viseaza cai putere la polivalenta
club de masini ... la curse nu se dau , ca nau cu ce, muzica nu au , de expo nu sunt masini, ce club e asta frate ??? macar sa nu mai aveti pretentii de asa ceva...
si tazule cielo pe gas nu e masina care sa se dea la curse indiferent de ilegala sau legala...
astea fiind spune eu am iesit din club!!! forumul vi'l las ii dau lu' grin adminu si aia e !
ies din club fiindca nu am nici masina, si prea multi dintre voi aveti mari pretentii de mare club cand nu e asa... deschideti si voi ochii ....oricum multa bafta si respect in primul rand pt YLI ca din toate masinile clubului doar una e de expo/curse. si pt leo ca se sacrifica pt club !!! si pt diciu care e super baiat...si multa bafta tuturor
Racer_e30 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 15:15   #884
green_e30

Stage 5
 
green_e30's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 962
Default Re: Street Racing Squad

Deci te-am mai zis si pe mes iti zic si aicisa!!!
Masini de curse:YLI,Ionut vr6,Diciu
Masini de audio:Cristy-Opel Tigra
Masini de expo:Leo SR,Ionut VR6, YLI,Bobo
vorba de volei...pai scuze frate terminam ce avem de vorbit si dupa ce dracu facem stam ne uitam la altii ne jucam putin pana cand e vremea de plecare...gen majoritatea spre locu anuntat.....alta chestie din cate am vazut la MR Valcea ce crezi ca ei fac alceva?Nu frate se distreaza in felu lor...d-asta vine lumea la intruniri sa se destinda sa mai vada un motor o alta masina sa discute despre masini ca toata saptamana a fost la munca sau cazu lu tank a invatat sau cu bacu mai nou...ce ai vrea sa facem ceva mai special...? Liviu l-a bagat pe tazz in portbagaju la ford focus break si tragea frana de mana accelera si frana se lovea ala pe acolo de numai putea...alceva...PTMu si ATHu se intreceau in turatii...alceva...Diciu dadea muzica-n blana de nu te mai auzeai si tu erai la 4 masini distanta...alceva cand a plecat lumea am ramas doar cativa ne-am dus la.....gratar si s-a servit o partida de mici ca numai era nimeni si gata!!!Ce vrei mai mult?

Stiu acum toti o sa cititi imensul meu post si o sa ma injurati....pentru injuraturi grin_streets sau PM!!!
green_e30 is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 15:17   #885
D_a_N_i

Stage 4
 
D_a_N_i's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 233
Member of:
[Echipa de sprijin]
[VW]
Default Re: Street Racing Squad

sunt foarte sigur noi ne intanlim tot in parcare la hipermarket si nu ne-a zis nimeni nimic nicodata si facem si galagie dar nu ne spune nimeni nimica pentru ca am vorbit cu reprezentantii magazinului si au zis ca e ok.daca vreti vorbesc cu baietii mei si daca sunt de acor va astepatm vineri pe la noi.spuneti-mi daca vreti sa veniti.si daca si ai mei sunt de acord il sun p taz.
D_a_N_i is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -