29-07-05, 00:26
|
#706
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,529
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"tm8bnz\"
Quote:
|
Originally Posted by \"Deevylls\"
akimoto: Ai fo aseara pe Aradului, mereai catre OMV intre 0:30 -> 1:00?
|
Bah MAX,vezi,cand te doare fundu si vrei sa fi pupat...loock no further !
Bah,Devills lasa omu im pace,nu-l mai demasca atat...am avut si noi o intalnire undercover si acu' u blowed the whole thing ! 
|
No comment! Dar cu greu ma abtin!
__________________
Service Auto - Comert cu Autovehicule - Piese si accesorii auto
( Tuning ) DTS - www.dtsshop.de
Produse Sparco, OMP, Sandtler, Sabelt, Momo, Wichers, Bosch - Combinezoane/Roll-Bar/Scaune/Hamuri cu omg. FIA, Pompe benzina, Volane, Kit-uri Ambreiaj, etc. http://sandtler.de/inhalt_index.htm
Tel: 0726176548
|
|
|
29-07-05, 01:52
|
#707
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of: [Moderators] [RR]
|
|
|
|
05-08-05, 19:52
|
#708
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of: [RR]
|
INTREBARE:
NU MERGE NIMENI LA MARE???Eu vreau sa merg si nu am cu cine!
|
|
|
06-08-05, 13:07
|
#709
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of: [RR]
|
Alta intrabare si rog raspuns cat mai urgent!
Daca imi gasesc in sf client la masina,c trebuie sa fac,unde merg pentru acte  ...e prima oara cand vand o masina si nu ma pre pricep la asa ceva.
2.Cum fac sa imi pastrez numarul d inmatriculare?K nu vreau sa renunt la el.
__________________
RoadRunners - Never take sides against the family
|
|
|
06-08-05, 14:37
|
#710
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of: [Moderators] [RR]
|
daca va-ti inteles cu banii is o vrea omu / fomeia .. mergeti impreuna la o firma de inmatricolari si acolo fac ei tot ce trebe
ps : cel care o cumpara tre sa platesca toate actele si ce mai trebe !!
|
|
|
10-08-05, 19:15
|
#711
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
|
Oameni buni, nu merge nimeni la ITS la constanta?
IOntreb si eu ca nu am vazu post cu ceva de genu asta,si daca ma duc macar sa ma intalnesc cu cineva cunoscut, ca nu stiu nici cati oradeni merg...
So,...astept sa postati ceva.
multzam anticipat
nu is sigur ca are rost sa ma duc si...imi mai trebuie o parere.
Bafta!
|
|
|
10-08-05, 20:23
|
#712
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of: [Moderators] [RR]
|
nu o sa fie cumva ca si cel de la oradea ?
|
|
|
10-08-05, 20:47
|
#713
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of: [RR]
|
Nu cred ca scot p nimeni banii din casa...
Si doar cu ocazia asta,nu ar avea rost
|
|
|
11-08-05, 00:13
|
#714
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
|
da Cioli, cred ca o sa fie ca si la Oradea sau ceva de genu'...
deci nu mergeti...cred ca in acest caz, nici eu.
Nu cred ca pierd nimic...
poate altii au alta parere?
|
|
|
11-08-05, 01:00
|
#715
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 715
|
ha ha
Eu stiu singura de ce nu merge Daflyer si nu spun nimanui.Top secret!
Dar in definitiv si eu cred ca o sa fie aproape chiar, identic cu ce a fost la Oradea o sa fie si e si departe + e mai scump ca la Or pt. ca acum biletele sunt imprimate de impr. nationala deci= platesc impozite la stat nu ca la Or. ca belgienii au primit acordu sa dea de la ei.
__________________

Fan "Brigada URSULETZE"
|
|
|
12-08-05, 03:17
|
#716
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of: [RR]
|
Re: ha ha
Quote:
|
Originally Posted by \"flaviutza\"
Eu stiu singura de ce nu merge Daflyer si nu spun nimanui.Top secret!
Dar in definitiv si eu cred ca o sa fie aproape chiar, identic cu ce a fost la Oradea o sa fie si e si departe + e mai scump ca la Or pt. ca acum biletele sunt imprimate de impr. nationala deci= platesc impozite la stat nu ca la Or. ca belgienii au primit acordu sa dea de la ei.
|
...e foame d posturi am impresia  Spune-ne si noua cum aia obtinut decoratia aia cu user special?k suntem tare curiosi.
|
|
|
12-08-05, 09:14
|
#717
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,901
|
|
|
|
12-08-05, 14:24
|
#718
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 715
|
Re: ha ha
Quote:
|
Originally Posted by \"TM-84-DMX\"
Quote:
|
Originally Posted by \"flaviutza\"
Eu stiu singura de ce nu merge Daflyer si nu spun nimanui.Top secret!
Dar in definitiv si eu cred ca o sa fie aproape chiar, identic cu ce a fost la Oradea o sa fie si e si departe + e mai scump ca la Or pt. ca acum biletele sunt imprimate de impr. nationala deci= platesc impozite la stat nu ca la Or. ca belgienii au primit acordu sa dea de la ei.
|
...e foame d posturi am impresia  Spune-ne si noua cum aia obtinut decoratia aia cu user special?k suntem tare curiosi. 
|
Am fost cumintzica si am vorbit frumos si elevat si...............gata.
|
|
|
12-08-05, 16:13
|
#719
|
|
Old School Cars
 Stage 5
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of: [FORD] [Old School Cars] [BMW] [MERCEDES]
|
Re: ha ha
aku dk tot am mia, ce mai conteaza, nu-s pe banii mei posturile so....
Quote:
|
Originally Posted by \"flaviutza\"
Am fost cumintzica si am vorbit frumos si elevat si...............gata.
|
mai in gluma, mai in serios(dah..vezi sa nu  ) asta inseamna cumintzica  , asta frumos  si asta ..o fi elevat
|
|
|
12-08-05, 17:56
|
#720
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of: [Moderators] [RR]
|
Re: ha ha
Quote:
|
Originally Posted by \"TM-84-DMX\"
...Spune-ne si noua cum aia obtinut decoratia aia cu user special?k suntem tare curiosi. 
|
ca o fi tare greu
nah
|
|
|
|
|