Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Competitii Car-Audio > SPL (Presiune Sonora)

Reply
 
Thread Tools
Old 31-05-11, 20:01   #31
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Aberatii

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
IM...

Simplul fapt ca de pe sectiunea ta nu lipseste nimic altceva in afara de NUMELE (3 litere) acelui eveniment... contrazice tot ce ai spus. Care cenzura?? Acum... povestea ta se bate cu REALITATEA. Cine crezi ca o sa castige?

Poti sa fii sigur fiecare secunda din zilele tale minunate ca participarea EMMA acolo si existenta sectiunii pe 4T au legatura cu mine. Iar daca nu crezi, din nou... parerea ta personala duce o lupta crunta cu realitatea. Nu-i nevoie de demonstratii de forta, nici de asemanari cu Caragiale. Pur si simplu, lucrurile asa stau. Parerea ta personala si inclinatia spre povesti auzite in public nu au legatura cu subiectul. Nu stiu cine te crede pe tine, da' pana una alta eu vorbesc despre lucruri care EXISTA, nu despre presupuneri si pareri personale.

Dupa ce vorbesc cu Ludovic am sa iau o decizie legata de evenimentul de la Cluj. Merg pana in punctul in care incerc sa schimb data (desi e aproape de imposibil). Si sa nu-ti permiti vreodata gandul ca aceasta masura are vreo legatura cu interventiile tale.

IM... Daca tot te intereseaza soarta evenimentelor si reusita colaboratorilor tai, pune mana si da un telefon data viitoare. Asta ca sa vorbeasca faptele pentru tine, nu propaganda, victimizarea sau lauda de sine. E doar o recomandare bine intentionata. Ne scapa pe toti pe multa bataie de cap.

Sa cresteti mari.
Mai Rellax, nu este sectiunea mea. Este sectiunea EMMA.
Faptul ca un eveniment important pentru EMMA nu s-a putut afisa pe 4t, este neplacut.
A aparut un gol si o problema... dar ne conformam regulilor 4t. Acum, d.a.p.d.v. da, este cenzura deoarece evenimentul a avut legatura cu tuningul, s-au incercat discutii de parteneriat media intre cele 3 litere si 4 tuning (din cate stiu) dar pozitia 4t a ramas una si aceeasi. Am luat-o ca atare si ne-am conformat. Acum, sa vb de etapa a 3-a o sa para ciudat pt cei care acceseaza 4t deoarece etapa a 2-a nu exista pe firmamentul 4t. Astfel, probabil ca si Ludovic a decis sa anunte pe BL. Ai inteles la ce ma refeream? Bun.

Eu personal discutiile le-am purtat cu Gratzian.
Daca ai avut un cuvant bun de spus in decizia luata de Gratzian la aceea data eu nu am stiut.
Ce ai facut tu nu aveam de unde sa ghicesc. "Gurile rele" spuneau tot felul de presupuneri referitoare la intentiile tale vs. EMMA. Nu m-au interesat. Am incercat numai sa dam curs intelegerii cu Gratzian.

Daca se va schimba aceea data nu vom avea de castigat decat toti in opinia mea. Adica mai multi competitori la ambele evenimente, probabil...

"IM... Daca tot te intereseaza soarta evenimentelor si reusita colaboratorilor tai, pune mana si da un telefon data viitoare. Asta ca sa vorbeasca faptele pentru tine, nu propaganda, victimizarea sau lauda de sine. E doar o recomandare bine intentionata. Ne scapa pe toti pe multa bataie de cap."


Nu inteleg la ce te referi.

In calendarul EMMA am anuntat etapele cu mult timp inainte.
Nu existau evenimente CNCA in plan, anuntate pe 4t de care sa stim si noi. Precum ai citit in spusele lui Ludovic:
"cine ma cunoaste , stie ca sunt om de cuvant si sincer va spun ca daca stiam ca va fi o etapa cnca la cluj in aceeasi perioada ....cu mana pe inima va spun ca nu as fi pus data aceia si as fi participat si eu la ea....chiar daca am inteles ca este suprapusa cu un alt eveniment in ungaria...sincer nu stiam chiar am fost tentat sa schimb si aceasta data ,insa .... asta e.
in acea perioada am vrut sa pun data de 5iunie2011 (competitie la care daca ma ajuta Dumnezeu si imi termin masina voi vrea sa particip) si IM mi-a spus ca este atunci la arad...clar am spus nu este potrivita data , amanam 1 saptamana, inainte interesandu-ma daca mai exista sau nu ceva...si nu am gasit nimic. o spun din motiul ca eu la mine as vrea sa vina cati mai multi si sa ma duc la cat mai multe evenimente.... rellaxx ,daca vin la vreo competitie organizata de tine ,ma trimiti acasa? nu cred!
nu cunosc multi dintre voi si as fi vrut sa cunosc cati mai multi ,probabil se va intampla si asta ... dar nu acum , nu pentru ca doar ghinionul a facut ca noi sa ne punem evenimentele in aceeasi zi, si imi pare rau pentru asta"

Deci, iar nu inteleg ce vrei sa spui prin: "IM... Daca tot te intereseaza soarta evenimentelor si reusita colaboratorilor tai, pune mana si da un telefon data viitoare. Asta ca sa vorbeasca faptele pentru tine, nu propaganda, victimizarea sau lauda de sine."

Noi ne-am interesat, precum vezi ca a scris si ludovic. Noi doi chiar am vb la telefon acum cateva saptamani cand te intrebam daca iti rezerv camera la Severin la Iron Gates si nu mi-ai spus de vreun posibil eveniment in viitorul apropiat. La "3litere" te-ai intersectat cu sotia mea, si te asigur ca daca te vedeam dupa ce mi-a spus ca ai fost in zona, te invitam la un pahar de vorba...

Bun. Mai departe!
__________________
Pure Music
"The myth is stronger than the truth,
And the truth can sometimes lie
To see all from what it was
You need an uncorrupted eye..."
ionutmocioiu-on-facebook.com
IM is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 20:19   #32
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
EMMA se promoveaza peste tot, nu aduce plus dar in special pe 4Tuning isi face propaganda pe baza de discutii efervescente. Si... cam atat, momentan.

EMMA are o sectiune dedicata pe care o administreaza integral si pe care nu o foloseste de frica cenzurii, dar pe care o foloseste totusi ca de fapt nu e cenzura, dar totusi... intelegi ce vreau sa zic.

EMMA este oaspete aici, prin amabilitatea 4T. Ca si noi toti, dealtfel. Numai ca noi ne si constientizam pozitia.
Intrebasem cine arbitreaza. Ne-am confruntat cu situatii similare acelora de la voi si pur si simplu dpream o informatie. Ce este gresit in a incerca sa aflam aceasta informatie?
Raspunsul putea sa fie unul scurt si la obiect.
Tu ai preferat alta varianta... la care a trebuit sa iti rapund.
Deci, discutii efervescente si propaganda... zici tu... totul a fost la degetele tale in a imi da un raspuns ferm inlocsa dam curs la discutii...

Si la EMMA suntem intrebati frecvent cine arbitreaza la SQ si ne straduim sa rezolvam cat mai bine aceasta delicata problema. Daaa.... consider ca este in interesul tuturor sa avem arbitri neutrii, neafiliati unui brand, etc... daca este posibil. Daca nu, fie ea oricat de buna intentia, discutii vor exista. Nu este o rusine sa iti asumi infrangerea intr-o competitie ci este o mare dezamagire sa constati ca a fost chiar si o mica probabilitate sa fi fost nedreptatit! Sper sa aveti parte numai de evenimente de succes la CNCA, ceeace ne dorim si la EMMA.
IM is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 21:52   #33
_vrx_

Stage 4
 
_vrx_'s Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 299
Member of:
[Moderators]
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Quote:
Originally Posted by IM View Post
Intrebasem cine arbitreaza. Ne-am confruntat cu situatii similare acelora de la voi si pur si simplu dpream o informatie. Ce este gresit in a incerca sa aflam aceasta informatie?
Raspunsul putea sa fie unul scurt si la obiect..
Nu ai intrebat DOAR cine arbitreaza , aveai varsat de vant si te-ai gandit sa mai faci ceva valuri pe 4 tun.
Quote:
Originally Posted by IM View Post

Si la EMMA suntem intrebati frecvent cine arbitreaza la SQ si ne straduim sa rezolvam cat mai bine aceasta delicata problema. Daaa.... consider ca este in interesul tuturor sa avem arbitri neutrii, neafiliati unui brand,.
FALS !

Majoritatea arbitrilor internationali sunt implicati in domeniu direct sau indirect . Daca tu nu esti de acord cu acest aspect ce mai cauti la emma ?
_vrx_ is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 21:54   #34
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Smile Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Quote:
Originally Posted by _vrx_ View Post
Nu ai intrebat DOAR cine arbitreaza , aveai varsat de vant si te-ai gandit sa mai faci ceva valuri pe 4 tun.


FALS !

Majoritatea arbitrilor internationali sunt implicati in domeniu direct sau indirect . Daca tu nu esti de acord cu acest aspect ce mai cauti la emma ?
Pe cuvantul tau?!????
IM is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 22:55   #35
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Aberatii

Quote:
Originally Posted by IM View Post
Mai Rellax, nu este sectiunea mea. Este sectiunea EMMA.
Faptul ca un eveniment important pentru EMMA nu s-a putut afisa pe 4t, este neplacut.
A aparut un gol si o problema... dar ne conformam regulilor 4t. Acum, d.a.p.d.v. da, este cenzura deoarece evenimentul a avut legatura cu tuningul, s-au incercat discutii de parteneriat media intre cele 3 litere si 4 tuning (din cate stiu) dar pozitia 4t a ramas una si aceeasi. Am luat-o ca atare si ne-am conformat. Acum, sa vb de etapa a 3-a o sa para ciudat pt cei care acceseaza 4t deoarece etapa a 2-a nu exista pe firmamentul 4t. Astfel, probabil ca si Ludovic a decis sa anunte pe BL. Ai inteles la ce ma refeream? Bun.

Eu personal discutiile le-am purtat cu Gratzian.
Daca ai avut un cuvant bun de spus in decizia luata de Gratzian la aceea data eu nu am stiut.
Ce ai facut tu nu aveam de unde sa ghicesc. "Gurile rele" spuneau tot felul de presupuneri referitoare la intentiile tale vs. EMMA. Nu m-au interesat. Am incercat numai sa dam curs intelegerii cu Gratzian.

Daca se va schimba aceea data nu vom avea de castigat decat toti in opinia mea. Adica mai multi competitori la ambele evenimente, probabil...

"IM... Daca tot te intereseaza soarta evenimentelor si reusita colaboratorilor tai, pune mana si da un telefon data viitoare. Asta ca sa vorbeasca faptele pentru tine, nu propaganda, victimizarea sau lauda de sine. E doar o recomandare bine intentionata. Ne scapa pe toti pe multa bataie de cap."


Nu inteleg la ce te referi.

In calendarul EMMA am anuntat etapele cu mult timp inainte.
Nu existau evenimente CNCA in plan, anuntate pe 4t de care sa stim si noi. Precum ai citit in spusele lui Ludovic:
"cine ma cunoaste , stie ca sunt om de cuvant si sincer va spun ca daca stiam ca va fi o etapa cnca la cluj in aceeasi perioada ....cu mana pe inima va spun ca nu as fi pus data aceia si as fi participat si eu la ea....chiar daca am inteles ca este suprapusa cu un alt eveniment in ungaria...sincer nu stiam chiar am fost tentat sa schimb si aceasta data ,insa .... asta e.
in acea perioada am vrut sa pun data de 5iunie2011 (competitie la care daca ma ajuta Dumnezeu si imi termin masina voi vrea sa particip) si IM mi-a spus ca este atunci la arad...clar am spus nu este potrivita data , amanam 1 saptamana, inainte interesandu-ma daca mai exista sau nu ceva...si nu am gasit nimic. o spun din motiul ca eu la mine as vrea sa vina cati mai multi si sa ma duc la cat mai multe evenimente.... rellaxx ,daca vin la vreo competitie organizata de tine ,ma trimiti acasa? nu cred!
nu cunosc multi dintre voi si as fi vrut sa cunosc cati mai multi ,probabil se va intampla si asta ... dar nu acum , nu pentru ca doar ghinionul a facut ca noi sa ne punem evenimentele in aceeasi zi, si imi pare rau pentru asta"

Deci, iar nu inteleg ce vrei sa spui prin: "IM... Daca tot te intereseaza soarta evenimentelor si reusita colaboratorilor tai, pune mana si da un telefon data viitoare. Asta ca sa vorbeasca faptele pentru tine, nu propaganda, victimizarea sau lauda de sine."

Noi ne-am interesat, precum vezi ca a scris si ludovic. Noi doi chiar am vb la telefon acum cateva saptamani cand te intrebam daca iti rezerv camera la Severin la Iron Gates si nu mi-ai spus de vreun posibil eveniment in viitorul apropiat. La "3litere" te-ai intersectat cu sotia mea, si te asigur ca daca te vedeam dupa ce mi-a spus ca ai fost in zona, te invitam la un pahar de vorba...

Bun. Mai departe!
Mai IM, EMMA este a ta, deci sectiunea e a ta. Ti-am spus din secunda in care a fost creeata ca iti asumi existenta si raspunderea ei. Exact ca administratorul unei firme. Fii sigur ca daca greseste cineva grav in firma nu o sa fie trasa la raspundere stampila sau femeia de serviciu. Stii?

Mai departe, click cu incredere:

https://forum.4tuning.ro/372-emma/243...ro-2011-a.html

Postul numarul 9, pe la jumatate. Lipseste altceva in afara de cele 3 litere? Observi cine a moderat acel post, si cand? Vrei sa-ti desenez ideea?

NU ti-am spus niciodata sa nu promovezi etapa. Ti-am spus doar sa nu te folosesti de numele evenimentului. De ce am hotarat asta, cum si in ce conditii, NU va priveste nici macar la nivel de discutie amicala. Ce s-a intamplat atunci stiu doar cativa oameni si tu nu esti unul dintre ei. Nici cei cu care ai vorbit nu sunt unii dintre ei. Si ma repet, chiar nu va priveste.

Vad ca insisti sa-mi explici de ce Ludovic a ales sa promoveze evenimentul dincolo. Pai atunci fie cum insisti tu sa fie, ca vad ca ti-e mai drag punctul tau de vedere decat adevarul. E cenzura pe 4T pentru etapa de la Slobozia. Si este pana cand discut cu Ludovic, sa aud de la el ce e de spus, ca vad ca tu faci in continuare pe avocatul in interes propriu, si am impresia ca asta nu e deloc in avantajul lui Ludovic.

Puteai sa dai un telefon cand ai vazut nepotrivirea de date, ca sa te lamuresc. La asta ma refeream. Daca aveai vreun interes sa clarifici problema, faceai asta. E destul de evident de ce nu s-a intamplat asa. Ti-s mai dragi "gurile rele" decat adevarul de la sursa. In general si acum in mod special.

La 3 litere am fost in vizita, am salutat pe cine am vazut (inclusiv pe sotia ta) si nu am deranjat pe nimeni care avea o ocupatie. Fara nici o alta intentie sau retinere.

IM.... nu stiu daca are sens sa vorbim pe viu. Acolo totul e ok, esti rezonabil si ajungem repede la un consens. Online si dupa discutie esti complet alt om. Am patit asta de atatea ori incat deja e descurajant si gandul ca pot sa mai am ocazia sa mai incerc. Da' poate la un moment dat...de ce nu... in afara de timp nu pierdem nimic. Sper.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 23:04   #36
Bacanutinu
Banned

Stage 1
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 12
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Ca de obicei, partinitor.Bacaita sau Bocancu ti se pare in regula.
Sa te *** in gura!
Ma pis pe ochii tai de evreu imputit.
Da-mi ban.

EDITAT: Verba volant, scripta manent.

Last edited by ReLLaXX; 31-05-11 at 23:16.
Bacanutinu is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 23:14   #37
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Quote:
Originally Posted by Bacanutinu View Post
Ca de obicei, partinitor.Bacanita sau Bocancu ti se pare in regula.
Sa te *** in gura!
Ma pis pe ochii tai de evreu imputit.
Da-mi ban.
Avertismentul e valabil pentru toata lumea, am si specificat. Daca te uiti atent cineva a primit un ban inainte sa postez. Nu ai fost nici tu, nici Pilula, iar pe tine te-am nominalizat doar ca sa-ti atrag atentia ca-ti indrepti veninul unde nu trebuie.

Nu meriti un ban. In schimb meriti sa-ti vada toti frumusetea de postare. Mi-e rusine ca suntem colegi de pasiune. E tot ce pot sa-ti spun.

Poate imi prindea bine sa am vreo legatura cu evreii,. Din pacate, poate... nu am.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 23:33   #38
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

sincer nu am vrut sa ma bag in discutii dintre vechi cunostinte...

nr.tel. in special pentru rellaxx , dar nu numai 0741.187.552

ati amintit numele meu in discutia asta pe forum , incat sincer ma cred vedeta ) (nu credeti ce scriu acum cu vedeta)

rellaxx nu am avut nici un gand sau vreun substrat la tot ce am scris acolo ... a fost pur si simplu ce am gandit , chiar daca la un moment dat nu ai inteles foarte bine ce am vrut sa scriu din cauza modului meu de exprimare. deobicei vreau sa spun ceva , si pentru ca vreau sa scriu ceva si ma gandesc si la altceva, si imi vin alte idei ..se ametesc la un moment dat si s-ar putea sa iasa altceva si sa dea o nota de lipsa de exprimare...scuze daca nu ai inteles ceva.

cu bigul am vorbit...are ceva cu IM ..nu este treaba mea , sincer din telefon mi-a placut omul.

eu vreau sa spun ceva aici :

despre mocioiu si emma am auzit numai lucruri nasoale, pana am ajuns sa-l cunosc personal si sa cunosc competitia emma...
pareri?
una extraordinara despre competitie (nu cunosc ce s-a intamplat acum 2,3,4-5 ani nici nu ma interesau si nici nu stiam de vreo competitie de gen din romania )
despre IM, sincer , dramatizeaza totul , incearca sa faca foarte multe de unul singur, ceea ce este imposibil... si probabil nu a stiut cum sa faca sa ii tina aproape pe oamenii care considera ca s-ar putea sa-l ajute mai tarziu, dar nu numai pe aceia... toti trebuiau adunati ... cand personal l-am cunoscut pe IM, parerea mea despre el a fost una la fel ca la competitia EMMA

insa....

primul vinovat pentru aparitia cnca-ului este MOCIOIU!!!

(nu te supara Ionut, dar asa vad eu lucrurile)

eu spun acum din auzite ... emma era singura, unica, cea mai cea.... competitie. trebuia sa ramana asa !!! certuri , ambitii si tot felul de sentimente ranite au dus la destramarea si divizarea oamenilor care candva faceau parte din aceeasi familie .... multi au ramas , s-au impartit ,au aparut altii care au ales : EMMA si CNCA

IN FOND TOTI FACEM ACELASI LUCRU ...

despre rellaxx si cnca am auzit la fel de lucruri nasoale. deja nu le mai cred...pentru ca am sa ajung acolo , nu stiu cand , dar cu siguranta voi ajunge, si imi voi schimba parerile creeate de zvonuri...deci mai bine nu cred nimic pana nu ajung la o competitie CNCA....

parerea mea despre RELLAXX SI MOCIOIU ...SUNTETI BAIETI DESTEPTI AMANDOI !!! ( este parerea mea si nimeni nu poate sa mi-o schimbe...si nici nu vreau sa fiu avocatul cuiva ...este doar parerea mea )

ps. spuneti-mi mie un om prost, analfabet sa nu stie sa lege 2 cuvinte ....din car audio ...(ma exclud de aici) si eu il mananc... daca e femeie ma mai gandesc
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 23:39   #39
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

am ales si eu ...am uitat sa spun asta ...competitie car audio ...nu conteaza unde am participat pana acum ...daca Rellaxx ar fi dat un telefon si ar fi spus ca vrea sa faca competitie CNCA la slobozia inaintea lui IM ...sigur ar fi fost CNCA slobozia....a fost cam ....primul venit primul servit ....dar nu insemna ca nu ma duceam la EMMA
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 31-05-11, 23:41   #40
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Ludovic... Maine ne auzim la un telefon lung. Am ceva km de facut la volan deci, o sa avem timp. N-ai idee cat de usor sa lamuresc lucrurile.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 01-06-11, 00:16   #41
raidaru

Stage 5
 
raidaru's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahaha hahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahah ahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHah ahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahah ahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahaha hhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahaha hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaha hahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahha hahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahahahah ahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahah ahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahah ahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahahahahaha hahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha hahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahaha hahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahahahahahahah hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah ahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahah ahhahahahahahahhahahahahahahahha
raidaru is offline   Reply With Quote
Old 01-06-11, 00:19   #42
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Quote:
Originally Posted by raidaru View Post
Hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahaha hahahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahah ahahhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHah ahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahah ahahahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahaha hhahahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahaha hahahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahaha hahahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahha hahahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahahahah ahahahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahah ahahahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahah ahahahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahahahahaha hahhahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahaha hahahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahaha hahahhahahahahahahhahahahahahahahhaHahahahahahahah hahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahah ahhahahahahahahhahahahahahhahahahahahahhahahahahah ahhahahahahahahhahahahahahahahha
respira raidere sa nu te ineci ...esti prea departe de mine sa te pot ajuta )
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 01-06-11, 00:20   #43
animalutz
VW Driver

Stage 5
 
animalutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,203
Member of:
[Street Gambler]
[VW]
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Unde-i pagina a 4-a? Eu n-am apucat s-o citesc si abia mi-am desfacut pachetu' de napolitane.
animalutz is offline   Reply With Quote
Old 01-06-11, 00:20   #44
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

@raidaru: Domnu', ca sa te lase durerea de burta de la ras, cand mai completezi ceva la semnatura?
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 01-06-11, 00:21   #45
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Ganduri si trairi din audiomobilia romaneasca

Quote:
Originally Posted by animalutz View Post
Unde-i pagina a 4-a? Eu n-am apucat s-o citesc si abia mi-am desfacut pachetu' de napolitane.
N-ai pierdut nimic esential. Bacanutinu, pilula si o clona versus ban. Bacanutinu a castigat detasat. Si cam atat.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -