bun acuma avem mai multe variante !:
ori ca ruralilor l-i se pare greoaie masina si au zis sa o imbunatateasca , eliminand niste elemente
ori s-a incercat un drift usor .. pe meleaguri autohtone
ori unia din okupantzi i trebuia piesa pt masina personala ..ori........... va las pe voi sa mai adaugati
=>
.....
apropo .. a trecut 1 luna de cand au primit masinile noi noutze? sau nu?