Da, deci vreau sa spun ca relatia noastra decurge suuuper, ba chiar am stabilit si data nuntii. E pe 30 martie de ziua Flaviei. Sa imi dati pm cu adresele voastre sa va trimit invitatiile de nunta
care din voi il stie pe baiatu cu vw golf 5 rosu TM xx FIC ?... e la noi in oras si il tin minte de la cluj din anu asta de la liniutze
unde pot sa-i vad masina .. ?prezentata
Io-te mah ce face ficutzu - in loc sa mai mearga la o cursa, se plimba prin tzara. Se duce de rapa clubu ala...
Apoi golfu ala nu e rosu, e ceva gen curcubeu, roz, din astea - atentie mare...
era rosu ... sigur .. azi ma mai interesez .. da nu cred ca nu am vazut bine doar eram mai multi baieti si o trecut pe langa noi de nu stiu cate ori .. TM xx FIC
sau oare asa se vede la intuneric ?
era rosu ... sigur .. azi ma mai interesez .. da nu cred ca nu am vazut bine doar eram mai multi baieti si o trecut pe langa noi de nu stiu cate ori .. TM xx FIC
sau oare asa se vede la intuneric ?