Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 13-08-09, 16:17   #1981
botdriver

Stage 5
 
botdriver's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,716
Member of:
[DACIA]
Default Re: Discutii despre orice!

ceva nou la politie ) oare stiu sa-l conduca))
https://forum.4tuning.ro/219-masini-n...i-rutiere.html
botdriver is offline   Reply With Quote
Old 15-08-09, 18:30   #1982
Norbertinio
VW Driver

Stage 5
 
Join Date: May 2007
Posts: 783
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

LOOOOOL https://forum.4tuning.ro/32-poate-inc...-uri-inox.html
Norbertinio is offline   Reply With Quote
Old 15-08-09, 19:09   #1983
robbyxX23
BMW Driver

Stage 5
 
robbyxX23's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 726
Default Re: Discutii despre orice!

Incearca si omu sa faca un ban cinstit..
robbyxX23 is offline   Reply With Quote
Old 15-08-09, 23:51   #1984
ballack

Stage 5
 
ballack's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 1,025
Member of:
[CITROEN]
Default Re: Discutii despre orice!

"costum made... inox de ce'a mai inalta calitate"
am crezut ca mor de ras ) )
ballack is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 12:54   #1985
huber_bm
Honda Driver

Stage 5
 
huber_bm's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 719
Member of:
[Honda]
Default Re: Discutii despre orice!

" da fac pe orice dimensiune de la fi 12 la fi 45-50....

pret: 60-150 RON "

) tare
huber_bm is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 13:33   #1986
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Excelent ) Asta o sa faca ceva bani daca se baga pe`un forum de femei parasite )
TRX is offline   Reply With Quote
Old 16-08-09, 13:37   #1987
mihay_y

Stage 4
 
mihay_y's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 179
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Norbertinio View Post
criza dom'le criza ...
mihay_y is offline   Reply With Quote
Old 17-08-09, 00:24   #1988
koffa

Stage 4
 
koffa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 205
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by botdriver View Post
MIVEC nu am nimic cu tine dar esti cam rautacios si nu numai acuma in orice discutie de pe forum tu dai replici rautacioase.Chiar daca ar fi lovita masina nu e bine sa facem haz de asta ca nu se stie ce se poate intampla...si la oricare se poate intampla.
No cum ii MIVEC-ule ? .Nui tare placut asai ? .Acuma poate te astepti sa fiu si eu atata de imbecil {si aici sunt foarte cu bun simt } si sa intru la tine in ograda sa fac poze cu masina ta sparta si sa le pun pe forum dar riscand sa intru la parnaie pt. viol de domiciliu cum ai riscat tu dar ai scapat tot prin interventia mea insa nu o so fac din simplul motiv ca eu nu ma bucur de fel de ce sa intamplat cu masina ta si mai am in plus ceva ce tu nu poti avea nici pe bani :BUN SIMT .Sper sa se poata reface masina [ ea nu are nici o vina ] si poate sa fie o lectie de viata nu numai pt. tine pt. ca din pacate nu esti singular .Numai bine din frumoasa si insorita Africa unde un plin costa 8 euro...
koffa is offline   Reply With Quote
Old 17-08-09, 02:07   #1989
haky01
Opel Driver

 
haky01's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 231
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by koffa View Post
No cum ii MIVEC-ule ? .Nui tare placut asai ? .Acuma poate te astepti sa fiu si eu atata de imbecil {si aici sunt foarte cu bun simt } si sa intru la tine in ograda sa fac poze cu masina ta sparta si sa le pun pe forum dar riscand sa intru la parnaie pt. viol de domiciliu cum ai riscat tu dar ai scapat tot prin interventia mea insa nu o so fac din simplul motiv ca eu nu ma bucur de fel de ce sa intamplat cu masina ta si mai am in plus ceva ce tu nu poti avea nici pe bani :BUN SIMT .Sper sa se poata reface masina [ ea nu are nici o vina ] si poate sa fie o lectie de viata nu numai pt. tine pt. ca din pacate nu esti singular .Numai bine din frumoasa si insorita Africa unde un plin costa 8 euro...
mai bine de atat nu puteai da replik bafta koffa
haky01 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-09, 13:24   #1990
adriano9

Stage 5
 
adriano9's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 807
Default Re: Discutii despre orice!

cam scump combustibilul in africa =))
adriano9 is offline   Reply With Quote
Old 17-08-09, 15:57   #1991
ariciul

Stage 4
 
ariciul's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 255
Default Re: Discutii despre orice!

nu stiti cine imbraca volanul in piele la noi in oras? un numar de telefon ar fi foarte bun
ariciul is offline   Reply With Quote
Old 17-08-09, 18:30   #1992
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by ariciul View Post
nu stiti cine imbraca volanul in piele la noi in oras? un numar de telefon ar fi foarte bun
PM: Dany Bikeru
TRX is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 13:34   #1993
M I V E C

Stage 5
 
M I V E C's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 715
Member of:
[Mitsubishi]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by koffa View Post
No cum ii MIVEC-ule ? .Nui tare placut asai ? .Acuma poate te astepti sa fiu si eu atata de imbecil {si aici sunt foarte cu bun simt } si sa intru la tine in ograda sa fac poze cu masina ta sparta si sa le pun pe forum dar riscand sa intru la parnaie pt. viol de domiciliu cum ai riscat tu dar ai scapat tot prin interventia mea insa nu o so fac din simplul motiv ca eu nu ma bucur de fel de ce sa intamplat cu masina ta si mai am in plus ceva ce tu nu poti avea nici pe bani :BUN SIMT .Sper sa se poata reface masina [ ea nu are nici o vina ] si poate sa fie o lectie de viata nu numai pt. tine pt. ca din pacate nu esti singular .Numai bine din frumoasa si insorita Africa unde un plin costa 8 euro...
avand in vedere ca tu ai studii mai putine,, eventual gradinitza si ceva carti de colorat ai mai pictat, am sa incerc sa fiu mai explicit si sa vorbesc pe intelesul tau.

1.daca ne intoarcem la faza de acu 1 an cand te-am intrebat cum este masina si daca o repari (stiind ca este lovita) tu ai luat una si buna ca ai vandut-o.
am vrut numai sa iti arat ca masina este lovita nu este vanduta, asa cum sustineai tu,
si eu nu am negat ca am lovit-o , mai mult de atat la cine mi-a cerut poze le-am trimis, inclusiv la DANI.
2. violul de domiciliu apare atunci cand intri intr-o incinta fara acordul nimanui,,, dar in cazul de care vorbim stim care este situatzia.si mai sti cine m-a deschis si cine m-a ajutat sa ridic prelata.
3. daca tot este asa ieftina viata acolo incat un plin de benzina costa 8 euro poate faci si tu o investitie si iti pui ceva faianta in gura, sa poti zambii.

P.s nu m-am putut abtine sa nu iti scriu si eu cateva randuri frumoase
__________________
puterea este nimic fara control
M I V E C is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 17:37   #1994
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by M I V E C View Post
si eu nu am negat ca am lovit-o , mai mult de atat la cine mi-a cerut poze le-am trimis, inclusiv la DANI.
Ce`ar fi sa ne uimesti cu niste poze si`o poveste , daca tot bravezi ca n`ai nimic de ascuns ?
TRX is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 18:11   #1995
Claudiumxg

Stage 5
 
Claudiumxg's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 310
Default Re: Discutii despre orice!

nu inteleg de ce se tot cearta oamenii in satu asta, pe langa cai mic ii si agitat,

cu evo, subaru, nissan, m3......mai devreme sau mai tarziu, inevitabil ai eveniment cu ele, e exact ca pe 2 roti nu se pune problema :daca pici ? ci: cand pici!
macar bogdan a avut curajul sa calce pe gaz si pe viraje(spre deosebire de multi povestitori de 400m pe aeroport), acuma ca a derapat, asta e ,mai lipseau 1,5-2m de asfalt (fara denivelari si urme de tir iesit din camp -tipic pt tara noastra minunata) si in loc de crash iesea un drift de nota 11, pacata ca a plouat si era putin umed si el un pic neacomodat cu reactia motorului dupa ce l-am pus la punct impreuna cu o zi inainte.
iar la masina tre cateva cacaturi de table schimbate si o janta pt siguranta, poate o sa puna el poze , ca oricum nu cred ca se ascunde de nimeni
cu ocazia asta invit doritorii luni la track day session la Hungaroring luni 24 august
Claudiumxg is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -