Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii

View Poll Results: Care este cel mai nesuferit supermoderator ?
aleks 13 12.04%
boy_wonder 3 2.78%
blazeyblaze 28 25.93%
EaGle 28 25.93%
Gabi 22 20.37%
lascarica 11 10.19%
Psycho 3 2.78%
Voters: 108. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-02-09, 17:01   #106
NONE
4Tuning International Member


Stage 5
 
NONE's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 837
Member of:
[4Tuning International]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

Eu am fost "penalizat" de mai multi moderatori diferiti..
anuntat prin PM,de multe ori era cazul sa imi dea warn,dar nu mi-a dat
mi-a sters postul si m-a anuntat prin PM "Salut,uite acolo bla bla bla"
i-am raspuns inapoi ca nu o sa fie si asa a fost,eu nu vad nici o problema prin a sterge posturi cu un motiv bine intemeiat,de acum in colo nu o sa mai spun nimic daca mi se va sterge un post,deoarece cel care mi l-a sters nu a fost pus in functia asta pe degeaba,stie ce face...cum a spus si Gabi,sa spunem cu aproximatie sunt 200 de Moderatori/SuperMods/Admini etc si 25.542 useri activi..nu ai cum sa fii cu ochii pe toti,trebuie sa ii mai ajutam si noi ca suntem oameni pana la urma,nu putem sa facem 100 de lucrui de o data...
Imi cer scuze ca v-am facut sa cititi mesajul asta kilometric...
Numa' bine
~NONE
__________________
Hobby: Fotografiile mele
NONE is offline  
Old 22-02-09, 17:20   #107
22VIN
Opel Driver

Stage 5
 
22VIN's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,134
Member of:
[Opel]
[4Rally]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

eu nu votez pe nimeni, pentru ca nu am fost nedreptatit pana acum, iar cand ceva trebuia "curatat", a fost. nu consider niciun moderator ca fiind nesuferit doar pentru ca uneori e mai autoritar
22VIN is offline  
Old 22-02-09, 18:44   #108
pHlow
4Tuning International Member


Stage 5
 
pHlow's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 610
Member of:
[4Tuning International]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

ca tot vorbeam de dovezi :
Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
nu o sa iti stearga nimeni nimic pentru ca trebuie sa vada lumea cat de penibil esti
unu....daca te doare e nasol
doi...in 2000 aveam e 39 523, care ulterior a devenit 2.5....ca sa vezi ce chestie tot din 97 era caroseria si avea 192 de cai, nu 193.....193 avea motorul de 328-ul....tot motor de 2.5 dar mult mai bine facut....probabil ca erai prea mic sau esti prea mic in continuare sa stii despre ce vorbesc nu? deci in consecinta am avut posibilitatea sa conduc practic aceeasi masina (cu o diferenta infima de greutate) si iti spun cu siguranta ca nu prindeai tu 220 pe mosilor amicul meu cu pene
Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
tu vezi cum vorbesti ca iar ti s-au ridicat gradele....fix la modul tau de exprimare ma refeream si atat...mi se rupe mie in paispe de motorasul tau 2.0 tfsi...joc de glezne
Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
cu atitudinea asta poti sa ma pupi in (_._) .... cand o sa te vad la manifestatii impotriva a tot ceea ce ai enumerat tu mai sus o sa te cred ca esti intr-adevar motivat ... momentan esti ofticat ca nu-ti mai iei opel calibra turbo
Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
Ba boul ploii ca altfel nu pot sa te numesc.....tu ai citit undeva o stire cum ca Mercedes a dat in judecata nush ce firma si bla bla bla....tu nici macar nu stii sa citesti o stire sau pur si simplu ai auzit-o de la vreun cretin....[...]
pHlow is offline  
Old 22-02-09, 19:10   #109
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

pot sa subscriu?! dar oricum stii ca acum o sa vina si o sa spuna ca acuzatiile tale sunt eronate sau ca nu "ai fondat acuzele"
fasso is offline  
Old 22-02-09, 19:15   #110
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

poti sa subscrii si tu nu e problema...cu exemple nu sa aplauzi
te rog sa dai linkurile complete si sa nu mai scoti din context
am raspuns cu absolut aceeasi moneda cu care mi s-a vorbit
oh si ca nota de subsol : stimati domni, nu stiam ca trebuie sa inghitim toate rahaturile cu gura inchisa si ca nu avem dreptul la replica, fie ea si putin mai dura
indiferent de ce reactii o sa starnesc eu nu mai sunt de acord cu threadul asta....din "atentionari" am ajuns in sala de judecata deja si nu aveti absolut nici un drept
drept dovada o sa las threadul deschis pana maine seara dupa care il inchid si sterg...ca asa fac eu
__________________
sec

Last edited by blazeyblaze; 22-02-09 at 19:17.
blazeyblaze is offline  
Old 22-02-09, 19:21   #111
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

man.. nu am zis ca nu poti sa ai dreptul la replica! dar stii care e dreptul tau la replica? cartonas... daca e cumul..ban ! ti-am mai zis si ma tot repet, cu injuratul si vorbitul urat .. nu faci nimic! daca vrei sa il inveti minte pe cel care s-a luat de tine, nu il injura, ca vede tot forumu.. si te asigur.. mai mult te faci tu de colacao! cel mai bine, cartonas rosu!
__________________

dolb is offline  
Old 22-02-09, 19:27   #112
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

Quote:
Originally Posted by blazeyblaze View Post
poti sa subscrii si tu nu e problema...cu exemple nu sa aplauzi
te rog sa dai linkurile complete si sa nu mai scoti din context
Pentru simplul fapt ca ai numit un user de pe forum " boul ploii",sau ca i-ai zis altuia sa te pupe in partea dorsala a corpului tau, nu cred ca mai e nevoie de niciun link complet sau vreo alta completare
Si pentru faptul ca esti moderator ai "dreptul la replica", insa noi cand raspundem cu aceeasi moneda, in acelasi fel in care ni s-a vorbit, de ce suntem sanctionati?! Raspuns: pentru ca pe noi are cine
Si de ce nu esti de acord cu acest thread, pentru ca observi ca balanta se inclina din ce in ce mai mult spre tine?! Trebuie, intr-un fel anume, sa ne expunem si noi nemultumirile cu toate ca sunt sigur ca acest lucru nu incalzeste pe nimeni! Partea urata a acestui forum e ca userii sunt grupati pe bisericute si in niciun caz nu suntem o familie cum sustinea cineva cu cateva post-uri mai in urma.

Last edited by fasso; 22-02-09 at 19:30.
fasso is offline  
Old 22-02-09, 20:07   #113
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Wink Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
"Războiul" dintre useri şi moderatori este unul fals, creat artificial, iar "pace" va fi atunci cānd se vor respecta regulile scrise şi cele care ţin de bunul simţ al fiecăruia.
nu exista asa ceva .. acest razboi pe care vi-l imaginati voi ...
Psycho is offline  
Old 22-02-09, 20:46   #114
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

nu nu nu
balanta inclina clar catre useri...mi-e foarte usor sa iti arat cate banuri sunt date si cate se dau lunar .. ca sa nu mai vorbesc de warn`uri si infractiuni.. problema este una singura..si asta ma deranjeaza..ca o incercare a noastra de a va aduce voua posibilitatea de a ne spune ce va deranjeaza intr-un mod amiabil s-a transformat in spanzuratoare de vrajitoare...ori imi pare rau, oricat de mult v-ar placea sa continue treaba asta, eu nu pot sa va las sa o faceti pentru ca din nou, nu aveti acest drept inca.
blazeyblaze is offline  
Old 23-02-09, 15:20   #115
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

Nu trebuie īnchis topicul, lasă pe fiecare să īşi exprime părerea, nu costă nimic şi nici nu afectează pe nimeni...
aleks is offline  
Old 23-02-09, 18:55   #116
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

ai dreptate...in fond si la urma urmei votati frate cat mai mult si judecati cum vreti voi...mea culpa ca am inchis threadul...am actionat din impuls...merit pedepsit
blazeyblaze is offline  
Old 23-02-09, 19:09   #117
fasso

Stage 5
 
fasso's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,045
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

Quote:
Originally Posted by fasso View Post
Trebuie, intr-un fel anume, sa ne expunem si noi nemultumirile cu toate ca sunt sigur ca acest lucru nu incalzeste pe nimeni!
Si de aseara voiam sa-ti zic ca te agiti degeaba, noi facem acum un fel de caiet de nemultumiri, daca vrei sa te uiti pe el si sa remediezi, bine, daca nu, la fel de bine in fond toti sunteti baietzi buni intr-o oarecare masura
fasso is offline  
Old 24-02-09, 01:00   #118
StreetStyle22

Stage 5
 
StreetStyle22's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,919
Member of:
[DACIA]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

aleks,m-a sanctionat de fiecare data cand am luat-o pe ulei si eram off-topic,bine a facut! (Sper sa nu se supere.)
StreetStyle22 is offline  
Old 24-02-09, 13:53   #119
Tweety_rzw
VW Driver

Stage 5
 
Tweety_rzw's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,554
Member of:
[VW]
[Opel]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

Un supermoderator nu ar trebuii sa isi iasa asa repede din fire!
Fi mai calm,cum ai spus in niste pagini anterioare "... o sa fac si o sa tac.." vad ca te enervezi!Stai linistit nu te mai enerva pentru oricine ca nu ajungi nicaieri asa!Stima blazeyblaze !
Tweety_rzw is offline  
Old 24-02-09, 14:18   #120
VaLeX
KATANA TEAM Member

Stage 5
 
VaLeX's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 8,256
Member of:
[Opel]
[KATANA TEAM]
Default Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)

boy_wonder - te-am votat , sper sa castigi , bafta !

ps. se voteaza in fiecare zi ? ...imi zici pe mess daca da , ca mai pun lumea sa te voteze ...
VaLeX is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -