Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-08, 10:43   #3601
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Chat

la un prieten pe ultimul model de mondeo.. si-o pus ceva grila de la fk, si l-o scos din garantie...

mai bine asteapta, pana platesti masina integral.. si dupaceea o faci cum vrei.. tu parerea mea.. :S
__________________
Fixius is offline   Reply With Quote
Old 11-06-08, 16:31   #3602
CJ-86-UHE

Stage 5
 
CJ-86-UHE's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 593
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by Fixius View Post
la un prieten pe ultimul model de mondeo.. si-o pus ceva grila de la fk, si l-o scos din garantie...

mai bine asteapta, pana platesti masina integral.. si dupaceea o faci cum vrei.. tu parerea mea.. :S
garantia expira in toamna, si in legatura cu grila, daca era montata in atelier autorizat R.A.R. nu era nici o problema
CJ-86-UHE is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 08:34   #3603
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Chat

dar cant tre sa dasi jos 3 suruburi si sa pui grila noua.... si sa pui inapoi alea 3 suruburi.. nu iti trece prin cap sa mergi la un servis autorizat rar ptr traba asta.. nu ???
Fixius is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 08:56   #3604
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Poze

eu am ajuns la elicipetele americane dupa ce l-au mutat de pe platforma aia dreapta..
am reusit sa vb ceva cu americanu, dar dupaceea o venit unu sa se bage in seama si nu m-a mai lasat sa stau langa elicopetere... poate erai kiar tu @V.I.D
Fixius is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 10:27   #3605
V.I.D.

Stage 4
 
V.I.D.'s Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 221
Default Re: Poze

Da Fixius...eram chiar eu.Ce ai facut tu a fost o mare prostie,dar nu a fost vina ta,a fost vina cretinilor care asigurau paza.De fapt a fost un concurs de imprejurariregatirile pt. concert pe platforma aceea+americanii+pantalonii tai de camuflaj+tampitii de la paza.Asa ca am lasat lucrurile asa.....in alta ipostaza se putea termina nu f. frumos.Asa ca nu m-am bagat in seama ci am luat niste masuri(de siguranta) in locul celor care nu si-au facut datoria.De fapt tu ai fost ala care s-a bagat in seama-tu nu aveai ce cauta acolo.Ce mica e lumea...
V.I.D. is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 12:50   #3606
CristianD
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 599
Member of:
[Honda]
Default Re: Poze

V.I.D. lucrezi la aeroport ?
CristianD is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 12:57   #3607
V.I.D.

Stage 4
 
V.I.D.'s Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 221
Default Re: Poze

afirmativ!
V.I.D. is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 12:59   #3608
CristianD
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 599
Member of:
[Honda]
Default Re: Poze


poate ne stim
pe ai mei sigur ii sti
am lucrat toata familia acolo, acum a ramas doar mama si tata.
CristianD is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 13:02   #3609
V.I.D.

Stage 4
 
V.I.D.'s Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 221
Default Re: Poze

tot ce se poate
acu depinde...dupa cum stii,in perimetrul aeroportului isi desfasoara activitatea multe firme
V.I.D. is offline   Reply With Quote
Old 12-06-08, 13:04   #3610
CristianD
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 599
Member of:
[Honda]
Default Re: Poze

iti dau un pm

Last edited by NightRider; 12-06-08 at 17:03.
CristianD is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 11:33   #3611
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Poze

Quote:
Originally Posted by V.I.D. View Post
Da Fixius...eram chiar eu.Ce ai facut tu a fost o mare prostie,dar nu a fost vina ta,a fost vina cretinilor care asigurau paza.De fapt a fost un concurs de imprejurariregatirile pt. concert pe platforma aceea+americanii+pantalonii tai de camuflaj+tampitii de la paza.Asa ca am lasat lucrurile asa.....in alta ipostaza se putea termina nu f. frumos.Asa ca nu m-am bagat in seama ci am luat niste masuri(de siguranta) in locul celor care nu si-au facut datoria.De fapt tu ai fost ala care s-a bagat in seama-tu nu aveai ce cauta acolo.Ce mica e lumea...

tocmai ca tu te-ai bagat in seama.. eu am fost ca organizator.. acolo
Fixius is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 14:27   #3612
CristianD
Honda Driver

Stage 5
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 599
Member of:
[Honda]
Default Re: Chat

fixius tu ai organizat doar delahoya si nu aveai ce cauta la elicoptere el lucreaza in cadru aeroportului si trebuia sa nu va lase sa fiti pe langa ele.
CristianD is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 18:55   #3613
-LEXION-

Stage 5
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,555
Default Re: Chat

http://www.clujeanul.ro/cluj/circula...rulota-2707141 -- a filmat Top Gear inca un episod cu rulote in flacari ?
-LEXION- is offline   Reply With Quote
Old 13-06-08, 23:27   #3614
V.I.D.

Stage 4
 
V.I.D.'s Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 221
Default Re: Poze

Quote:
Originally Posted by Fixius View Post
tocmai ca tu te-ai bagat in seama.. eu am fost ca organizator.. acolo
Da fixius draga..tu erai organizator la nustiucesinumaintereseaza.Chestia aia se organiza pe o platforma pusa la dispozitie de Aeroport.Din cauza asta s-au mutat 3 elicoptere de pe platforma aceea pe o cale de rulare,adica intr-o zona securizata,unde tu nu aveai ce cauta.Tu trebuia sa-ti vezi de organizarea ta in locatia stabilita si nu sa te plimbi aiurea si sa mai faci si pe ofensatul ca unu' s-a bagat "aiurea" in seama si nu te-a lasat pe tine sa te cateri pe niste "jucarii".E asa greu de inteles care-i faza "organizatorule"!?Oricum asa cum am mai spus,nu a fost vina ta,vina ta incepe din momentul in care tu ai inteles gresit ideea de mare organizator care are dreptul sa faca ce vrea si cineva nu-l lasa sa se plimbe aiurea(in loc sa organizeze ceva).Totusi chiar nu intelegi unde ai gresit?
V.I.D. is offline   Reply With Quote
Old 14-06-08, 11:10   #3615
Fixius


Stage 5
 
Fixius's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
[MERCEDES]
[VW]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: Poze

Quote:
Originally Posted by V.I.D. View Post
Da fixius draga..tu erai organizator la nustiucesinumaintereseaza.Chestia aia se organiza pe o platforma pusa la dispozitie de Aeroport.Din cauza asta s-au mutat 3 elicoptere de pe platforma aceea pe o cale de rulare,adica intr-o zona securizata,unde tu nu aveai ce cauta.Tu trebuia sa-ti vezi de organizarea ta in locatia stabilita si nu sa te plimbi aiurea si sa mai faci si pe ofensatul ca unu' s-a bagat "aiurea" in seama si nu te-a lasat pe tine sa te cateri pe niste "jucarii".E asa greu de inteles care-i faza "organizatorule"!?Oricum asa cum am mai spus,nu a fost vina ta,vina ta incepe din momentul in care tu ai inteles gresit ideea de mare organizator care are dreptul sa faca ce vrea si cineva nu-l lasa sa se plimbe aiurea(in loc sa organizeze ceva).Totusi chiar nu intelegi unde ai gresit?

nu merita sa sari gardu.. si sa vb aiurea.. numai pt. ca tu ai acces acolo si noi nu..
si din moment ce am vb cu americanul si spunea.. ca imi da voie sa ii fac poze si tot ce vreau, inclusiv m-o intrebat daca vreau sa opreasca elicopteru si sa ma urc sa imi arete una alta..

tu in loc sa iti vezi de treba ta... vii si ma stresezi, si mai imi vb si de parca am fi mancat din aceasi farfurie..

dar esti roman si te inteleg intr-un mod sau altul tre sa ne laudam.. doar suntem romani..
Fixius is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -