Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 03-08-10, 18:00   #781
yoooo

Stage 2
 
yoooo's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 50
Default Re: Roman

poi ce nu te-ai bagat in seama cu mine ?? daca esti din favorit? de acum cred la anu in mai am sa mai vin acasa
yoooo is offline   Reply With Quote
Old 03-08-10, 18:43   #782
yoooo

Stage 2
 
yoooo's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 50
Default Re: Roman

si acum sa va fac o lista cu ceea ce am cheltuit pina acum sa nu ma interpretatzi iar gresit doar sa va facetzi o idee cit de pasionat sunt primul kit numai montat si vopsit 1200 euro,al doilea kit 650euro +vopsit toata masina 600euro,jante si cauciucuri 870euro+1milion inelele de centrat care leam facut in tzara la un strungar din roman,oglinzi130euro,finalele 300euro cu sudura si montat in roman care nu is multzumit de cum is sudate,dvd player monitor de 7" 450euro si subwoofer 325euro.va rog sa nu interpretatzi iar gresit
yoooo is offline   Reply With Quote
Old 03-08-10, 19:45   #783
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Roman

o singura nelamurire,si n`o lua in nume de rau,dc faci o celica / lamborghini ?,fara nici o suparare,dar chiar nu vad justificarea,rau nu arata .
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 03-08-10, 19:56   #784
yoooo

Stage 2
 
yoooo's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 50
Default Re: Roman

kit-ul care lam avut montat prima data il aveau mai toate celicile din cite am vazut pe net si din cite sau scris cind am pos poze cu eaam schimbat din simplu motiv ca era cel mai nou care lam vazut pe ebay. spoilere leam luat din germania si pragurile din polonia
yoooo is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 01:57   #785
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Am sarit peste ultimele posturi (gen dc Celica/Lambo= gusturi)...si raspund direct la treaba cu intalnirile.

Dau si eu cu parerea...in final, votam. (c'am mai fost acuzat de Ceausism...)

ZIUA: Vineri in loc de sambata. (Dc?) Pentru ca toti isi tin intalnirile vinerea...gen Piatra/Pascani/Targu Neamt. 2) E mai altfel..."Friday Night"...decat Sambata...Sambata/Duminica poate mai esti plecat...poate mai te duci in club...nuj...dar asa...stii din start...din 5 zile lucratoare, ultima e cu bibiu. Is 2 motive pur subiective...ultima data a fost "sambata"...ca vineri baietii au fost la ei la intalnire...deci...eu as vota VINERI! Aaaaaaaaaaaaa...inca un motiv...sambata seara e FFFF FULL ORASUL! (de pietoni in special, batrani...politisti in civil...stiti voi...)

Ora: 20.00 Again, mai tarzior, deja mai putina lume...mai lejereala. (sa fie "vremea de prostioare" mai aproape )

Locatia: Oriunde mai putin parcarea Kaufland. Propun o chestie (care CHIAR TINE LA ALTII) cu mesaje. Vineri de vineri anuntam locatia prin mesaj. Ora se stie...(cea votata)...e cel mai bine asa si CINE CHIAR ARE DE VENIT VINE...+ derutam extraterestrii...

Daca nu e buna treaba cu smsurile...propun "la bancute".

-----------
Haideti sa trecem peste treburile cu extraterestrii de pe forum si alte Cancanuri...ne vedem de treaba noastra, o sa'si vada si ei de treaba lor. (intrun final)


P.S. Frumoasa coloana din seara asta. Dar mai mult decat coloana mia placut initiativa si faptul ca neam conformat TOTI, chiar TOTI! A fost o chestie mai mult de social decat de...coloana.

Poate usor usor...se face treaba si aici.

Va salut, numai bine!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 02:13   #786
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Am sarit peste ultimele posturi (gen dc Celica/Lambo= gusturi)...si raspund direct la treaba cu intalnirile.

Dau si eu cu parerea...in final, votam. (c'am mai fost acuzat de Ceausism...)

ZIUA: Vineri in loc de sambata. (Dc?) Pentru ca toti isi tin intalnirile vinerea...gen Piatra/Pascani/Targu Neamt. 2) E mai altfel..."Friday Night"...decat Sambata...Sambata/Duminica poate mai esti plecat...poate mai te duci in club...nuj...dar asa...stii din start...din 5 zile lucratoare, ultima e cu bibiu. Is 2 motive pur subiective...ultima data a fost "sambata"...ca vineri baietii au fost la ei la intalnire...deci...eu as vota VINERI! Aaaaaaaaaaaaa...inca un motiv...sambata seara e FFFF FULL ORASUL! (de pietoni in special, batrani...politisti in civil...stiti voi...)

Ora: 20.00 Again, mai tarzior, deja mai putina lume...mai lejereala. (sa fie "vremea de prostioare" mai aproape )

Locatia: Oriunde mai putin parcarea Kaufland. Propun o chestie (care CHIAR TINE LA ALTII) cu mesaje. Vineri de vineri anuntam locatia prin mesaj. Ora se stie...(cea votata)...e cel mai bine asa si CINE CHIAR ARE DE VENIT VINE...+ derutam extraterestrii...

Daca nu e buna treaba cu smsurile...propun "la bancute".

-----------
Haideti sa trecem peste treburile cu extraterestrii de pe forum si alte Cancanuri...ne vedem de treaba noastra, o sa'si vada si ei de treaba lor. (intrun final)


P.S. Frumoasa coloana din seara asta. Dar mai mult decat coloana mia placut initiativa si faptul ca neam conformat TOTI, chiar TOTI! A fost o chestie mai mult de social decat de...coloana.

Poate usor usor...se face treaba si aici.

Va salut, numai bine!

Am sunat si am aflat si eu intr-un final si am intrat in coloana )
VladM is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 02:20   #787
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by VladM View Post
Am sunat si am aflat si eu intr-un final si am intrat in coloana )
Mai ceva ca la Libery Parade ) ba...ia zi...voteaza acolo...

Zapp sia uitat parola la user...dar mia zis mie pe mess ca el voteaza

Ora 20, vineri, la bancute!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 02:49   #788
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Mai ceva ca la Libery Parade ) ba...ia zi...voteaza acolo...

Zapp sia uitat parola la user...dar mia zis mie pe mess ca el voteaza

Ora 20, vineri, la bancute!
Eu zic ca e f bine asa.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 11:23   #789
CiRiNeL

Stage 4
 
CiRiNeL's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 254
Member of:
[Crazy Drivers]
[VW]
Default Re: Roman

pe mn de ce nu m-ati sunat sa vin la coloana???

pt mine nu conteaza locatia

important e sa ne vedem
CiRiNeL is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 12:49   #790
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Roman

tu cirinel erai cu femelele la pescuit,ba nu e chiar asa ok la bancute acolo cel mai bine facem intanlirea iar la kfl si de acolo ramane clar get pe get vorbit ,ca nu avem asa multe locatii ) na oricum vin oriunde ar fi !
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 12:51   #791
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by waste31 View Post
tu cirinel erai cu femelele la pescuit,ba nu e chiar asa ok la bancute acolo cel mai bine facem intanlirea iar la kfl si de acolo ramane clar get pe get vorbit ,ca nu avem asa multe locatii ) na oricum vin oriunde ar fi !
Stiu numa eu o gramada de locatii unde se pot face ...pe la iesirile din oras
...unde nu va deranjeaza nime
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 12:55   #792
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Roman

o sa merg eu azi in recunostinta sa gasim un loc unde sa ne permitem si sa facem prostii ,keep u posted .
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 14:13   #793
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Deja e puerila treaba...

Ne intalnim in poligon la Favorit si gata frate ) Avem si loc de facut prostii )
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 04-08-10, 22:27   #794
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Roman

ba,tu ia si urmareste elicopterele cum decoleaza,faci aici tam-tam,ai vopsit nenorocirea?
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 05-08-10, 02:11   #795
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by waste31 View Post
ba,tu ia si urmareste elicopterele cum decoleaza,faci aici tam-tam,ai vopsit nenorocirea?
Taci acolo! Tiam zis frate, eram cu cineva, car related discution...si da, am vopsit lindicu
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -