Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 20-04-08, 00:45   #541
VG30DETT

Stage 5
 
VG30DETT's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 724
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Post Re: Discutii despre orice!

[QUOTE=soaarecu;1492980]
Quote:
Originally Posted by MephistoBM View Post
RMB, mi-a placut cum ti-ai parcat furia rosie aseara in fatza la oaza italiana . trebuia sa o pui langa mini-uri [/QUOT

tot timpul asa isi parcheaza masina....si in legatura cu taximetristii mai sunt si oameni de treaba printre ei....si pana la urma suntem oameni si toti gresim si accidente se intampla tot timpul
da ai dreptate nu toti taximetristi sunt naspa dar in cite taxiuri am fost eu si am obiceiul sa stau pe bancheta din spate cam de fiecare data mi sa facut rau de la felul de a conduce ba accelereaza ba frineaza brusc nu le inteleg felul de a conduce totusi au persoane in masina nu animale..............
__________________
VG30DETT is offline   Reply With Quote
Old 20-04-08, 05:22   #542
zed13
Toyota Driver

Stage 5
 
zed13's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 349
Member of:
[Toyota]
Default Re: Discutii despre orice!

sa nu mai vorbim de faptul ca semnalizatoarele pe taxiuri is puse numai de ornamentca nu le prea folosesc
zed13 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-08, 20:34   #543
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

A'ti uitat repertoriul de manele care suna asa tare in urechi si cand ii rogi (unii) sa dea mai incet se uita la tine ca si cum n'ai avea cultura generala daca nu sti cine e Salam sau Parizer sau Slanina
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 00:04   #544
MephistoBM

Stage 5
 
MephistoBM's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 878
Member of:
[FORD]
Default Re: Discutii despre orice!

RMB, l-ai facut azi pe deac cu seria 6-ele? ) ca te-am vazut in jurul orei 18 pe la sincai cum te luai dupa el )
__________________
Rule 1: Always win.
Rule 2: Never lose.
Rule 3: Never back down.


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And you then go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)
MephistoBM is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 00:07   #545
cipricipri
VW Driver

Stage 5
 
cipricipri's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 618
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
A'ti uitat repertoriul de manele care suna asa tare in urechi si cand ii rogi (unii) sa dea mai incet se uita la tine ca si cum n'ai avea cultura generala daca nu sti cine e Salam sau Parizer sau Slanina
Imi pare rau ca avetzi o asa parere despre taximetristi !Da noh poate aveti si dreptate dar nu in totalitate !
cipricipri is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 03:36   #546
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Discutii despre orice!

cine a sters threadul cu peste 250 cp lounge sper ca are masina cu 250+cp si nu s a bagat numai asa ...come on man..lasa un loc unde pot discuta cei care stiu despre ce vorbesc fara sa se bage copilasi
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 08:23   #547
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
cine a sters threadul cu peste 250 cp lounge sper ca are masina cu 250+cp si nu s a bagat numai asa ...come on man..lasa un loc unde pot discuta cei care stiu despre ce vorbesc fara sa se bage copilasi
Nu'si avea rostul acel thread .... Eu nu am masina de 250 cai (inca) , organizez liniute , am un magazin tuning , conduc un club de cursanti ...eu nu aveam voie sa postez??? Nu te supara dar mi se parea o discriminare


Quote:
Imi pare rau ca avetzi o asa parere despre taximetristi !Da noh poate aveti si dreptate dar nu in totalitate !
eee...nu era vorba de tine iti dai seama , tu esti de'al nostru ...e vorba doar de un anumit procent din numarul de taximetristi

Last edited by bogo4all; 21-04-08 at 19:33.
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 13:03   #548
Dany.bilan628
VW Driver

Stage 5
 
Dany.bilan628's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of:
[4Rally]
[VW]
[Toyota]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by zed13 View Post
sa nu mai vorbim de faptul ca semnalizatoarele pe taxiuri is puse numai de ornamentca nu le prea folosesc
aici trebuie sa fiu de acord cu tine...
Dany.bilan628 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 19:24   #549
bogdan350cid

Stage 5
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 434
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by IonutzMFF View Post
Nu'si avea rostul acel thread .... Eu nu am masina de 250 cai (inca) , organizez liniute , am un magazin tuning , conduc un club de cursanti ...eu nu aveam voie sa postez??? Nu te supara dar mi se parea o discriminare
poi ce rost au liniute daca nu ai cu ce sa te dai....ce liniute s alea..?!!! tuning optic sa inteleg? ar trebui sa fie un coltisor de forum unde intra si discuta doar cine chiar are despre ce si stie ce vorbeste....ca doar e forum cu masini nu cu si despre poze cu masini si ce a citit fiecare despre masini, nu? ca ala deja e forum de povesti si povestiri. Eu sunt de parere ca daca conduci masina de 100 cp nu poti sa ti dai cu parerea cum merge un evo o sau un subaru etc, pt ca nu stii cum ar trebui sa mearga o masina de fapt
bogdan350cid is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 20:43   #550
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Frate ..oricine are dreptul la liniute...fie ca e de 75 cai fie ca e de 1000 ...si elementele optice tot tuning se numesc. Te rog nu te baga sa fi tu mare ''scula'' aici pe forum ...
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 20:50   #551
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: Discutii despre orice!

toata lumea se leaga de taximetristi,dar cand vrei un taxi stai frumos ca mielu la taiat si astepti si nici nu mai zici nimik,ca ai nevoie de el si dupa ce te dai jos,il injuri ca nu a schimbat muzica.
RMB stai linistit ca se castiga din taxi.
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 21:49   #552
zed13
Toyota Driver

Stage 5
 
zed13's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 349
Member of:
[Toyota]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by bogdan350cid View Post
poi ce rost au liniute daca nu ai cu ce sa te dai....ce liniute s alea..?!!! tuning optic sa inteleg? ar trebui sa fie un coltisor de forum unde intra si discuta doar cine chiar are despre ce si stie ce vorbeste....ca doar e forum cu masini nu cu si despre poze cu masini si ce a citit fiecare despre masini, nu? ca ala deja e forum de povesti si povestiri. Eu sunt de parere ca daca conduci masina de 100 cp nu poti sa ti dai cu parerea cum merge un evo o sau un subaru etc, pt ca nu stii cum ar trebui sa mearga o masina de fapt
deci daca am un suv de 250 cp am dreptul sa scriu pe thread-ul ala? vreau sa zic ca degeaba faci thread de 250+ pt ca tot dai de oameni care aburesc si is habarnisti chiar daca au au masini puternice...sunt si oameni care nu isi permit o asemenea masina dar tot sunt pasionati de tuning si chiar sunt cunoscatori...
zed13 is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 22:24   #553
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: Discutii despre orice!

Io chiar nu va inteleg ce aveti cu thread-ul omului ... daca omul a vurt sa-l faca ce ? la cate thread-uri inutile sunt pe forumul asta mai conta unul (daca era inutil !) in + tot aici pe forum mai exista thread-uri speciale (dedicate) unde nu prea au ce cauta "apaludistii" pt ca ori is prind urechile ori intra moderatorul si le sterge posturile ...
Deci @bogdan350cid fa tu thread-ul 250+ cp inapoi si vei vedea ce iese iar @IonutzMFF si restul ce crede ca nu se incadreaza la 250+, se poate face un thread 0-250 cp sa nu fie lumea frustrata si discriminata ... si se impaca si capra si varza ...
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 22:44   #554
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Nici eu nu inteleg ce doriti sa faceti voi ... @GODLESS tu ai masina de 250 chiar peste ti'e usor de spus ...dar eu ca ma zbat pentru un show la care cu siguranta veti veni toti si 100% o sa va placa...m'as simti exclus ... Si asa nu suntem asa multi pasionati de curse in oras..tu aprobi sa se formeze un grupulet ..Fie cum vreti , eu raman cu baietii mei din club ...macar au pasiunea in sange ...fie ca au 1.9 tdi sau ceva mai puternic
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 21-04-08, 23:23   #555
VG30DETT

Stage 5
 
VG30DETT's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 724
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: Discutii despre orice!

1.9 tdi -cu acest motor mi-ar fi rusine sa spun ca sunt pasionat de tuning./
VG30DETT is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -