Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-07, 11:16   #46
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: Baia Mare

Salut baietii vreau sa va spun ca a aderarea la MR nu este o joaca hai sa intru si eu intr-un club ca este misto si da bine la p....e ....acest club este cladit pe multa munca si are un renume puternic, daca nu sunteti pasionati,aveti caractere greu de ''digerat'' intr-o comunitate si nu va aveti in gand sa va faceti nimic pt a excela pe anumite segmente (tuning exterior,motor,audio) NU AVETI CE CAUTA IN MIDNIGHT RACERS .......sper ca nu mati inteles gresit si nu mi-o luati in nume de rau dar altfel nu se poate.

PRELUAT DUPA WWW.MIDNIGHTRACERS.RO

Aspirantul la statutul de membru MR trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii:

1. Varsta Minima 18 ani
2. Permis de Conducere
3. Masina proprie axata pe MR DRAG, MR DRIFT, MR SHOW, MR SOUND, MR RALLY.
4. In cazul in care doreste sa adere la MR DRAG, se va da cu 1 (2) masini care se situeaza in aceasi grupa de putere cu el, si in functie de rezultat va avea un + sau un - la propunerea de aderare.
5. Plateste taxa de aderare in club, respectiv: Tricou, Sticker, Parasolar
6. Plateste in termen de 1 luna de la aderarea la MR cotizatia pe semestru in curs de desfasurare in functie de luna in care adera!
7. Acesta va fi admis daca indeplineste toate conditiile de mai sus si daca este acceptat printr-un vot de ceilalti membri MR.
8. Aderarea membrilor se va face intr-o data precisa, o singura data pe luna, la o scurta sedinta MR.
__________________

CU RESPEKT PT. BAIETI DIN BAIA MARE,
MIKUTZU !!!
__________________


ESTE GATA.... WWW.MIDNIGHTRACERS.RO
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 13:42   #47
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Baia Mare

micutzu am 2 intrebari pentru tine:1- in legatura cu conditia numarul 4; cum se procedeaza? eu din baia mare trebuia sa ma duk in bucuresti sa ma dau cu o masina?(a mea avand 65-70 de cai) si intrebarea numarul 2 este:cat este cotizatia de platit?
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 16:56   #48
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: Baia Mare

ai vre-o modificare facuta la masina ??ce masina ai?......cotizatia este de 20 ron lunar
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 03-09-07, 17:36   #49
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Baia Mare

da am. am un Oltcit 11 Club, schimbat motoru cu unu de la TRS motor de 1300+ evacuare. si acuma urmeaza caroseria sa o fac.
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 04-09-07, 15:05   #50
IndyGG

Stage 4
 
IndyGG's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 261
Member of:
[Oltcit]
[MERCEDES]
Default Re: Baia Mare

Quote:
Originally Posted by micutzu_mrc View Post
ai vre-o modificare facuta la masina ??ce masina ai?......cotizatia este de 20 ron lunar
cotizatia pentru ce este?(sa nu crezi ca ii lipsa de respect)
IndyGG is offline   Reply With Quote
Old 05-09-07, 09:20   #51
Tengu

Stage 5
 
Tengu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 806
Member of:
[Moderators]
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Baia Mare

In sfarsit a reinviat sectiunea dedicata orasului Baia Mare, stiu ca sunt foarte multi pasionati de tuning la noi in oras, poate doar nu au timp de internet ...


Ii indemn pe aceasta cale pe toti din Baia Mare care urmaresc forumul sa isi impataseasca experientele si ideile cu alti impatimiti de tuning si curse, in acest fel o sa ne cunoastem mai bine si poate sa cladim ceva mai consistent si la Baia Mare.

Probabil Ionut si cu cei de la MR ar trebuii sa isi deschida un topic separat legat de infiintarea filialei Baia Mare.

Ajung acasa la BM in ceva vreme pe la sfarsitul lui septembrie si abia astept sa ma intalnesc cu toti cei care sunt pe strazi noaptea ... sa mai ardem ceva cauciuc
__________________
Tengu is offline   Reply With Quote
Old 05-09-07, 09:21   #52
micutzu_mrc

Presedinte MR

Stage 5
 
micutzu_mrc's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 840
Member of:
[Moderators]
[Midnight Racers]
Default Re: Baia Mare

in orice club este o cotizatie lunara sau trimestriala pt a deservi necesitati clubului si a membrilor in anumite situati
micutzu_mrc is offline   Reply With Quote
Old 07-09-07, 00:12   #53
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Baia Mare

ma bucur ca am reusit sa infintez filiala MR Baia Mare , sper sa reusim sa adunam cat mai multi membri si sa formam o comunitate.
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 24-09-07, 21:35   #54
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Baia Mare

Cei din clubul Midnight Racers vor trebui sa'si faca user pe www.midnightracers.ro ...iar sectiunea dedicata intalnirilor nocturne va fi http://forum.midnightracers.ro/showthread.php?t=1217
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 09-10-07, 13:35   #55
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Baia Mare

ce se aude de acel accident cu calibra???
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 09-10-07, 15:04   #56
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: Baia Mare

Bilant: au murit 2 oameni . condoleante, aproape in acelasi loc s-a intamplat unde au murit si ceilalti 5 din pacate. Cine stie mai multe sa posteze.
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 09-10-07, 20:48   #57
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: Baia Mare

Scuze de dublu post!
Nu stiu daca e bine ca-l postez dar...
https://www.youtube.com/watch?v=WFy9QUB_3qc
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 10-10-07, 01:13   #58
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Baia Mare

Teribilism! Pacat!
3SGE is offline   Reply With Quote
Old 10-10-07, 02:42   #59
GODLESS
Colectionar Machete

Stage 5
 
GODLESS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 433
Default Re: Baia Mare

Quote:
Originally Posted by 3SGE View Post
Teribilism! Pacat!
Nu a fost teribilism (sau ma rog)! A fost chiar o cursa intre un golf si calibra alba .Din pacate au ales ora nepotrivita , iar cei 2 (victimele) de fapt erau 3 dar unul a scapat pt ca a plecat cu cateva secunde inainte de impact ,se aflau in acel loc pt ca urmareau liniuta ei char se cunosteau cu autorii lniutei (erau prieteni)... pacat ca soferul calibrei nu a avut experienta necesara pt a evita tragedia ...
GODLESS is offline   Reply With Quote
Old 10-10-07, 13:24   #60
3SGE


Stage 5
 
3SGE's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,077
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Baia Mare

Quote:
Originally Posted by GODLESS View Post
Nu a fost teribilism (sau ma rog)! A fost chiar o cursa intre un golf si calibra alba .Din pacate au ales ora nepotrivita , iar cei 2 (victimele) de fapt erau 3 dar unul a scapat pt ca a plecat cu cateva secunde inainte de impact ,se aflau in acel loc pt ca urmareau liniuta ei char se cunosteau cu autorii lniutei (erau prieteni)... pacat ca soferul calibrei nu a avut experienta necesara pt a evita tragedia ...
Cum poti tu denumi niste tineri care fac liniutza seara la ora 22 pe un bulevard destul de circulat si cu 3 treceri de pietoni? Ti-i se pare atat de normal sa omori 2 oameni? Ti-i se pare normal ce au facut? Sunt de condamnat chiar daca ii cunostea , chiar daca nu ii cunosteau. Oameni ca acestia ne fac sa fim priviti cu ura si ne pun in intuneric. Tin sa precizez ca nu au nimik de a face cu Midnight Racers si mai putin cu grupul nostru. La un moment dat chiar am inteles ca eram priviti de ei ca fiind niste impresari. Trebuiau sa mearga intr-un loc mai retras unde sa nu poata face victime pt ca stiau riscurile la care se expun. Acum sa suporte consecintele! Tracig dar adevarat. Eu le plang de mila familiilor, nu lor, mai ales ca azi ii conduc pe ultimul drum pe cei doi tineri. Dumnezeu sa ii aiba in paza!
__________________
3SGE is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -