Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 31-07-10, 13:18   #736
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Am vorbit si cu Herodot si cu AlexPHM si vin si ei
VladM is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 13:56   #737
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Hai ca o sa fie frumos
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 15:20   #738
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Si din nou am mai vb. cu 2 baieti,unul cu un Golf 2 Alb Perlat si altul cu un Golf 1.
VladM is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 16:14   #739
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Roman

scuze de intarzaiere dar acum am reusit si eu sa ajung acasa de pe drumuri.
din Pascani ne-am propus sa venim 4 masini,sa vedem cati reusim sa ajungem.

ne vedem la 19:00 la Kaufland.

salutare!
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 31-07-10, 16:16   #740
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
scuze de intarzaiere dar acum am reusit si eu sa ajung acasa de pe drumuri.
din Pascani ne-am propus sa venim 4 masini,sa vedem cati reusim sa ajungem.

ne vedem la 19:00 la Kaufland.

salutare!
Frumos. Multumim mult baieti! Super gest din partea tuturor in special din partea lui Alin ca a venit cu propunerea!

Daca o sa fie un real succes poate face o obisnuita ca odata pe luna sau la 3 saptamani sa mergem cu totii in alt oras al Moldovei...

Ne auzim...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 02:31   #741
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Nu mai zice nimeni nimic, huh? Dupa asa o seara cred si eu. E bine ca in final totul s'a rezolvat relativ bine pentru ambele parti implicate.

A fost un "botez" pe cinste

Multumiri baietilor din Piatra Neamt si baietilor din Pascani! La mai multe, cat mai dese...fara voi nu ar fi fost asa frumos.


Trebuie sa multumim si Passatului de la Rutiera care a fost alaturi de noi mai mult decat speram si ne doream. Asta este, trebuie si ei sa isi faca simtita prezenta, in alta parte chiar nu aveau treaba. Totusi in final au fost baieti valabili si lui Ex iau aplicat doar o amenda de "lipsa acte" (pe langa 2 la coaste), amenda care o primea si daca ne tragea pe toti pe dreapta in trafic si ne verificau...corect? corect...deci au fost baieti, let's face it. Putea fi mult mai grav...asta este...e bine ca doar atat, 10x God. (nu e asa bai drogatule? bai nebunule, bai capi de tuti capi )...toate ca toate...da gay??? ) asta nu as fi suportat ) ...glumesc ma, da chiar nu as fi suportat ) )

In schimb, in cazul lui WRC (si sincer imi pare rau de el...) situatia a fost alta. Imi pare sincer rau ca asa a fost...nu merita asta (sia luat bataie daca nu ati inteles)...a fost ghinionul lui ca respectivul era "in civil"...dar si pe el la mancat...si cand te mananca trebuie sa te scarpini, nu? Totusi ce'i prea mult strica si abuzul asta nu'i tocmai ok.

Eh...a fost frumos, multe rasete, multa caterinca, lacrimi, de ras si de plans )...o seara memorabila, un "botez" cum spunem noi pe cinste. Scopul eu zic ca a fost atins. Astia din Roman neam cunoscut mai bine, asta nea apropiat sa zicem.

Il rog pe "marlanu ala de la piatra care facea poze sa ma suga de .)." (am citat, da?) si sa arunce niste poze aici. (dar vezi, branduieste pozele astfel incat daca sunt "preluate" de altii sa stim de unde leau luat)

Gata ca deja e post lung.

In caz ca nu stiti, avem si un articol intrun ziar nemtean (despre inceputul evenimentului)
http://ziarpiatraneamt.ro/in-roman-d...na-de-politie/

Multumesc personal inca odata baietilor din Piatra si Pascani (si in special lui Alin, ca el a fost cu ideea), data viitoare (cat mai curand) ii asteptam in numar mult mai mare si de ce nu si Targu Neamtu, Bacau, Iasu...poate orchestram ceva mai mare. Poate la fel de frumos am trage si noi o fuga vinerea urmatoare (asa ca idee).

Si ii asteptam si pe cei de la Rutiera, sa ne cunoasca si sa vada ca dincolo de ipotezele lor (de infractori), suntem niste baieti ok, care pur si simplu stateam intro parcare, cu masinile...de vorba. Nu faceam raliuri, nu burnuri, nu liniute, nu nimic. Nu deranjam linistea publica cu muzica sau evacuarile, NU NIMIC!!! Suntem niste baieti ok, la locul nostru care vrem sa ne vedem de ale noastre. Tuningul nu este o infractiune, nu inteleg de ce trebuie pedepsit conform articolelor inexistente in codul rutier. Deci repet, va asteptam in calitate de OAMENI (de la egal la egal) sa veniti si sa vedeti cum chiar voi ati zis "care'i treaba cu voi?".

Last edited by morpheusmaster; 01-08-10 at 02:41.
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 08:17   #742
AnDrEiCa
2 Roti

Stage 5
 
AnDrEiCa's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 2,270
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
[2 Roti]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Nu mai zice nimeni nimic, huh? Dupa asa o seara cred si eu. E bine ca in final totul s'a rezolvat relativ bine pentru ambele parti implicate.

A fost un "botez" pe cinste

Multumiri baietilor din Piatra Neamt si baietilor din Pascani! La mai multe, cat mai dese...fara voi nu ar fi fost asa frumos.


Trebuie sa multumim si Passatului de la Rutiera care a fost alaturi de noi mai mult decat speram si ne doream. Asta este, trebuie si ei sa isi faca simtita prezenta, in alta parte chiar nu aveau treaba. Totusi in final au fost baieti valabili si lui Ex iau aplicat doar o amenda de "lipsa acte" (pe langa 2 la coaste), amenda care o primea si daca ne tragea pe toti pe dreapta in trafic si ne verificau...corect? corect...deci au fost baieti, let's face it. Putea fi mult mai grav...asta este...e bine ca doar atat, 10x God. (nu e asa bai drogatule? bai nebunule, bai capi de tuti capi )...toate ca toate...da gay??? ) asta nu as fi suportat ) ...glumesc ma, da chiar nu as fi suportat ) )

In schimb, in cazul lui WRC (si sincer imi pare rau de el...) situatia a fost alta. Imi pare sincer rau ca asa a fost...nu merita asta (sia luat bataie daca nu ati inteles)...a fost ghinionul lui ca respectivul era "in civil"...dar si pe el la mancat...si cand te mananca trebuie sa te scarpini, nu? Totusi ce'i prea mult strica si abuzul asta nu'i tocmai ok.

Eh...a fost frumos, multe rasete, multa caterinca, lacrimi, de ras si de plans )...o seara memorabila, un "botez" cum spunem noi pe cinste. Scopul eu zic ca a fost atins. Astia din Roman neam cunoscut mai bine, asta nea apropiat sa zicem.

Il rog pe "marlanu ala de la piatra care facea poze sa ma suga de .)." (am citat, da?) si sa arunce niste poze aici. (dar vezi, branduieste pozele astfel incat daca sunt "preluate" de altii sa stim de unde leau luat)

Gata ca deja e post lung.

In caz ca nu stiti, avem si un articol intrun ziar nemtean (despre inceputul evenimentului)
http://ziarpiatraneamt.ro/in-roman-d...na-de-politie/

Multumesc personal inca odata baietilor din Piatra si Pascani (si in special lui Alin, ca el a fost cu ideea), data viitoare (cat mai curand) ii asteptam in numar mult mai mare si de ce nu si Targu Neamtu, Bacau, Iasu...poate orchestram ceva mai mare. Poate la fel de frumos am trage si noi o fuga vinerea urmatoare (asa ca idee).

Si ii asteptam si pe cei de la Rutiera, sa ne cunoasca si sa vada ca dincolo de ipotezele lor (de infractori), suntem niste baieti ok, care pur si simplu stateam intro parcare, cu masinile...de vorba. Nu faceam raliuri, nu burnuri, nu liniute, nu nimic. Nu deranjam linistea publica cu muzica sau evacuarile, NU NIMIC!!! Suntem niste baieti ok, la locul nostru care vrem sa ne vedem de ale noastre. Tuningul nu este o infractiune, nu inteleg de ce trebuie pedepsit conform articolelor inexistente in codul rutier. Deci repet, va asteptam in calitate de OAMENI (de la egal la egal) sa veniti si sa vedeti cum chiar voi ati zis "care'i treaba cu voi?".

Cum sa dea ma in voi ?Da ce plm suntem pe vremea lui Ceasca?Parerea mea ca gaborii aia erau bauti daca au facut asta......
AnDrEiCa is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 09:00   #743
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Roman

salut!
in primul rand vrem sa va multumim de invitatie.
ne bucuram ca am putut sa o onoram(cam putini dar asta este).
intalnirea a fost foarte ok.

iar cu `militia` ce sa zic,acum putem spune ca suntem cam toti botezati(si noi am patit la fel cand au fost baietii din Tg.Neamt la noi).

sper sa ne vedem la event la Vatra Dornei.

si ca o propunere dupa Vatra Dornei:sa facem si in Pascani o asa intalnire desi cred ca vom avea parte tot de un asa tratament din partea politiei.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 11:42   #744
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by AnDrEiCa View Post
Cum sa dea ma in voi ?Da ce plm suntem pe vremea lui Ceasca?Parerea mea ca gaborii aia erau bauti daca au facut asta......
Decat sa faci posturi d'astea mai bine nu posta. Se vede ca tu traiesti in alta tara, diferita de cea a noastra. Keep on dreaming. N'a dat nimeni in nimeni...toti suntem bine, ok, la casele noastre. Doar WRC s'a impiedicat si s'a lovit la genunchi cand fugea...atat.
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 12:41   #745
werewolf0381

Stage 3
 
Join Date: May 2010
Posts: 129
Default Re: Roman

a fost ceva frumos!!sper sa mai fie!!!dar vrem poze de aseara!!!aveti grija de voi baieti!!
werewolf0381 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 12:43   #746
CiRiNeL

Stage 4
 
CiRiNeL's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 254
Member of:
[Crazy Drivers]
[VW]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by morpheusmaster View Post
Decat sa faci posturi d'astea mai bine nu posta. Se vede ca tu traiesti in alta tara, diferita de cea a noastra. Keep on dreaming. N'a dat nimeni in nimeni...toti suntem bine, ok, la casele noastre. Doar WRC s'a impiedicat si s'a lovit la genunchi cand fugea...atat.
))

=))))


sory dar nu ma pot abtine in a nu crea postul asta inutil...doar ca rad cu lacrimi))

s-a lovit la genunchi cand fugea =))

apropo -"Pe grasul asta il cunoasteti ma baieti?"
-"Nu sefu ce treaba avem noi cu el?"
__________________
CiRiNeL is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 12:44   #747
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by CiRiNeL View Post
))

=))))


sory dar nu ma pot abtina in a nu crea postul asta inutil...doar ca rad cu lacrimi))

s-a lovit la genunchi cand fugea =))

apropo -"Pe grasul asta il cunoasteti ma baieti?"
-"Nu sefu ce treaba avem noi cu el?"
Uite frate...eu vb. serios si voi radeti. )
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 13:33   #748
faraonul69

Stock
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 3
Default Re: Roman

inca un lucru a-ti uitat baieti , cand ii vedeti prin trafic spunetile sa-si dea singuri amenda pt ca au iesit pe interzis din kaufland )))....(cred ca sau emotionat ) bafta
faraonul69 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 15:34   #749
waste31

Stage 4
 
waste31's Avatar
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 220
Default Re: Roman

hai ba gata,liniste,toate bune si frumoase,impozitul se aude cu un surplus anul aceste la mine ) toate cele bune tuturor care au venit,salutari pascani si piatra si restu care va roadeti ca n`ati venit ,sa ne vedem la dornei ar fi ceva,cheers.
waste31 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-10, 15:38   #750
buddy_lexx

Stage 5
 
buddy_lexx's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 3,477
Member of:
[KATANA TEAM]
Default Re: Roman

is curios daca dupa cele intamplate la roman vor fi efecte negative si in piatra neamt ...
buddy_lexx is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -