Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 02-01-10, 00:50   #61
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Instinctive MotorSport

Street Racing Squad va ureaza un an nou minunat,multa sanatate,putere de munca si reusita in tot ce veti face in continuare.LA MULTI ANI!!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-10, 20:56   #62
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

chiar nu se poate sub nici o forma sa imi raspunzi si mie la telefon? vroiam sa te intreb daca ai ridicat coletul cu parasolare? mi-ai spus ca l-ai ridicat pe 23 dec dar banii nu au ajuns..ce se intampla? pt care motiv te feresti si nu raspunzi la tel?
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 06-01-10, 18:15   #63
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

azi am ridicat de la posta coletul pe care shobby aka N. Cristian m-a mintit pe fata ca la ridicat pe data de 23 dec. neserios..e putin spus..pe langa asta ma mai si minti. pt ce? mi-am batut joc de tine? ti-am trimis marfa de calitate indoielnica? are careva vreo problema cu parasolarul sau? ma indoiesc..in toate astea. eu am fost corect si te-am servit ca la carte de fiecare data..inclusiv bonusuri si preturi mai mult decat mici..si toate astea nu au afectat in vreun fel calitatea stikerelor..nu am facut rabat la nimic..aveti cuvantul meu. sunt un om serios care munceste pt a se intretine..nu imi place sa imi bat joc de cineva sau de banii cuiva pt ca banii pe care eu ii castig sunt pe de o parte nesiguri..si pe de alta parte putini..in jur de 650 lei lunar..si asta cu studii superioare..si experienta de 3 ani in domeniul asta. dar se pare ca unii nu au constiinta..si isi bat joc de munca altora.
stikerele au valorat in total 85 de lei..cu tot cu taxe..la care se adauga inca 10 lei..taxele de ramburs..am sa iau chitantele maine. in total o paguba de aproape 100 de lei..bani pe care eu i-am platit dinainte.
pe langa asta..am sunat de "n" ori pe dl shooby care nu a avut curajul sa recunoasca ca a mintit si m-a fraierit si nu a raspuns la tel. o data mi-a raspuns altcineva si mi-a spus ca el nu e acolo si ca o sa ma sune el..de parca eu am 10 ani si cred ca el si-a lasat telefonul la amici..oricum nu ma mai intereseaza pt ca m-am convins de seriozitatea lui. asta a fost ultima data cand am colaborat.
ca idee..un parasolar a costat 15 lei si asta in conditiile in care autocolantele sunt de calitate si este compus din 3 culori..numai spun de suprafata inscriptionata. in capitala un astfel de parasolar ajunge lejer la firmele de profil undeva la 30-35 de lei. eu am vandut aceeasi calitate la jumatate de pret..nici macar lucrul asta nu a fost de apreciat...sau promptitudinea de care am dat dovada.
sper ca esti fericit de teapa pe care mi-ai dat-o..asta in semn de multumire pt faptul ca am fost corect cu tine.
am sa postez si 2 poze..una cu chitanta dupa 18 dec cand le-am pus la posta si alta cu plicul cu stikere ridicat in seara asta..si m-ai postez una cu stikerele ca sa vedeti ca sunt ok..in ciuda faptului ca plicul l-am motototlit un pic pt a-l putea baga in geanta. maine am sa pun poze si cu chitanta de la posta prin care am platiti returul.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01184.JPG
Views:	62
Size:	356.7 KB
ID:	1251375   Click image for larger version

Name:	DSC01185.JPG
Views:	65
Size:	351.1 KB
ID:	1251376   Click image for larger version

Name:	DSC01186.JPG
Views:	67
Size:	382.5 KB
ID:	1251377  

Click image for larger version

Name:	DSC01188.JPG
Views:	87
Size:	513.6 KB
ID:	1251378  
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 01:03   #64
Coco G.

Stage 1
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 10
Default Re: Instinctive MotorSport

Bravo ma kuaie nu ai bani sa platesti omului parasolarele? Dai si tu un telefon si intreaba ca se gaseste lume sa te imprumute...
Coco G. is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 20:23   #65
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

mai am 4 parasolare. va rog mult incercati si vb intre voi poate le ia cineva..le dau la 60 de lei cu tot cu taxe. macar sa mai imi scot si eu din gaura asta.
omul asta e atat de neserios incat nici macar un msj nu a dat..daramite un telefon. nu vreau sa mai aud de el. am stricat un parasolar ca am spus ca poate mai scot ceva din el dar autocolantul e atat de rezistant incat prefera sa se intinda decat sa se dezlipeasca..asta apropos de calitate..in caz de exista indoieli. 0764 651 369 e nr meu de tel. va rog mult incercati si ajutati-ma pt ca va dau cuvantul meu ca nu vb prostii referitor la pacaleala asta.
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 20:52   #66
Villanueva
Renault Driver

Stage 5
 
Villanueva's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 548
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: Instinctive MotorSport

Quote:
Originally Posted by titiDSN View Post
azi am ridicat de la posta coletul pe care shobby aka N. Cristian m-a mintit pe fata ca la ridicat pe data de 23 dec. neserios..e putin spus..pe langa asta ma mai si minti. pt ce? mi-am batut joc de tine? ti-am trimis marfa de calitate indoielnica? are careva vreo problema cu parasolarul sau? ma indoiesc..in toate astea. eu am fost corect si te-am servit ca la carte de fiecare data..inclusiv bonusuri si preturi mai mult decat mici..si toate astea nu au afectat in vreun fel calitatea stikerelor..nu am facut rabat la nimic..aveti cuvantul meu. sunt un om serios care munceste pt a se intretine..nu imi place sa imi bat joc de cineva sau de banii cuiva pt ca banii pe care eu ii castig sunt pe de o parte nesiguri..si pe de alta parte putini..in jur de 650 lei lunar..si asta cu studii superioare..si experienta de 3 ani in domeniul asta. dar se pare ca unii nu au constiinta..si isi bat joc de munca altora.
stikerele au valorat in total 85 de lei..cu tot cu taxe..la care se adauga inca 10 lei..taxele de ramburs..am sa iau chitantele maine. in total o paguba de aproape 100 de lei..bani pe care eu i-am platit dinainte.
pe langa asta..am sunat de "n" ori pe dl shooby care nu a avut curajul sa recunoasca ca a mintit si m-a fraierit si nu a raspuns la tel. o data mi-a raspuns altcineva si mi-a spus ca el nu e acolo si ca o sa ma sune el..de parca eu am 10 ani si cred ca el si-a lasat telefonul la amici..oricum nu ma mai intereseaza pt ca m-am convins de seriozitatea lui. asta a fost ultima data cand am colaborat.
ca idee..un parasolar a costat 15 lei si asta in conditiile in care autocolantele sunt de calitate si este compus din 3 culori..numai spun de suprafata inscriptionata. in capitala un astfel de parasolar ajunge lejer la firmele de profil undeva la 30-35 de lei. eu am vandut aceeasi calitate la jumatate de pret..nici macar lucrul asta nu a fost de apreciat...sau promptitudinea de care am dat dovada.
sper ca esti fericit de teapa pe care mi-ai dat-o..asta in semn de multumire pt faptul ca am fost corect cu tine.
am sa postez si 2 poze..una cu chitanta dupa 18 dec cand le-am pus la posta si alta cu plicul cu stikere ridicat in seara asta..si m-ai postez una cu stikerele ca sa vedeti ca sunt ok..in ciuda faptului ca plicul l-am motototlit un pic pt a-l putea baga in geanta. maine am sa pun poze si cu chitanta de la posta prin care am platiti returul.


Urat din partea voastra ! Chiar va bateti joc ... ! Voi nu aveti bani pentru niste parasolare si vreti sa rupeti norii cu "clubul" vostru !
Villanueva is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 21:05   #67
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: Instinctive MotorSport

chiar nu vreau sa ma bag,dar ce s-a intamplat este ffff urat...la cate masini ai postat in pagina anterioar cred ca cu 5 lei de fiecare acoperati parasolarele...
si pe deasupra nici macar niste scuze fata de om nu sau afisat aici...ffff dezamagitor ca oameni sunteti ca am vazut ca in scandalul cu IMS ati sarit toti ca arsi si aici nimik
cu oameni ca acestia Romania devine din ce in ce mai infecta...PACAT...
__________________
Acvarii si acesorii din stoc sau pe comanda
Next step:coming sone
roby wws is offline   Reply With Quote
Old 07-01-10, 22:17   #68
Villanueva
Renault Driver

Stage 5
 
Villanueva's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 548
Member of:
[DACIA]
[RENAULT]
Default Re: Instinctive MotorSport

De la cine scuze .... de la "reisari" ! Deja ii stie lumea ca pe cei fara bani de parasolare ! Faceti cheta ... spalati parbrize in intersectii ! Poate-i mai sperie putin cei de la IMS si-i dau banii omului !

Last edited by Villanueva; 07-01-10 at 22:20.
Villanueva is offline   Reply With Quote
Old 08-01-10, 17:43   #69
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

va multumesc de sustinere. totusi nu cred ca un sg om reprezinta un club. dl villanueva a luat niste stikere de la mine cu renault f1 team si va poate spune daca sunt sau nu de calitate.
azi am mers la posta si am ridicat si cele 2 chitante in care am platit rambursul..nu sunt de 10 lei sunt de vreo 7,5 lei.
ideea e ca de la bun inceput i-am explicat acestui om ca nu imi permit sa pierd bani deoarece ii acopar foarte greu..practic salariul meu nu imi permite acest lucru. poate el nu stie ce inseamna sa muncesti si altul sa isi bata joc de tine si de munca ta. un amarat de tel sau sms in cosmote e aproape gratis..nici pana acum nu a avut curajul in sensul moral al cuvantului sa dea o explicatie. macar de ar da cineva din club tot ar fi ceva pt ca ma indoiesc ca sunt neseriosi..dupa cum am spus..un om nu cred ca reprezinta un club. (plec de la premiza de nevinovatie).
inca o data ii rog daca se poate sa incerce sa le ia. e un pret destul de bun zic eu si cu taxe incluse. 15 x 4 = 60 lei fara taxe. cu taxe sunt ~70 lei. le las la 55-60 daca e nevoie.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01195.JPG
Views:	68
Size:	380.8 KB
ID:	1254278  

Last edited by titiDSN; 08-01-10 at 17:50.
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 08-01-10, 19:11   #70
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Instinctive MotorSport

rusinine
asemenea chestii nu se fac si mai aveti pretentia si de club..si voi nici 4 parasolare nu va permiteti sa platiti ..cand eu v'am zis ce v'am zis..am fost luat peste picor

eu stikerele care sunt formate doar din 2 culori le fac la pretul de 30 lei deci pretul erea foarte bun..

cluburi aparute peste noapte si intretinute din nepasare
__________________

Last edited by cryssl; 08-01-10 at 19:14.
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 08-01-10, 21:59   #71
gaboru4all

Stage 4
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 252
Default Re: Instinctive MotorSport

Pff ce pot sa zic.Il sustin pe Titi ,ii multumesc ca m-a servit de cate ori am avut nevoie si intr-adevar lucreaza bn...si ce pot sa mai zic,bine ca m-am retras la timp din club si astfel am evitat sa fiu bagat in aceeasi oala cu niste oameni atat de neseriosi.Eu cand stiu ca nu am cu ce sa acopar nici nu imi permit sa fac vreo comanda.va salut & respect
gaboru4all is offline   Reply With Quote
Old 09-01-10, 08:43   #72
cryssl

Stage 5
 
cryssl's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,671
Member of:
[4Rally]
Default Re: Instinctive MotorSport

parerea mea e ca inainte sa faci o treaba..mai intai iti pui ce iti trebuie deoparte....ca sa fi sigur ca o sa ai atunci..
cryssl is offline   Reply With Quote
Old 09-01-10, 14:36   #73
OpReA

Stage 5
 
OpReA's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,016
Default Re: Instinctive MotorSport

pana acum nu ati avut o imagine foarte buna...
probleme cu baietii de la Inferno...
acum a aparut si problema cu domnul titi...
shobby stii prea bine ca am avut si noi ceva de discutat acum ceva timp...
nu stiu ce sa zic...dar nu mergeti pe drumul bun...ori va indreptati .... ori stiti ce va asteapta
erati destule persoane in club ca sa lasati un amarat de post pe 4tuning...o faceati pentru club,nu pentru shobby....dar nu ati reactionat in nici-un fel...urat din partea voastra
vorba carcotasilor...rusinica ... rusinica ... rusiniicaa
__________________
Reducere pentru membrii 4tuning - 10%
doar cu acest cod : JHAGRIASG
Acest cod se va introduce in pagina de comanda...in josul paginii.
Atentie! acest cod nu va merge introdus pana nu va autentificati pe site!!
OpReA is offline   Reply With Quote
Old 09-01-10, 17:41   #74
roby wws

Stage 5
 
roby wws's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,170
Member of:
[Opel]
Default Re: Instinctive MotorSport

asa e romanu',la scnadal toti sar chiar daca nu au nici o treaba...la necaz si la alte marsavii nici unu nu mai apare cu un post ca sa se disculpe macar
deci halal club mai aveti,ar trebui redenumit in INFECTIve motorsport
roby wws is offline   Reply With Quote
Old 09-01-10, 19:57   #75
ady_viteza

Stage 5
 
ady_viteza's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,221
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
[BMW]
[4Rally]
[SUBARU]
Default Re: Instinctive MotorSport

Tare club...din toti presupusii membri nici unul n-a catadicsit sa-si ceara macar scuze....pfff....oameni de cacao...
ady_viteza is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -