Go Back   Forum 4Tuning > Hobby & Pasiuni Comune > Cluburi > Cluburi > Alte cluburi

Reply
 
Thread Tools
Old 30-03-10, 14:33   #121
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Instinctive MotorSport

Quote:
Originally Posted by ady_viteza View Post
A dracu' limba romana....cand citesc un asemenea post ma intreb cati ani are cel care l-a scris sau cat de greu e sa scrii corect in ziua de azi....faza cu "ma grabeam" nu tine, mai ales ca si la semnatura tot prost a scris!!!
ce vrei bai ady...viata e greu, nu toti poate
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 01-04-10, 20:44   #122
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

sa inteleg ca sunt cocalar de coltul strazii?
o spun fara sa se supere careva. daca nu esti sigur ca vrei ceva..nu lua! nu am bagat nimanui mana in buzunar. de multe ori intreb clientii daca vor acel lucru de mai multe ori..pt a putea fi sigur ca il trimit. nu e cu suparare daca cineva imi spune ca nu are bani..sau ca vrea sa amanam. atata timp cat esti sincer si corect..vei avea de castigat. ma ghidez dupa faptul ca sunt serios si asta astept si eu de la ceilalti. probabil am gresit atunci cand am semnalat ca am fost pacalit. cazul e inchis..replicile le dau pt ca vad ca inca se scrie aici. atata tot! numai bine tuturor!
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 02-04-10, 00:30   #123
daffy duck™
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
daffy duck™'s Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,951
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: Instinctive MotorSport

Quote:
Originally Posted by titiDSN View Post
sa inteleg ca sunt cocalar de coltul strazii?
o spun fara sa se supere careva. daca nu esti sigur ca vrei ceva..nu lua! nu am bagat nimanui mana in buzunar. de multe ori intreb clientii daca vor acel lucru de mai multe ori..pt a putea fi sigur ca il trimit. nu e cu suparare daca cineva imi spune ca nu are bani..sau ca vrea sa amanam. atata timp cat esti sincer si corect..vei avea de castigat. ma ghidez dupa faptul ca sunt serios si asta astept si eu de la ceilalti. probabil am gresit atunci cand am semnalat ca am fost pacalit. cazul e inchis..replicile le dau pt ca vad ca inca se scrie aici. atata tot! numai bine tuturor!
nu ne-am referit la tine omu, chill!!!
daffy duck™ is offline   Reply With Quote
Old 02-04-10, 10:15   #124
askhy

Stage 5
 
Join Date: May 2008
Posts: 555
Default Re: Instinctive MotorSport

Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!

Echipa Full Throttle racing team va ureaza Paste fericit!
askhy is offline   Reply With Quote
Old 02-04-10, 20:12   #125
titiDSN

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 308
Default Re: Instinctive MotorSport

va multumesc dle presedinte pt urare..sa fie lumina in casele tururor. numai bine.
@daffy- nu m-am suparat..am intrebat..fii fara grija. oricum..am sa fac tot posibilul sa nu mai postez aici..din punctul meu de vedere problema e rezolvata de mult. am luat aminte..data viitoare voi fi mai precaut. suuces in continuare cu clubul.

doresc sa urez pe aceasta cale Paste Fericit tutror, multa sanatate si bucurii. stima, titiDSN.
titiDSN is offline   Reply With Quote
Old 03-04-10, 12:32   #126
dony ddc

Stage 5
 
dony ddc's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 861
Default Re: Instinctive MotorSport

Fie ca bucuria invierii Domnului sa va aduca in suflet liniste, pace si fericirea de a petrece aceste clipe magice alaturi de cei dragi!

Paste Fericit Instinctive MotorSport!!!
dony ddc is offline   Reply With Quote
Old 03-04-10, 18:16   #127
TaZzY E30
Renault Driver

Stage 5
 
TaZzY E30's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 821
Member of:
[RENAULT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Instinctive MotorSport

Clubul Street Racing Squad va ureaza un Paste Fericit alaturi de cei dragi,multa sanatate,si putere de munca,si la cat mai multe masini modificate!!!
TaZzY E30 is offline   Reply With Quote
Old 24-09-10, 14:40   #128
pety

Stage 2
 
pety's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 53
Smile Re: Instinctive MotorSport

Shoo daca mai intri pe site dami si mie un tarr ca vreau sa vb cu tine by
pety is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -