Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii (https://forum.4tuning.ro/41-4tuning-ro-noutati-sugestii-reclamatii.html)
-   -   Cel mai nesuferit supermoderator (VOT) (https://forum.4tuning.ro/41-4tuning-ro-noutati-sugestii-reclamatii/109026-nesuferit-supermoderator-vot.html)

Gabi 11-02-09 19:57

Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Cel mai nesuferit supermoderator pentru că... motive pot fi destule; pentru că vă penalizăm, pentru că vă ştergem şi vă edităm mesajele, pentru că, poate, aţi fost banaţi de vreunul dintre noi, ş.a.m.d.

Chestionarul nu este public, deci nu se poate vedea cine, ce a votat, aşa că nu trebuie să vă speriaţi că voturile voastre ar putea fi penalizate pe viitor.

Ladies and gentlemen, start your voting ! :D

Sasha 11-02-09 20:03

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Nu exista(in afara de tine:twisted:)... toti sunteti niste draguti :)

Rares_CRM 11-02-09 20:09

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Mie nu mi se par a fi nesuferiti nici unul. Mi se par foarte corecti, si isi vad de treaba. :)
Trebuia sa faci un poll cu cei mai nesuferiti si neintelegatori useri :lol:
Vad ca ai primit deja un vot :lol: trebuia sa pui si optiunea, sa vedem cine, ce voteaza :lol:

LE: pe cativa dintre ei, nu-i stiu. N-am avut ocazia sa postez probabil pe sectiunile lor. Cei de pe sectiunea pe care postez mai des, mi se par ok, si corecti!
Deci, nu votez!

EaGle 11-02-09 20:09

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Abia astept sa fac colectie de voturi :lol:...luam si premii ? :lol:

coman razvan 11-02-09 20:11

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Lascarica! ;)

Claudia 11-02-09 20:12

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Supermoderatorii sunt cei mai impartiali din cate am observat... problema e la moderatori ;)
Cred ca despre ei ar trebui sa se faca un poll!
Numai bine!!

Sindrom 11-02-09 20:13

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
EaGle Rullz, sa nu cumva sa gresiti ceva ca imediat e cu gura pe voi:P

DannyKid 11-02-09 20:14

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
NU va votez pe nici unu...desi ar trebui pe Gabi deoarece odata ma luat tare...NU VA VOTEZ PE NICI 1. Fiecare isi face datoria asa cum trebuie si asa cum considera. Sper ca nu am dat in cap la nimeni.

Anka Blonda 11-02-09 20:14

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
blazeyblaze si eu te :X :lol:lol:lol:

Bmw_E30dak 11-02-09 20:14

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Nu am nimica cu nici unul dintre voi.....toti sunteti OK.....atat timp cat user-ul e corect si respecta regulile forumului nici voi nu aveti de ce sa ii reprosati ceva......asa ca.....NU am votat...

norbi_bidi 11-02-09 20:17

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
cat tine "concursul" :lol:? astept sa vad rezultatul :lol:

DTH 11-02-09 20:19

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Nesuferit nu este nimeni , din moment ce voi sunteti moderatorii , inseamna ca ati fost alesi dintr-un motiv anume , ca stiti sa adminati cum trebuie acest forum .
Nu am vazut pe nimeni dintre cei enumerati mai sus , sa sufere de el sau sa faca abuzuri etc...
Poate ca va luati multe injuraturi si comentarii nu neaparat face 2 face , dar asta nu inseamna ca cei care va critica au dreptate ...oamenii care critica , nu analizeaza faptul ca daca nu ati fi voi , s-ar alege de forum niste off-topicuri din care nimeni nu ar intelege nimic .
Ar trebuii sa ne mandrim ca avem niste oameni cu bun simt :) , iar daca voi ne stergeti/criticati , inseamna ca aveti niste motive anume , ca nu cred ca daca posteaza cineva ceva "BUN" stergeti imediat postul ca va convine voua...eh chestia asta nu am vazut-o pana acum ! Asa ca cel care voteaza inseamna ca este un "nimic" ofticos :D ( sau a avut un motiv foarte BINE intemeiat ) .

Keep up the good work ! :)

DannyKid 11-02-09 20:22

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Psycho- pe tine te`as vota la caterinca..si sti de ce? Ca esti un nesuferit ! :)) Tu si cuceririle tale...sti tu..acolo la Femei la persoana iubita..s.s.m.d. :)))))
Acest post este un pamflet...!

26WRC 11-02-09 20:38

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
Eagle,baiatu' lu' gogu':lol::)

Mustang 11-02-09 20:40

Re: Cel mai nesuferit supermoderator (VOT)
 
aleks ... pentru ca e bulache cu limba romana. prb gogule? dk ai prb ... ata e.

(acest post este un pamflet si trebuie luat ca atare)


All times are GMT +2. The time now is 15:07.

- Copyright 2024 4Tuning