Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Brasov

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-12-10, 21:28   #121
djjohnbv

Stage 2
 
djjohnbv's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 50
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Cipri10 View Post
Hai atunci sa ne sincronizam cu ei, tot la 15
Ramane 15? Ca sa pun si pe forumul de club!
djjohnbv is offline  
Old 26-12-10, 21:30   #122
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

Si eu pot la 15.00.
sirAdrian is offline  
Old 26-12-10, 21:35   #123
dany12epz

Stage 5
 
dany12epz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 452
Default Re: Boicot Benzinărie

Baieti,va urez mult succes,
Va rog sa nu mai plecati urechea la tot ce se scrie pe acest forum,nu va lasati convinsi de rau voitori...dupa primul eveniment de pe 24 mi-am dat seama ce mare importanta ne dau oamenii cu ochi albastri si ca ei stiau tot ce sa discutat aici iar mai apoi au incercat sa ne convinga tot pe forum ca nu am avea sorti de izbanda...
Intreba cineva ce s-a obtinut la protestul cu taxa auto de acum 2 ani...ati uitat????tocmai ca le-a fost frica de cei ce au iesit in strada,cei ce au ramas cu maini neinmatriculate si care mai aveau putin si isi dadeau foc la ele pe strada...le-au dat voie sa inmatriculeze masinile pana in martie pe vechea taxa uite ca se poate sa faca si statul concesii la presiunea unor proteste(si chiar unele linistite si legale)
Autorizatie nu aveti cum sa obtineti asa din scurt trebuie sa o anuntati cu minim 5 zile...daca scopul vostru a celor ce vor autorizatie este sa dezbinati forumul atunci inteleg de ce tineti mortis....daca scopul vostru este unul nobil atunci da-o naibii de autorizatie...v-am demonstrat ca totul este legal
Actionati ca si noi si chemati media neaparat
Cel mai important ar fi sa contactati taximetristii sunt multi si de obicei sar la asemenea chestii.
Va doresc mult succes
dany12epz is offline  
Old 26-12-10, 21:35   #124
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Ora 15:00, propun sa ne intalnim in parcarea de la sala sporturilor, mai mereu este goala, si este si mare. Cand ne-am intalnit in livada atunci cu accidentul a fost inghesuiala mare.
Cipri10 is offline  
Old 26-12-10, 21:43   #125
djjohnbv

Stage 2
 
djjohnbv's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 50
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by dany12epz View Post
Baieti,va urez mult succes,
Va rog sa nu mai plecati urechea la tot ce se scrie pe acest forum,nu va lasati convinsi de rau voitori...dupa primul eveniment de pe 24 mi-am dat seama ce mare importanta ne dau oamenii cu ochi albastri si ca ei stiau tot ce sa discutat aici iar mai apoi au incercat sa ne convinga tot pe forum ca nu am avea sorti de izbanda...
Intreba cineva ce s-a obtinut la protestul cu taxa auto de acum 2 ani...ati uitat????tocmai ca le-a fost frica de cei ce au iesit in strada,cei ce au ramas cu maini neinmatriculate si care mai aveau putin si isi dadeau foc la ele pe strada...le-au dat voie sa inmatriculeze masinile pana in martie pe vechea taxa uite ca se poate sa faca si statul concesii la presiunea unor proteste(si chiar unele linistite si legale)
Autorizatie nu aveti cum sa obtineti asa din scurt trebuie sa o anuntati cu minim 5 zile...daca scopul vostru a celor ce vor autorizatie este sa dezbinati forumul atunci inteleg de ce tineti mortis....daca scopul vostru este unul nobil atunci da-o naibii de autorizatie...v-am demonstrat ca totul este legal
Actionati ca si noi si chemati media neaparat
Cel mai important ar fi sa contactati taximetristii sunt multi si de obicei sar la asemenea chestii.
Va doresc mult succes
Eu am zis de autorizatie pentru ca asa am facut si cu taxa si a fost totul in regula!! Degeaba spui ce s-a rezolvat ca mai sunt niste copii frustrati care habar nu au de ce am iesit atunci in strada si ce am reusit sa facem! AUTORIZATIA A IESIT A DOUA ZI!!! Eu am adus discutia de autorizatie pentru ca noi in BRASOV atunci am facut 2 proteste dintre care primul fara autorizatie si am avut probleme, noroc ca au fost printre noi care se cunosteau cu politistii care au venit! A doua a iesit fenomenala, fara incidente fara nimic si dupa cum ai zis si tu am reusit sa facem ceva! Eu am adus in discutie autorizatia ca sa facem ceva mai amplu sa fim mai bine intelesi! Cu asta am incheiat cu autorizatia!
__________________
djjohnbv is offline  
Old 26-12-10, 21:44   #126
djjohnbv

Stage 2
 
djjohnbv's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 50
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Cipri10 View Post
Ora 15:00, propun sa ne intalnim in parcarea de la sala sporturilor, mai mereu este goala, si este si mare. Cand ne-am intalnit in livada atunci cu accidentul a fost inghesuiala mare.
Ori in parcarea de la macromall?
djjohnbv is offline  
Old 26-12-10, 21:47   #127
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Un exemplu de flyer.

djjohnbv ne intalnim maine seara in livada pe la 8 cine poate si discutam tot ce si cum ... e bine asa ?

De la Sala Sporturilor zic ca avem mai multe optiuni ) si in functie de cati ne strangem putem sa ne impartim in mai multe directii.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Untitled-1.jpg
Views:	47
Size:	49.8 KB
ID:	1796442  
Cipri10 is offline  
Old 26-12-10, 21:50   #128
djjohnbv

Stage 2
 
djjohnbv's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 50
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by Cipri10 View Post
Un exemplu de flyer.

djjohnbv ne intalnim maine seara in livada pe la 8 cine poate si discutam tot ce si cum ... e bine asa ?
Eu zic, ca e ok. Daca si restul sunt de acord ramane asa, doar sa mai treci si ora!
djjohnbv is offline  
Old 26-12-10, 21:52   #129
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Hehe de aia am uitat
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Untitled-2.jpg
Views:	45
Size:	51.5 KB
ID:	1796450  
Cipri10 is offline  
Old 26-12-10, 21:52   #130
sirAdrian

Stage 4
 
sirAdrian's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 188
Member of:
[VW]
Default Re: Boicot Benzinărie

Eu nu prea stiu cum sa ajung in parcarea de la Sala Sporturilor.
Adica vin din Bartolomeu pe str. Stadionului -> str. Aurel Vlaicu -> Bulevardul Garii...dar pana unde? ca parca e linie continua si nu pot intra...

PS: La Macromall e mai usor.


Eu zic ca e bun flyerul. Si eu scot maine afisele.
sirAdrian is offline  
Old 26-12-10, 21:55   #131
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Mergi spre gemeni, dupaia dupa OMV o sa poti face la stanga sa intri la sala sporturilor.

Sala Sporturilor e mai mare, poate avem noroc si vin mai multi, sa incapem toti. Ma apuc sa scot acum flyerele.
Cipri10 is offline  
Old 26-12-10, 21:57   #132
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Boicot Benzinărie

urci pe garii de pe vlaicu , treci de sensu giratoriu de la gara si 200m mai in fata de la gara pe stanga..si banda de incadrare sa intrii in parcare cu stalpi pe mijlocu strazii.e chiar si o trecere de pietoni acolo(nu aia prima dupa sensu giratoriu , a 2-a)
Tzzantaru is offline  
Old 26-12-10, 22:00   #133
djjohnbv

Stage 2
 
djjohnbv's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 50
Default Re: Boicot Benzinărie

sa il intrebati si pe costinbv daca e bine, ca el e mai vechi in forum, e "membru de club" si vrea sa puna la punct toate detaliile acestui protest!
djjohnbv is offline  
Old 26-12-10, 22:03   #134
costinbv
Mercedes Driver

Stage 5
 
costinbv's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 1,157
Member of:
[Freehand Design Usergroup]
[DACIA]
[MERCEDES]
[4Wheels]
Default Re: Boicot Benzinărie

Quote:
Originally Posted by djjohnbv View Post
sa il intrebati si pe costinbv daca e bine, ca el e mai vechi in forum, e "membru de club" si vrea sa puna la punct toate detaliile acestui protest!
iertatil pe dj ion nu sia luat medicamentele de inima...dute la protestu lu vadim cu medicamentele
costinbv is offline  
Old 26-12-10, 22:03   #135
Cipri10

Stage 5
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 411
Member of:
[CHEVROLET]
Default Re: Boicot Benzinărie

Hai sa incetam cu mistourile
Cipri10 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -