Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 23-09-09, 19:28   #31
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Instinctive MotorSport

Am vazut ca va semnatzi pe poze cu ims, am rugamintea sa va gasiti alta prescurtare.. IMS este folosit de noi de vreo 3 ani la Inferno MotorSport...
Multumesc anticipat
__________________
TuningParts ROMANIA - The Performance SHOP
Comenzi Tel: 0745.050.416 (orange);
Site: www.tuning-parts.bg/ro/
Email: tuningparts.romania@yahoo.ro
Facebook: https://www.facebook.com/tuningparts.romania
Lucian_GXZ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 12:08   #32
justblack83

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,793
Default Re: Instinctive MotorSport

a fost o seara perfecta . bun venit noilor membrii. si inca o data zic ptr toti membrii ( totu se face in comun ) stiti la ce ma refer
justblack83 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 12:21   #33
_wanted_cars_

Presedinte The Wanted Cars

Stage 4
 
_wanted_cars_'s Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 280
Default Re: Instinctive MotorSport

CORECT GEORGE AR TREBUII SA STERGI THE WANTED CARS DE L ASEMNATURA ! TU ACUM ESTI IN ALT CLUB SI AR TREBUII SA ITI REAMINTESC CA NU AI CUM SA FII IN 2 CLUBURI INACELASI TIMP ! ASEARA AM AFLAT DE EXISTNTA ACESTUI CLUB VA DORESC MULTA BAFTA DAR O SA VA MAI IMPIEDICATI DE MINE ASA CA O SA MAI VB ! VREAU CA DEACUM INCOLO SA VA ORGANIZATI VOI CEVA SA NU VA MAI TINETI DUPA NOI FIECARE CU CLUBU LUI ! O SA VREU SA VB CU TINE DACA AI PLACEREA SUNAMA
__________________
INSTALARI CAMERE SUPRAVEGHERE . INTERFOANE SI ALTE SISTEME DE SECURIATATE
0760025522
_wanted_cars_ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 12:23   #34
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Instinctive MotorSport

bah reisarilor cu dashii si carutse...a zis si benny ceva si lucian ceva..si inca nici o modificare
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 12:24   #35
justblack83

Stage 5
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 2,793
Default Re: Instinctive MotorSport

o sa vb nu este nici-o problema . de tinut nu ma tin dupa voi . am persoane care ma suna si imi zic. o sa vb mai multe la un tel .
justblack83 is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 14:32   #36
mero

Stage 1
 
Join Date: May 2008
Posts: 13
Default Re: Instinctive MotorSport

87MTX.....daca tu ai ""dashie" cu o "carutsa" drept remorca,asta nu inseamna ca si noi avem...si nu stiu dc incepi cu jigniri...
mero is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 16:11   #37
Lucian_GXZ
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Lucian_GXZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,374
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Instinctive MotorSport

Oare cum iti permiti sa vorbesti asa cu un membru inferno. pune-te in genunchi si corecteaza-ti greselile! 7 matanii!
Lucian_GXZ is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 16:13   #38
mero

Stage 1
 
Join Date: May 2008
Posts: 13
Default Re: Instinctive MotorSport

LOL?...=)))))))))))).....gata le am facut e bine?=)))
mero is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 17:13   #39
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Instinctive MotorSport

se vede ca esti cam inapt..... din ce am zis eu nu am jignit pe nimeni, nu te-am facut prost ,cretin, idiot, etc, astea sunt jigniri, te simti ?
87MTX is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 21:36   #40
shobby_ams

Stage 4
 
shobby_ams's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 217
Default Re: Instinctive MotorSport

Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!

ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele ...

este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine
__________________
So what?


shobby_ams is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 21:46   #41
Coco G.

Stage 1
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 10
Default Re: Instinctive MotorSport

Oricum eu sunt cel mai frumos
Coco G. is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 21:47   #42
shobby_ams

Stage 4
 
shobby_ams's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 217
Default Re: Instinctive MotorSport

navem ce sa ii cerem lu ' Coco G... el e frumos :P )
shobby_ams is offline   Reply With Quote
Old 26-09-09, 22:01   #43
Coco G.

Stage 1
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 10
Default Re: Instinctive MotorSport

Va merge bine baieti, imi place cum ati luat amploare . As mai zice eu doua trei vorbe despre cateva fetite de pe forum dar ma abtin, bafta mai departe, o sa va tin companie incepand cu luna Decembrie
Coco G. is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 01:09   #44
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Instinctive MotorSport

Quote:
Originally Posted by shobby_ams View Post
Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!

ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele ...

este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine

A.C.S Inferno MotorSport ca sa stii.....se poate....daca nu intelegeti cu frumosul, o sa cam cheltuiti ceva bani prin tribunale si altele....si daca incepem cu suferintele.....nu cred ca ai ales cuvantul potrivit

deci va rog frumos sa va gasiti alta prescurtare la numele clubului!!!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 27-09-09, 01:29   #45
87MTX

Stage 5
 
87MTX's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 813
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Instinctive MotorSport

Quote:
Originally Posted by shobby_ams View Post
Lucian_GXZ nu permit asa ceva clar? nu conteaza ca esti in inferno motorsport... si tu si eu si membrii acestui forum suntem oameni nu se face diferenta ca esti in MEMBRU INFERNO!

ca si eu pot sa incep cu "suferinte" ... treaba cu IMS nu se mai poate schimba... imi pare foarte rau... o sa facem in asa fel incat sa nu se faca confuzii ... pentru ca si clubul nostru si al vostru au aceleasi initiale nu ne puteti obliga sa ne schimbam numele ...

este drept ca voi sunteti mai vechi si aveti un ATU....dar nu se face asa ceva... mult noroc tuturor si multumesc celor care ne-au urat de bine
te rog sa nu mai vorbesti in necunostiinta de cauza..clubul este legal, numele este inregistrat la OSIM, folosirea numelui, initialelor clubului fara acordul presedintelui Inferno Motorsport este interzisa, nerespectarea poate avea consecinte juridice
87MTX is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -