salutare
de cand am statia se aude muzica aiurea de tot,insa doar astazi am avut curiozitatea sa o desfac,desi nu ma pricep la nimic,nici macar componentele nu le recunosc.
am sa atasez niste poze cu ce cred eu ca e problema.
se vede ca si cand ar fi ceva scurs,iar aia din poza cred ca sunt finalii (dau si eu parerea

)
se aude in ultimul hal,vajaie,baraie,iar cand ascult o melodie cu bass se aude ca "din canal" si membrana aia parca se rupe in bucati.
Repet,nu ma pricep deloc,deci aveti rabdare si explicati ca la prost care e problema,ce trebuie sa cumpar,ce trebuie sa schimb,etc