Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Accidente

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 27-06-08, 16:19   #76
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by alex_bmw View Post
pe voi va deranjeaza ca are lambo si nu are nimic in cap sau ca nu are nici in cap si are lambo ? sa inteleg si eu......ce va tot **** grija pe voi ce face el ? lasati omul in pace nu sunteti voi in masura sa ii dati sfaturi......dak il trage politia la raspundere pt ce a facut FOARTE BINE dak nu iar la fel pt ca nu e nici primul nici ultimul care face accident si nu pateste nimic......BAFTA
Foarte corect ce ai spus tu aici. De ce sa ne lagam de puiu, saracutu de el, daca isi permite! Ia va rog sa nu mai fiti invidiosi, ce voua v-a dat mama natura mai multi neuroni ca lui sau ce? El e bengos, si el permite. Acuma ce e mai, voi cand omorati ceva animal, nu pe voi va trateaza medii? Normal ca vaca sau bou sau musca aia inferioara, care statea in drum e de vina! Stiti voi, dusmanii n-au valoarea mea!

Si daca are bani, si profil pe hi5, ce vrei sa dea banii pe curve? nu mai bine ii da pe masini si aparat foto si vin curvele la el? Sunteti chiar culmea. Invidiosilor.

Si eu conduc tare. Si ma bag.. dar tind sa cred ca imi cunosc masina, si stiu pana unde merge si in cei 2 ani ai mei nu am cauzat nici un accident, si sunt sigur ca cei care m-au injurat au fost foarte putini. Si eu daca as avea banii lui probabil mi-as lua o astfel de masina. Si probabil i-as da, si paote doamne fereste as avea accident... si paote m-ar injura lumea, si chiar voriam sa ii iau apararea, si chiar i-am luat-o chiar in dimineata cand am vazut accidentu! Dar acum imi pare rau. Pentru ca mi-a fost de ajuns sa citesc putin pe aici si sa ii vad profilul de hi5. Sunt sigur ca cu totii ii cunoasteti. Sau daca nu, va recunoasteti. Am multi prieteni bogati.. foarte bogati. Pe care ii respect. De ce? pentru ca da. Au bani, au masini, dar.. dar stiti voi ce zic, au acel ceva care te face sa zici "firar sa fie cu masina lui, si cu banii lui.. " si in final sa zici un bravo lui, pentru ca deh bravo lui ca isi permite. Dar nu la asta. Asta e genul pe care l-as fura fara jena.. chiar cu placere. e genul de om, care daca nu ar avea bani ar fi acolo intr-un colt, incercand sa se integreze. E genul de om care daca nu ar avea s-ar poza langa toate masinile de pe strada si si-ar pune poze pe hi5. E genul de om care nu poate sa te impresioneze cu altceva... si de aceea mi ciuda ca el are lambo si poate sa o calce fara macar sa stie ce is aia kw si care is hp, eventual iti recita din manual.. asta daca nu l-a pozat deja si l-a pus pe hi5. De aceea! Si poate ma insel.


Am tot respectul pentru cei cu masini tari.. tunate.. ne tuante.. dar care au o personalitate macar pe jumate cat a masinii lor.

Cheers.
RA_2fast4u is offline  
Old 27-06-08, 17:04   #77
b_gt

Stage 5
 
b_gt's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 603
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

multi au bani si masini !si nu sufera!dar ala si a meritat soarta.chiar aseara cineva imi zicea k i a spus k nu rezista masina la el mai mult de 2 luni...si uite..))
__________________
.................................................. ........
b_gt is offline  
Old 27-06-08, 17:33   #78
di48lo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 557
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Apropo de hi5... ia postati linkurile voastre cei care sunteti invidiosi, sa vedem, voi cu ce va laudati?
di48lo is offline  
Old 27-06-08, 17:35   #79
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

di48lo, la subiect si tu te rog, lasa hi5-ul membrilor...
aleks is offline  
Old 27-06-08, 17:53   #80
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
Foarte corect ce ai spus tu aici. De ce sa ne lagam de puiu, saracutu de el, daca isi permite! Ia va rog sa nu mai fiti invidiosi, ce voua v-a dat mama natura mai multi neuroni ca lui sau ce? El e bengos, si el permite. Acuma ce e mai, voi cand omorati ceva animal, nu pe voi va trateaza medii? Normal ca vaca sau bou sau musca aia inferioara, care statea in drum e de vina! Stiti voi, dusmanii n-au valoarea mea!

Si daca are bani, si profil pe hi5, ce vrei sa dea banii pe curve? nu mai bine ii da pe masini si aparat foto si vin curvele la el? Sunteti chiar culmea. Invidiosilor.

Si eu conduc tare. Si ma bag.. dar tind sa cred ca imi cunosc masina, si stiu pana unde merge si in cei 2 ani ai mei nu am cauzat nici un accident, si sunt sigur ca cei care m-au injurat au fost foarte putini. Si eu daca as avea banii lui probabil mi-as lua o astfel de masina. Si probabil i-as da, si paote doamne fereste as avea accident... si paote m-ar injura lumea, si chiar voriam sa ii iau apararea, si chiar i-am luat-o chiar in dimineata cand am vazut accidentu! Dar acum imi pare rau. Pentru ca mi-a fost de ajuns sa citesc putin pe aici si sa ii vad profilul de hi5. Sunt sigur ca cu totii ii cunoasteti. Sau daca nu, va recunoasteti. Am multi prieteni bogati.. foarte bogati. Pe care ii respect. De ce? pentru ca da. Au bani, au masini, dar.. dar stiti voi ce zic, au acel ceva care te face sa zici "firar sa fie cu masina lui, si cu banii lui.. " si in final sa zici un bravo lui, pentru ca deh bravo lui ca isi permite. Dar nu la asta. Asta e genul pe care l-as fura fara jena.. chiar cu placere. e genul de om, care daca nu ar avea bani ar fi acolo intr-un colt, incercand sa se integreze. E genul de om care daca nu ar avea s-ar poza langa toate masinile de pe strada si si-ar pune poze pe hi5. E genul de om care nu poate sa te impresioneze cu altceva... si de aceea mi ciuda ca el are lambo si poate sa o calce fara macar sa stie ce is aia kw si care is hp, eventual iti recita din manual.. asta daca nu l-a pozat deja si l-a pus pe hi5. De aceea! Si poate ma insel.


Am tot respectul pentru cei cu masini tari.. tunate.. ne tuante.. dar care au o personalitate macar pe jumate cat a masinii lor.

Cheers.
si ma rog cine esti tu sa judeci personalitatea?
de unde ura asta frate? daca are masina scumpa si o arde pe hi5 cu poze si commenturi la femei gata e cel mai de cacat om de pe planeta....99% din cei de aici care au cont pe hi5 sunt absolut SIGUR ca isi pun descrieri la poza in engleza (au uitat romana) in basini maxime....si mai sunt si incorecte dpdv scriptic....si aveti tupeul sa va luati total aiurea de un om care a avut un ghinion.....CE LEGATURA ARE FAPUTL CA ARE BANI cu faptul ca a facut un accident? "mama frate suferea de viteza"....o sa fiti uimiti sa aflati ca a facut accidentul la 80 la ora....ca erau in franare sau in accelerare nu conteaza....poate vreunul din voi sa zica "frate omu` exagera" in situatia de fata? parerea mea e sa va uitati la voi in gradina in primul rand si dupa aceea sa comentati....si sa nu va mai lasati influentati de averea omului in momentul in care il judecati, si mai ales sa nu il judecati daca nu il cunoasteti....care e problema voastra ca si-a pus poza cu masina pe hi5? de cand ati ajuns voi toti cenzori? cam mult tupeu in comentariile voastre si absolut nejustificat....a furat cumva din banii vostrii? v-a judecat in vreun fel vreodata? v-a dat macar buna ziua? eu zic sa privim asta ca o chestie nasoala...totusi s-a dus naibii un lambo....dar vorba lui baracuda...daca era un ursulet erati toti pisati de plans
mi-e sila....
__________________
sec
blazeyblaze is offline  
Old 27-06-08, 17:55   #81
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
si Ma Rog Cine Esti Tu Sa Judeci Personalitatea?
De Unde Ura Asta Frate? Daca Are Masina Scumpa Si O Arde Pe Hi5 Cu Poze Si Commenturi La Femei Gata E Cel Mai De Cacat Om De Pe Planeta....99% Din Cei De Aici Care Au Cont Pe Hi5 Sunt Absolut Sigur Ca Isi Pun Descrieri La Poza In Engleza (au Uitat Romana) In Basini Maxime....si Mai Sunt Si Incorecte Dpdv Scriptic....si Aveti Tupeul Sa Va Luati Total Aiurea De Un Om Care A Avut Un Ghinion.....ce Legatura Are Faputl Ca Are Bani Cu Faptul Ca A Facut Un Accident? "mama Frate Suferea De Viteza"....o Sa Fiti Uimiti Sa Aflati Ca A Facut Accidentul La 80 La Ora....ca Erau In Franare Sau In Accelerare Nu Conteaza....poate Vreunul Din Voi Sa Zica "frate Omu` Exagera" In Situatia De Fata? Parerea Mea E Sa Va Uitati La Voi In Gradina In Primul Rand Si Dupa Aceea Sa Comentati....si Sa Nu Va Mai Lasati Influentati De Averea Omului In Momentul In Care Il Judecati, Si Mai Ales Sa Nu Il Judecati Daca Nu Il Cunoasteti....care E Problema Voastra Ca Si-a Pus Poza Cu Masina Pe Hi5? De Cand Ati Ajuns Voi Toti Cenzori? Cam Mult Tupeu In Comentariile Voastre Si Absolut Nejustificat....a Furat Cumva Din Banii Vostrii? V-a Judecat In Vreun Fel Vreodata? V-a Dat Macar Buna Ziua? Eu Zic Sa Privim Asta Ca O Chestie Nasoala...totusi S-a Dus Naibii Un Lambo....dar Vorba Lui Baracuda...daca Era Un Ursulet Erati Toti Pisati De Plans
Mi-e Sila....

+ 1 !!!
Alex_55 is offline  
Old 27-06-08, 18:01   #82
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Nu ai inteles nimic. Jumatate din ce ai zis tu am zis si eu

Nu as fi comentat dar m-au deranjat niste pareri dinaintea mea.

Ma bucur ca ai blodat partea aceea.. si mie imi e sila.. de cei care nu sunt asa ca in partea boldata
RA_2fast4u is offline  
Old 27-06-08, 18:02   #83
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

si vreau sa mai fac o adaugare
sunt tare curios cati dintre cei care au dat semne de frustrare aici ar fi fost mai mult decat "incantati" sa fie plimbati in acel lambo
pun pariu ca toti...si ar fi ars-o la modul "ce tare e frate masina ta....sa o stapanesti sanatos"
blazeyblaze is offline  
Old 27-06-08, 18:03   #84
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
si vreau sa mai fac o adaugare
sunt tare curios cati dintre cei care au dat semne de frustrare aici ar fi fost mai mult decat "incantati" sa fie plimbati in acel lambo
pun pariu ca toti...si ar fi ars-o la modul "ce tare e frate masina ta....sa o stapanesti sanatos"
dar defapt in mintea lor " fmm de nenorocit ce masina ai, eu de ce nu am ??? "
Alex_55 is offline  
Old 27-06-08, 18:05   #85
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

da dar din pacate se afiseaza o falsa atitudine....dupa care in spatele calculatorului suntem toti indreptatiti sa ne batem joc aiurea de lume si sa ii judecam doar pentru ca au bani....ca doar suntem o societate de tārle nu?
blazeyblaze is offline  
Old 27-06-08, 18:18   #86
teddy

Stage 5
 
teddy's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,804
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
si ma rog cine esti tu sa judeci personalitatea?
de unde ura asta frate? daca are masina scumpa si o arde pe hi5 cu poze si commenturi la femei gata e cel mai de cacat om de pe planeta....99% din cei de aici care au cont pe hi5 sunt absolut SIGUR ca isi pun descrieri la poza in engleza (au uitat romana) in basini maxime....si mai sunt si incorecte dpdv scriptic....si aveti tupeul sa va luati total aiurea de un om care a avut un ghinion.....CE LEGATURA ARE FAPUTL CA ARE BANI cu faptul ca a facut un accident? "mama frate suferea de viteza"....o sa fiti uimiti sa aflati ca a facut accidentul la 80 la ora....ca erau in franare sau in accelerare nu conteaza....poate vreunul din voi sa zica "frate omu` exagera" in situatia de fata? parerea mea e sa va uitati la voi in gradina in primul rand si dupa aceea sa comentati....si sa nu va mai lasati influentati de averea omului in momentul in care il judecati, si mai ales sa nu il judecati daca nu il cunoasteti....care e problema voastra ca si-a pus poza cu masina pe hi5? de cand ati ajuns voi toti cenzori? cam mult tupeu in comentariile voastre si absolut nejustificat....a furat cumva din banii vostrii? v-a judecat in vreun fel vreodata? v-a dat macar buna ziua? eu zic sa privim asta ca o chestie nasoala...totusi s-a dus naibii un lambo....dar vorba lui baracuda...daca era un ursulet erati toti pisati de plans
mi-e sila....
+1
mi-a placut faza cu ursuletul
teddy is offline  
Old 27-06-08, 18:34   #87
Nitro Customs
Fiat Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 361
Member of:
[Fiat]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Cred k imaginea zice tot )
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	motivatorf048cfc76e3cc8e3da223eea72.jpg
Views:	173
Size:	94.5 KB
ID:	576159  
Nitro Customs is offline  
Old 27-06-08, 18:47   #88
Xel'Naga

Presedinte STREET ZONE

Stage 5
 
Xel'Naga's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 3,650
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SEAT]
[Street Zone]
[Toyota]
[4Rally]
Thumbs up Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
di48lo, la subiect si tu te rog, lasa hi5-ul membrilor...

SCUZE DE OFFTOPIC
poate omul vrea sa agate pe cineva de vrea HI5
PS: di48lo ... nu e nevoie sa aratam ce avem , ci este suficient sa stie lumea cine suntem !!
DE LAUDAT CU TEANCUL DE BANI IMPRASTIATI PE MASA SI POZE IN OGLINDA nu o sa vezi la majoritatea USERILOR seriosi si vechi de pe acest FORUM ( in cazul in care asta cauti ) !!
__________________

VW BORA NUVOLARI by Xel'Naga
SEAT LEON CUPRA by Xel'Naga

contact: 0722 805 963 or 0752 805 963
contact mail: cosmingabrielphotography@yahoo.ro
contact web: www.facebook.com/CosminGabrielPhotography
Xel'Naga is offline  
Old 27-06-08, 19:24   #89
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

tu cu mine vorbeai?
blazeyblaze is offline  
Old 27-06-08, 19:28   #90
alexGTI
Audi Driver

Stage 5
 
alexGTI's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 2,118
Member of:
[VW]
[AUDI]
[RENAULT]
Default Re: Doua Lambo implicate intr-un accident pe Dorobanti

cititi cancanul de azi
alexGTI is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -