Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 27-09-09, 01:39   #46
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Instinctive MotorSport

Quote:
Originally Posted by shobby_ams View Post
Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!

ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele ...

este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine
si sincer conteaza ca esti in Inferno Motorsport ...e un club de 5 ani de zile , nu de 1 saptamana....si un club ca al vostru ar trebui sa isi tina ciocu...
daca voi comentati pana acuma la un alt club , cam cel mai mare din romania, pana acuma erati scosi din casa toti si nu mai zicea nimeni nimica
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 01:43   #47
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Instinctive MotorSport

Quote:
Originally Posted by mero View Post
87MTX.....daca tu ai ""dashie" cu o "carutsa" drept remorca,asta nu inseamna ca si noi avem...si nu stiu dc incepi cu jigniri...
stai linistit ca nu am dacie cu caruta...si nu avem in club dacie cu caruta
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 01:45   #48
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Instinctive MotorSport

noi avem doar 6 cai frumosi

mancati pui si nu beti apa ai????
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 10:50   #49
shobby_ams

Stage 4
 
shobby_ams's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 217
Default Re: Instinctive MotorSport

aici nu se vorbea de 6 cai daca aichef de offtopic..am un sfat...creatza-ti un NOTEPAD si Have Fun... da.. in legatura cu initialele ca de asta ne tot certam... am spus ca o sa rezolvam si repet ... eu voi face in asa fel incat sa nu se faca confuzii...deja m-am gandit... nu o sa ne mai semnam la poze cu IMS or sa fie un INSTINCTIVE atat...asta va deranja sper ca nu aveti si numele asta inregistrat pentru voi la OSIM?

hai sa incheiem ca zic eu s-a rezolvat.. mult noroc in continuare cu Inferno !
__________________
So what?


shobby_ams is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 10:55   #50
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Instinctive MotorSport

vad ca s-a rezolvat, incetati cu "glumitele" astea la adresa noastra si fazele de genu " si asta il aveti la OSIM?"
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 10:57   #51
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Instinctive MotorSport

asa e ok, am sarit asa ptr ca la inceput ai zis ca acest lucru nu se va skimba si etc....ai vazut ca daca vrei se poate
bafta si numai bine
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 11:10   #52
justblack83

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,793
Default Re: Instinctive MotorSport

dupa cum am zis mai sus shobby nu a stiu de initialele voastre si nu mai are cum sa modifice pozele atasate i-am explicat cum sta treaba pe forumurile astea si sa caste bine ochii cand plica ceva . de initiale nu stiu dac poate sa scape de ele poate un moderator ceva sa sterga pozele ceva sau eu stiu . chestia este ca nu a facut-o cu rea intentie sa strice imagiea altui club sau mai stiu eu ce . nimeni nu si-ar dorii rivaliatate intre cluburi sau sa se ajunga la alte chestii neplacute .
justblack83 is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 11:12   #53
shobby_ams

Stage 4
 
shobby_ams's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 217
Default Re: Instinctive MotorSport

uite...ca sa vedeti ca am respect fata de voi ca sunteti mai mari sterg eu pozele cu noi
shobby_ams is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 11:13   #54
shobby_ams

Stage 4
 
shobby_ams's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 217
Default Re: Instinctive MotorSport

aa..dar nu merg..o sa vb cu un moderator..sa le sterga..
shobby_ams is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 11:21   #55
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Instinctive MotorSport

nu e vb sa stergeti pozele ca nu v-am cerut asa ceva, doar initialele sa nu le mai folositi
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 02-10-09, 15:12   #56
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

sper sa nu se supere dl shobby daca scriu si eu aici ceva. cum fac sa iau legatura cu el?
incerc de 3-4 zile sa vb cu el la tel. ii trimit pm, sms, msj pe mess, etc. vreau sa imi spuna daca a ridicat coletul cu autocolante sau daca nu l-a ridicat. atat! eu sunt cel care a facut parasolarele la instincive..cele 15 la nr de prima data. nu stiu cine este presedintele acestui club si de aceea scriu aici. am mai primit o comanda de 10 bucati si 25 de bulinute pt lipit pe luneta si le-am facut..le-am trimis. de asemenea pt aceste autocolante eu am p-latiti cu colegul meu de servici circa 120 lei materiale + 15 lei taxe transport. cum procedam? clubul e unul serios? adica..cine doreste..poate sa comande autocolante..dar sa fie sigur pt ca alti oameni cheltuie niste bani drept aiurea si se trezesc cu buza umflata. a fost o gluma comanda asta? nu de alta dar muncesc pe un salariu destul de mic si nu imi permit sa arunc cu bani pe materiale aiurea.
in final..am o singura rugaminte pt dl shobby..sa imi raspunda la tel..sau sa imi dea un msj ceva si sa imi spuna ce si cum. o spun si i-am scris si in msj-ele trimise ca nu e nici o problema daca nu le mai vrea..dar sa spuna. suntem oameni si nu e frumos sa incepem sa ne ascundem in spatele telefonului. asta e..soarta.inaintea lui am fost sunat de cineva in legatura cu aceasta comanda dar nu mai am nr. il las pe al meu aici poate dl respectiv citeste ce am scris si imi da si mie un semn. 0745 075 438 sau 0764 651 369. am rugamintea fara telefoane cu injurii si alte cuvinte dragi..
consider ca se poate doscuta civilizat.

p.s. in caz de dl shobby a avut probleme saptamana aceasta asa cum mi-a spus marti cand l-am sunat IMI CER SCUZE PT CA L-AM STRESAT CU TEL, MSJ, ETC SI PT CA AM SCRIS AICI. la modul cel mai serios..imi cer scuze!
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 02-10-09, 18:39   #57
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

am vb cu dl shobby..mi-a explicat situatia. sper sa se rezolve saptamana viitoare. succes in continuare!
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 09:56   #58
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Instinctive MotorSport

Clubul STREET RACING SQUAD va ureaza Sarbatori Fericite,si un Craciun minunat alaturi de cei dragi!!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 02:35   #59
shobby_ams

Stage 4
 
shobby_ams's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 217
Default Re: Instinctive MotorSport

Multumim la fel si voua si celorlalte cluburi !
shobby_ams is offline   Reply With Quote
Old 01-01-10, 23:33   #60
shobby_ams

Stage 4
 
shobby_ams's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 217
Default Re: Instinctive MotorSport

haideti sa prezint o lista cu masinile !

BMW e36

Lie - 316
George - 318is
BAW - 318is
BUL- 325

BMW e30

Mircea - 325ix , 318 cabrio
Andrei - 323

MERO - 530d



OPEL

CATALIN - VECTRA 1.6
PETY - Astra 1.9 cdti
Anonim - Tigra 1.6 16v
Mero - Signum 3.0d
Anonim - Corsa





VW

Golf 4 1.6
Tiganu - Polo 1.2
Sorin - Golf3 VR6




Renault

Catalin - Clio 1.4
Nicu - megane cabrio 1.6 16v





FORD

Norbert - mondeo 2.0



Chevrolet

UFU - Chevrolet Aveo 1.4 16v
shobby_ams is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -