sunt penibili zau i-am depasit si eu pe autostrada zisa a soarelui

eram cu masina inchiriata vara asta si mi so rupt de iei

mereau cu 110 aprox si eu am trecut cam cu 160 pe langa iei ce beton o fost ! mereau la mare probabil geniile da numa tinerei la volan
oare ce fac iei cu jafurile de logan pe langa ce masini sunt dar mai ales pe langa ce o sa apara dupa intrarea asta prin ue