Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 04-05-06, 21:36   #16
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Baia Mare?

Quote:
Originally Posted by Snoopy
Sal mm-07-sor.Fain Bimeru. Nu ai un topic cu masina ta? Gentile alea is pe 17?
Bezina sau motorina? Sau pls dami adresa direct. Ms. De ziua de maine ce se mai aude?.
motor de 2000 turbo diesel....putere 145 cai ..jenti pe 17.Mai bine va strangeti cativa si veniti la baia mare...va fi super la raliu...maine va fi mai spre dimineata asa ca daca veniti dupa-masa ,stati pina sambata....sambata dimineata iar va fi o etapa
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Old 05-05-06, 18:24   #17
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Baia Mare?

Mai am fi cativa care am putea veni...dar nu prea neam organizat .Vedem poate maine dimineata...sa cunoastem si noi lumea din BM.
Snoopy is offline   Reply With Quote
Old 05-06-06, 13:03   #18
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Baia Mare?

am deschis pe la comunitati locale : satu mare un thread pt toti din mm.va asteptam cu drag
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 07-12-06, 09:34   #19
smtraxx

Stage 5
 
smtraxx's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 676
Default Re: Baia Mare

Man jantele alea a tale nu sunt 1200 oiro veci.. Is MAK MATRIX MIRROR pe 17
pret: 800 si ceva de euro..stiu ca iti plac si vrei sa le lauzi..dar nu unfla pretul..Bafta in continuare la tuning!
__________________
SMTraxx
smtraxx is offline   Reply With Quote
Old 20-02-07, 13:57   #20
stelypro

Stage 5
 
stelypro's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 393
Default Re: Baia Mare

Quote:
Originally Posted by smtraxx View Post
Man jantele alea a tale nu sunt 1200 oiro veci.. Is MAK MATRIX MIRROR pe 17
pret: 800 si ceva de euro..stiu ca iti plac si vrei sa le lauzi..dar nu unfla pretul..Bafta in continuare la tuning!


ce ai tu cu el mah? daca el atata o dat pe ele ce ai tu pote le-o luat de la beni prin inca 5 dealeri, fiecare face ce poate.

drive safe
__________________
Mess with the best or die like the rest.
stelypro is offline   Reply With Quote
Old 21-02-07, 00:38   #21
SHIFTY18

Stock
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1
Default Re: Baia Mare

Taree Bmw Ala Mm-07-sor Loam Vazut In Realitatee Ara Taree Omule Orcum Eu Nu Sunt Din Bm Dar Sunt Din Pitesti Si Am Fost Acolo In Bm La Prietenaa Si Arata ***** Masina Si Nu Am Ce Zicee Si Facee Superr Fain...tine-o Tot Asa Manee Ca Facem O Cursa La Vara Amundoi
SHIFTY18 is offline   Reply With Quote
Old 04-03-07, 16:43   #22
protuning

Stage 5
 
protuning's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,164
Default Re: Baia Mare

i-mi fac si eu prezenta aici pt ca chiar as vrea sa fie o comunitate locala baia mare asa ca asteptam cat mai multi din baia mare sa-si faca prezenta sa avem si noi un colt al nostru!!! cu respect pro street tuning baia mare!!!!!!
protuning is offline   Reply With Quote
Old 09-03-07, 11:14   #23
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Baia Mare

ar fi timpu deja sa va strangeti k .....sunt destule masini tunate in mm.propun k sa strangeti cateva poze cu masinile tunate din baia mare si sa mai aduceti cativa useri p forum,pana atunci sunteti binevenit si la comunitatea din SM
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 24-04-07, 00:15   #24
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Baia Mare

Cam slabuta activitatea pe maramures...ma asteptam sa vad si eu mai multa activitate acum cu drifterul de la Baia Mare
dar....ai asteptam
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 00:24   #25
bogo4all

Stage 5
 
bogo4all's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 2,392
Default Re: Baia Mare

Quote:
Originally Posted by protuning View Post
i-mi fac si eu prezenta aici pt ca chiar as vrea sa fie o comunitate locala baia mare asa ca asteptam cat mai multi din baia mare sa-si faca prezenta sa avem si noi un colt al nostru!!! cu respect pro street tuning baia mare!!!!!!
Cam acelasi lucru imi doresc si eu, pot sa spun ca au crescut cat de cat numarul baimarenilor si ar fi binevenita o comunitate pentru Baia Mare in care exista o firma RENUMITA de tuning. Totodata pot sa spun ca au crescut si numarul masinilor modificate si aprob acelasi lucru ca si Proo Street!!!!! . Ms numai bine.
__________________
bogo4all is offline   Reply With Quote
Old 10-07-07, 11:14   #26
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Baia Mare

Pai io am fost baimarean 4 ani ...si stiu ca sunt multi oameni cu pasiune pt tuning ...si multe masini ..dar nu stiu de ce nu incep ceva ...aici pe forum...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 16-07-07, 15:33   #27
MixMaster

Stage 4
 
MixMaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 234
Default Re: Baia Mare?

Quote:
Originally Posted by Snoopy View Post
Sal mm-07-sor.Fain Bimeru. Nu ai un topic cu masina ta? Gentile alea is pe 17?
Bezina sau motorina? Sau pls dami adresa direct. Ms. De ziua de maine ce se mai aude?.
pt cultura ta generala...beemer(nu bimer) e jaguar-ul XK...termen folosit in SUA si Uk.In nici un caz nu a fost vreodata vorba de un bmw bafta
__________________
Sunt foarte misterios.De multe ori nici eu nu stiu ce fac.
MixMaster is offline   Reply With Quote
Old 23-07-07, 16:36   #28
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Baia Mare

Chiar nimeni nu se simte?....of ..of...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 27-08-07, 20:05   #29
yo_Vlad2002

Stage 3
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 94
Default Re: Baia Mare

alte poze mashini din Baia Mare ?
yo_Vlad2002 is offline   Reply With Quote
Old 28-08-07, 00:04   #30
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: Baia Mare

Deci sa va explic cum sta treaba ...eu fiind singurul membru MR din Baia mare am hotarat cu boss'ul Mikutzu sa infintam o filiala aici ..inseamna ca odata intrat in club masinile membrilor (care doresc) vor trebui sa aiba parasolare si stickere Midnight Racers ... vom organiza competiti , show'uri , cu aprobarea si ajutorul veteranilor din Bucuresti...ati vazut ce inseamna un show tuning slab organizat ..intr'un fel baietii s'au straduit destul de tare dar totusi nu s'au ocupat cum trebuie...Sper ca sa ne strangem cat mai multi ,indiferent ce masina aveti puteti intra in club , de la dacie pina la lambo ..Deci vineri 31 august in parcare la Magazin Maramuresul ne strangem sa vorbim despre mai multe detalii ..Eu voi fi presedintele filialei si am totusi nevoie de putin ajutor
Ma astept sa vad cel putin 6-7 masini prezente avand in vedere multimea de masini din baia mare sau din zona care au participat la eveniment ..cu respect CWY'ul
IonutzMFF is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -