Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 01-02-08, 22:48   #241
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

apropo de masini, fratilor, sunt in timisoara de 2 saptamani si tin sa va anunt ca cea mai tare masina pe care am vazuta a fost un porsche gt3. nu zic ca nu au masini dar cred ca noi avem mai bune masini decat oamenii astea de pe aici. am iesit si seara, chiar cu niste baieti la o intalnire, mult kitch si nimic power, nici macar un evo nu a venit desi erau vreo 35 de masini. intradevar au masini facut cu gust care la noi nu vedem dar la power sorry...nimic interesat sau ceva iesit din comun....! ma simt norocos ca sunt din baia mare si comunitatea baimareana se paote mandrii cu cateva modele interesante!!
__________________
"Columbia, please repeat, sounded like you said 'OOPS'..."
-Houston Control-
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 22:55   #242
3B_S2

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 179
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

imi place ca ai ochiul format si simtzul critic bine implementat in cromozomul x venit pe a
orta encefalorahidiana,eu unu ma bucur ca te am iar in bm.
si acuma pe bune,asa e
3B_S2 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 23:17   #243
3B_S2

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 179
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

dude din pacate asa e,dar nu e vina lor.cam asta e nivelul la noi in tzara.eu sper ca pe viitor sa se puna mai mult accent pe performantza decat pe briz brizuri,desi ele is o pata de culoare in toata minunatzia asta.noi pricepem mai multe ca il avem pe Florin,care stie cu adevarat ce cere performantza.ex www.performancezone.ro.sa nu il uitam pe Ovi,Angi,Dan Go Iute,Jaku,Dushmanu si multzi altzii.ca sa nu o mai lungesc,trebuie facut ceva cu adevarat zi shit.nu avem un loc cu adevarat al nostru,nu avem intzelegere de la nimeni,dar astea toate se vor schimba in curand,de ce?ca asa e firesc.ei se pishe din cotro bate vantul.si inca ceva prima dovada tre sa fie prima etapa din King of Europe,sa facem bine sa merem cat mai multzi sa-l vedem pe DK-u nostru.va multzumesc pt rabdare.GO FAST
3B_S2 is offline   Reply With Quote
Old 01-02-08, 23:31   #244
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Banzzzaaaiii....ossss
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 01:28   #245
Keisuke
Kamikaze Racing Team Member

Stage 5
 
Keisuke's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,411
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
[Nissan]
Default Re: Discutii despre orice!

Haiiiii, arigato gozaimashita!!!

Incet, incet intelege lumea si la noi ce inseamna o masina ...nu se mai rezuma lumea la eleroane si spoilere exagerate ...performanta trece pe primul plan si pe mine asta ma bucura enorm .

GO FAST (but SAFE) lads !
__________________


WWW.PERFORMANCEZONE.RO
German engineering, french fleer, italian look ...nothing beats the japanese!
Keisuke is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 01:44   #246
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Ai dreptate frate ... mai ti minte cand tuning'ul se masura la noi in eleroane , stick'ere cu nike )) si finale de toba cu leduri ..sau nu ..atunci nu erau ..simple ..sau 2 iesiri din care doar din una iesea fum )) acum toti trec la face 2, mai avem timp oricum sa ne documentam
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 11:27   #247
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

ai perfecta dreptate dar precum vezi si u avem nevoie de un loc al nostru care cu sprijinul politie sa se faca cat mai multe legale, astfel nu vor mai fi accidente si probleme! problema e ca politiei nici macar nu ii pasa, e interesata doar sa ia permise si sa taie chitante!! de ce nu putem avea si noi cum au australienii, sau multi altii o pista de drag unde cu adevarat putem trage in siguranta?? De ex politia de prin AUS, care doreste dovada va dau dvd-urile cu IGNITION, organizeaza in fiecare weekend DRAG DAY pentru pasionati, totul legal si platit de catre ei! chiar asa de mare poate fi investitia? chiar nu avem fonduri pentru asa ceva? nu cred, cred doar ca e lipsa TOTALA de interes, degeaba face politia actiuni impotriva combaterii accidentelor daca nu incerca sa ne inteleaga mai intai! asta e parerea mea
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 12:01   #248
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Discutii despre orice!

Guvernul se gandeste cum sa scoata mai multi bani de la noi ...In urmatorii ani si aerul va fi impozitat ...Pista de drag e de domeniul SF deocamdata )
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 13:37   #249
3B_S2

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 179
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

da oameni buni,de asta avem nevoie,un loc exclusiv al nostru,sa facem ce ne place in sigurantza maxima.
3B_S2 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 14:04   #250
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

poi eu ce ziceam! haideti sa facem noi intr-un loc privat ceva! putem incepe cu pista de karting din baia mare! sau sa facem noi urmatorile intalniri intr-un loc privat unde sa nu ne streseze nici cainii!!
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 14:10   #251
R M B

Stage 3
 
R M B's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 148
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by adisoruc View Post
poi eu ce ziceam! haideti sa facem noi intr-un loc privat ceva! putem incepe cu pista de karting din baia mare! sau sa facem noi urmatorile intalniri intr-un loc privat unde sa nu ne streseze nici cainii!!
poate incerci sa iti imaginezi la ce costuri vorbesti. sa facem noi pista de Kart, O.K, dute pe luni dimineata sa vezi cat costa 1 Km de drum dintrasta ordinar, cum este plin la noi si dupa aia mai vorbim. despre ce aberezi tu ar ar depasii usor 1 milion euro. PISTA DE Kart.
__________________
PUTEREA ESTE NIMIC FARA CONTROL
R M B is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 14:32   #252
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

nu am vorbit sa facem noi bogdan, ma refer la ceea ce este deja facut, adica sa mergem sa tragem o distractie al pista actuala de karging! stiu ca, costurile unui asemenea proiect sunt exorbitante asa ca nici nu are rost sa ne gandim la asa ceva!!
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 14:36   #253
3B_S2

Stage 4
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 179
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Discutii despre orice!

ba da are rost sa ne gandim,ba chiar cat de sus,ca in momentul in care om face ceva sa fim multzumitzi cu ce am realizat,e permis sa visezi,nu e permis sa nu faci nimic.o coacem noi
3B_S2 is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 14:51   #254
adisoruc
Seat Driver

Stage 5
 
adisoruc's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

si tot o scoatem la capat!!
adisoruc is offline   Reply With Quote
Old 02-02-08, 14:52   #255
R M B

Stage 3
 
R M B's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 148
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre orice!

ar fi super sa existe macar un local cu specific, eventual acel local sa aiba o parcare lata depeste 20 m si lunga de peste 600 m. cum ar suna?
R M B is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -