Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Onesti

Reply
 
Thread Tools
Old 12-09-07, 13:10   #1081
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: Onesti

bine-ai revinit printre noi si ms pt urari. nu cred ca e o idee buna sa mai facem inca un topic in care sa discutam despre club. in rest sunt pentru deschiderea cat mai multor topicuri pe onesti. (interesante nu de dragul de a deschide)
__________________
ex car - e46
Parbrize - Lunete - Geamuri laterale
0751.08.34.33/0769.18.26.99 pymautoglass@yahoo.com sau office@parbrizeonline.ro
www.parbrizeonline.ro
Vanzari/Montaj/Garantie 24 de luni.
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 14:16   #1082
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Onesti

Eu Am Deschis Cateva Pana Acuma Dar Sper Ca Leam Deschis Bine Cu Un Subiect Boon,,,
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 18:53   #1083
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Onesti

Buna pentru toti iubitori de liniute sambata 15.06.07si 16.06.07 se tine in jud covasna concurs de accelerare sambata la targu-secuiesc cu incepere de la ora16.00 si duminica de la ora 13.00 in statiunea covasna va asteptam cu drag mai multe detali pe www.autocrono.ro

Acest mesaj a fost postat pe Cafeneau Bacauanilor ...lam pus si aici in caz ca vrea cineva sa se duca....
__________________
Crazy Customs Onesti
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 19:03   #1084
TheFasterMan
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
TheFasterMan's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,298
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[VW]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Onesti

am stabilit ca mergem la iasi....asta e ceva info
TheFasterMan is offline   Reply With Quote
Old 12-09-07, 19:06   #1085
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Onesti

normal ca tot la iasi merg(eu cel putzin acolo merg)...a fost o informatzie ptr altii care poate nu merg la iasi si merg acolo....
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 14:11   #1086
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Onesti

eu merg la iasi....si daca mai sunt amatori ....merg si la covsna
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 14:13   #1087
AndreiC

Stage 3
 
AndreiC's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 144
Member of:
[VW]
Default Re: Onesti

daca termin cu munca campului...daaaaaa
AndreiC is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 14:13   #1088
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Onesti

oooo....loome noua....mai vorbim diseara la intalnire...dar la covasna incepe la 4 ne intoarcem pana atunci de la iasi?
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 14:29   #1089
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Onesti

Quote:
Originally Posted by bc_01_ftu View Post
oooo....loome noua....mai vorbim diseara la intalnire...dar la covasna incepe la 4 ne intoarcem pana atunci de la iasi?
pai din cate am citit.....DUMINICA e la covasna. SAMBATA e la tg. secuiesc. eu am mai vb cu un prieten din sf ghe si se lauda ca scoate ceva de 4.2l, quatro....ce sa fie oare?
__________________
I rise and u FALL!!!
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 15:31   #1090
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Onesti

aaaaa.eu credeam ca vrei sa mergi maine la covasna...de aia am zis.....mai ai loc ptr iasi?
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 17:00   #1091
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Onesti

eu am zis si......repet: nu mai am locuri pt sambata
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 14-09-07, 17:45   #1092
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: Onesti

masina mea abia maine cica e gata....asa ca eu am sa vin mai tarziu....in searsa asta am sa fiu pieton
dexter_20 is offline   Reply With Quote
Old 15-09-07, 22:15   #1093
Bmw_Rulllzzz

Stage 5
 
Bmw_Rulllzzz's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 7,772
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[MERCEDES]
Default Re: Onesti

poze de la iasi de la intalnire aici pls https://forum.4tuning.ro/showthread.p...59#post1102459
Bmw_Rulllzzz is offline   Reply With Quote
Old 16-09-07, 17:34   #1094
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Onesti

a fost frumos la iasi.....o sa pun si eu pozele knd mi le scot de pe tel....
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
Old 16-09-07, 17:41   #1095
Andrey_FL
Old School Cars

Stage 5
 
Andrey_FL's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 2,343
Member of:
[VW]
[DACIA]
[Old School Cars]
[4Rally]
Default Re: Onesti

sc AS TOPDM S srl, in colaborare cu Mousaios Auto Club Sportiv si in coorganizare cu ACS MIDNIGHT RACERS ROMANIA, cu sprijinul Primariei Municipiului Buzau anunta:

5 octombrie 2007 - DRIFT
Locatie Targul Dragaica - food&drink, toaleta, DJ
16.00-18.00 confirmare inscrieri
17.00-18.00 acces public
18.00-20.30 concurs
20.30-21.00 free style (cerculete)
21.00 premierea
Taxa participare 0 lei (soferul nu plateste bilet de intrare)
Bilet public 10 lei
6 octombrie 2007 - Salon expo
Locatie Targul Dragaica - food&drink, toaleta, DJ
12.00-16.00 inscriere-aranjare participanti
16.00-21.00 acces public
Taxa participare 0 lei (soferul nu plateste bilet de intrare)
Bilet public 5 lei
7 octombrie 2007 - Accelerare 402 metri
Locatie Soseaua Brailei - food&drink, DJ
10.00-12.00 confirmari preinscrieri
12.00-13.00 verificari tehnice
13.00-17.30 concurs
17.30-18.00 premiere
Taxa participare 40 de lei


Conditii de (pre)inscriere, participare si concurs
DRIFT
- permis de conducere categ. B valabil si mai vechi de un an, in original, ITP valabil (talon in original), RCA valabil, CI/BI in original
- concurentul completeaza electronic fisa de preinscriere si o trimite la adresa de e-mail mpbz@2die4.com pana pe data de 4 octombrie 2007 (sa nu fie vineri dimineata)
- in ziua de 5 octombrie concurentul preinscris se legitimeaza, semneaza fisa completata si pusa la dispozitie de catre organizator, i se acorda un numar de concurs, patrunde in incinta de concurs, i se prezinta modul de punctaj, i se indica traseul si va avea dreptul la o tura de recunoastere insotit de un organizator
- numarul maxim de concurenti este de 10
- nu se fac incadrari
SALON
- orice autoturism care prezinta semne distincte de modificari exterioare/interioare poate participa
- pot participa atat persoane fizice cat si persoane juridice (inclusiv firme distribuitoare de produse auto)
- se va premia cea mai votata masina (de catre public); se organizeaza suplimentar concursuri de burn-out, best exhaust, concursuri ptr. public
- accesul se va face in limita locurilor de expunere disponibile (exprimati-va intentia prin e-mail, nr. de masini, spatiu necesar etc.)
Implicati la organizare vor fi si cei de la 4tuning care vor veni cu unele completari ulterioare
ACCELERARE
- permis de conducere categ. B valabil si mai vechi de un an, in original, ITP valabil (talon in original), RCA valabil, CI/BI in original
- concurentul completeaza electronic fisa de preinscriere si o trimite la adresa de e-mail mpbz@2die4.com pana pe data de 6 octombrie 2007 (sa nu fie duminica dimineata)
- in ziua de 7 octombrie concurentul preinscris se legitimeaza, semneaza fisa completata si pusa la dispozitie de catre organizator, achita taxa de participare, i se acorda un numar de concurs, se face verificarea tehnica a masinii dupa caz sau la solicitarea altor concurenti, se prezinta regulile de concurs si sanctiunile
ATENTIE! Taxa pentru cei care nu se preinscriu este de 50 de lei. Se pot face inscrieri si in ziua de sambata, in cadrul SALONULUI.
- in limita timpului se vor desfasura si curse "la liber"


DATE GENERALE
Se vor acorda premii constand in plachete si diplome (doar locul I)
Castigatorii grupelor de la concursul de accelerare vor desfasura o finala pe sistem eliminatoriu, castigatorul fiind premiat cu 10% net din suma incasata din taxele de participare
Vor exista si alte "stimulente", functie de sponsori, acordate concurentilor participanti la concursurile din cele trei zile.
Documente care stau la baza acestui eveniment: Aviz locatii Primaria Municipiului Buzau, Aprobare Politia Rutiera a mun. Buzau, contract prestari servicii cu Serviciul de Ambulanta Buzau, Aviz ISU, Avizare IJJ, Avizare ARR.
Masuri de securitate: garduri metalice proprii, efective ale Politiei Comunitare, eventual firma de securitate, personal propriu; publicul va fi dispus pe o singura parte
Suprafata Targul Dragaica peste 20.000 m.p. . Stare asfalt buna. Stare asfalt Soseaua Brailei acceptabila (cei care au mai participat aici stiu cum se prezinta)

Voi reveni cu detalii despre locatiile de concurs, dimensiuni si trasee, harti de acces si alte informatii in curand.


CAZAREA


Hotel Coroana ** - in centrul orasului (langa Primarie)

Conditii de cazare: 6 camere duble, 4 apartamente cu 3 locuri, 3 apartamente cu 4 locuri; TV; grup sanitar cu dus sau cada; parcare destul de mare si de libera pe perioada week-end-ului
Preturi negociate (preturile sunt de persoana, indiferent de tipul spatiului de cazare cerut sau oferit):
- Cazare de vineri (2 nopti)/60 lei de persoana/mic dejun inclus (55 lei fara mic dejun)/ noapte (120 sau 110 pentru doua nopti)
- Cazare de sambata/65 lei de persoana/mic dejun inclus (60 lei fara mic dejun)/noapte
Rezervari: se fac pana pe 2 octombrie inclusiv, la nr. 0721.955.350 - LAURA. OBLIGATORIU sa mentionati ca doriti camere "pentru Marele Premiu al Buzaului", altfel veti fi taxati la tarif normal, respectiv 30 euro/persoana. Dupa aceasta data sunteti pe cont propriu, si ca bani si ca locuri disponibile.
Restaurant: cu circuit inchis. Se poate organiza masa la cerere. Preturi acceptabile (ex. friptura+garnitura=9 lei)


Contact:
mpbz@2die4.com
0723.299.973
marius ...scuze de dublul post dar am zis sa anunt in caz ca e cineva intereast ca stiu ca e...
Andrey_FL is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -