Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 16-12-05, 20:38   #1246
Eagle_flyaway

Stage 5
 
Eagle_flyaway's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 834
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

mda ... pofta buna!!! li se mai zice si ciureghe! dar el d-astea nu face!!!
Eagle_flyaway is offline   Reply With Quote
Old 16-12-05, 22:55   #1247
Motor

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 534
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NightRider\"
te-am vazut da nu am stiut cine esti ...nu-i nika, data viitoare o sa stiu ...daca mai esti in c... si ma vezi, hai pe la mine si mai discutam...
Nu am fost sigur ca esti tu.........oricum eratzi mai multi si nu am vrut sa viu sa ma bag in seama pe acolo
Motor is offline   Reply With Quote
Old 17-12-05, 00:10   #1248
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default

acu am fost la nicula cu lada...
ma...doar 2-3 masini am vazut sus in manastire restu erau jos
am cuplat mic si i-am dat drumu...si o urcat, pe jos era zapada si cred ca si gheata, pe unele portiuni era gheata, noroi, ii super prost drumu ce la gherla pana la nicula...da cand esti sus ii super faina zona
ziceti-mi niste zone din astea mai extreme sa testez la maxim ce poate masina, sau...cum s-o testez asa cam cum da cartea s-oimping la maxim sa vad poate macar pe jumate din cat da cartea sau is doar povesti?
__________________
Sa fi Om e o Intamplare, sa fi Domn e un Lucru Mare ! ! !
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 17-12-05, 09:54   #1249
NightRider

Stage 5
 
NightRider's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 554
Member of:
[Moderators]
[Sun Racers]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Motor\"
Quote:
Originally Posted by \"NightRider\"
te-am vazut da nu am stiut cine esti ...nu-i nika, data viitoare o sa stiu ...daca mai esti in c... si ma vezi, hai pe la mine si mai discutam...
Nu am fost sigur ca esti tu.........oricum eratzi mai multi si nu am vrut sa viu sa ma bag in seama pe acolo
data viitoare sa te bagi linistit in seama ca nu ma supar eram ala cu caciula ...
__________________
"I'm not insane, i'm perfectly normal, the world is insane..."

I drive a Bora with style :P
NightRider is offline   Reply With Quote
Old 17-12-05, 09:57   #1250
NightRider

Stage 5
 
NightRider's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 554
Member of:
[Moderators]
[Sun Racers]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DACIA-Wrc\"
acu am fost la nicula cu lada...
ma...doar 2-3 masini am vazut sus in manastire restu erau jos
am cuplat mic si i-am dat drumu...si o urcat, pe jos era zapada si cred ca si gheata, pe unele portiuni era gheata, noroi, ii super prost drumu ce la gherla pana la nicula...da cand esti sus ii super faina zona
ziceti-mi niste zone din astea mai extreme sa testez la maxim ce poate masina, sau...cum s-o testez asa cam cum da cartea s-oimping la maxim sa vad poate macar pe jumate din cat da cartea sau is doar povesti?
zona somesu rece ... sunt cateva drumuri mortale prin padure...incep de pe drumu catre baraj...si mai sunt doua mortale dupa somesu rece...la manastirea muntele rece, unul mai usor si unul mai greu. Vezi tu
NightRider is offline   Reply With Quote
Old 17-12-05, 19:34   #1251
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default

nightrider te-am vazut in c.... joi .suna frumos muzica ce ai pe acolo daca vrei sa zici // poate ne intalnim pe la scoala
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 18-12-05, 15:41   #1252
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DACIA-Wrc\"
acu am fost la nicula cu lada...
ma...doar 2-3 masini am vazut sus in manastire restu erau jos
am cuplat mic si i-am dat drumu...si o urcat, pe jos era zapada si cred ca si gheata, pe unele portiuni era gheata, noroi, ii super prost drumu ce la gherla pana la nicula...da cand esti sus ii super faina zona
ziceti-mi niste zone din astea mai extreme sa testez la maxim ce poate masina, sau...cum s-o testez asa cam cum da cartea s-oimping la maxim sa vad poate macar pe jumate din cat da cartea sau is doar povesti?
drumu din padurea hoia catre satu baci, pe langa padure, maiales cand ploua... ii fenomenal
tekno is offline   Reply With Quote
Old 18-12-05, 16:12   #1253
Motor

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 534
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NightRider\"
Quote:
Originally Posted by \"Motor\"
Quote:
Originally Posted by \"NightRider\"
te-am vazut da nu am stiut cine esti ...nu-i nika, data viitoare o sa stiu ...daca mai esti in c... si ma vezi, hai pe la mine si mai discutam...
Nu am fost sigur ca esti tu.........oricum eratzi mai multi si nu am vrut sa viu sa ma bag in seama pe acolo
data viitoare sa te bagi linistit in seama ca nu ma supar eram ala cu caciula ...
O sa ma uit joi dupa unul cu caciula
__________________
Motor is offline   Reply With Quote
Old 18-12-05, 17:59   #1254
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default

am testat-o ieri pe meses :d cand am fost la casa
Piry am crezut ca esti sinucigas azi...te-am vazut decand ai parcat...ca eram in spatele tau...da n-am fost sigur dc esti tu sau nu.
ma totusi...ma bucur ca n-ai avut ganduri necurate..ca...nu-s dc reuseam sa opresc ...si acuma cantai din harpa :d
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 18-12-05, 18:00   #1255
DACIA-Wrc

Stage 5
 
DACIA-Wrc's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 4,203
Member of:
[DAEWOO]
Default

psiry tu tot timpul esti asa zambaret la volan?
DACIA-Wrc is offline   Reply With Quote
Old 18-12-05, 19:01   #1256
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

io zic sa-ti vezi de china ta ca eu il asteptam pe zanderu care era in spatele tau la iesea din parcare de aia tot ieseam cu botu sa vad nu vine odata? si radeam de masina ta de aia eram zambaret si plus ca mio zambit china ce era sa fac
Piry is offline   Reply With Quote
Old 18-12-05, 19:07   #1257
Eagle_flyaway

Stage 5
 
Eagle_flyaway's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 834
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[RENAULT]
Default

loool
Eagle_flyaway is offline   Reply With Quote
Old 20-12-05, 10:40   #1258
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

ti-am mutat aici postu ca sa nu mai fim off topic..

Quote:
Originally Posted by \"TurboBoy\"
Da mah e un kitch pe care multa lume il lauda cu ar fi Sandrei,Alex UFO, shi multi altii din CSR,shi numa ei.
Pot spune ca esti un obosit shi vreau sa imi dai shi mie link-ul ala unde ii pusa mashina mea pe prima pagina la kitch tuning.(Poate e pusa de tine)
daca sandrei sau ufo o lauda nu inseamna ca ii frumoasa
o sa caut linku si o sa-l postez ca nu-l mai am... sa te lamuresti

Quote:
Originally Posted by \"TurboBoy\"
Degeaba invidia-i mare.
invidie? nici gand... fi serios, ce ii frumos ii frumos, ce ii urat ii urat, de exemplu masina lui Andrei (NUI) nu e perfecta da' imi place mult

Quote:
Originally Posted by \"TurboBoy\"
Si nu mai da pe altii exemple ca au facut mashini
eu chiar iti recomand sa iei exemplu de la grigoras, si daca o sa iei tot respectu', pana atunci ai facut pielea pulii din partea mea...

Quote:
Originally Posted by \"TurboBoy\"
fa u ceva mah ca nici sa te stergi la c** nu stii.)))))))))))))))))))))))))))))))
nu am facut nimic? poate nu am stat asa bine cu finantele ca si tine... da' macar la 18 ani mi-am luat masina din banii mei. si decat sa fi pus cand am avut-o doua bari de cacat mai bine stateam si strangeam pana puteam sa fac ceva calumea
si iti spun frumos: las-o mai incet cu insultele!
__________________
tekno is offline   Reply With Quote
Old 20-12-05, 18:45   #1259
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default

Quote:
ca bine zici du-te si invatza ca-i ramane dreq corijent .... apropo mane n-ai teza la nimik?






ma eagle am mutat aici discutia sa nu umplem bazaru de kakaturi
Din pacate nu am teza la nimik!!!numai dupa sarbatori!!!
Si corijent nu raman ca am invatzat sa ma descurc.. dar... nu inteleg ce te bate pa tine grija daca raman sau nu !!!! asaca punct ca te cunosc de mic si nu are rost sa o bati afara pe forum!!!

si daca tot vrei sa insinuezi ca stau pe forum ia da o geana la posturile mele si la posturile talesi data in care ne-am facut user!!!!!!!
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 20-12-05, 18:53   #1260
sandrei

Stage 5
 
sandrei's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

tekno...fara suparare...dar daca esti moderator pe acest forum...atunci poarta-te ca atare...daca doresti sa intri pe acest forum...nu ca sa iti faci datoria...ci sa insulti lume..mai bine nu mai intra...este foarte simplu...daca tu simti in interiorul tau ca e nevoie sa te certi cu lumea,atunci cearta-te cu cei pe care ii cunosti bine...pt ca daca nu ai ce posta..atunci nu posta aiurrea...iesi pe geam..injura lumea...dar lasa-i pe altii care incearca sa faca ceva, in pace...si da...si care este problema ca tie nu iti place masina lui...ok...nici o problema...dar respect initiativa ca a incercat sa scoata ceva dintr-o dacie...lucru care crede-ma..ca din banii lui l-a facut...si cu mainile lui....si eu m-am saturat ca sa intre toti si sa critice lucrul altora...nu-ti place problema ta..iti place..air e problema ta...dar daca TU nu ai NICI o treaba cu modificatul de masini..nu mai critica pe altii...repet...nu vreau sa te jignesc...si sper sa nu vad nici un reply scris de tine pt a jigni in continuare...tu decizi daca esti om sau daca esti doar cum zice toata lumea...treaba ta..dar crede-ma ca ai intrecut masura..eu nu te cunosc...dar...imi pare rau ca posturile din cj pe asta se bazeaza...eu personal am jurat sa imi vad de treaba si asta fac..de aceea nici nu mai prea postez..dar prin posturile tale...nu esti cu nimic mai presus decat cei care isi fac user doar pt a injura
__________________
Upgraded to CTR 11580 Type R
"GOD invented i-VTEC so that mortals can be closer to heaven!"
sandrei is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -