Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 20-06-07, 00:43   #2851
aldoadabass_wrs

Stage 5
 
aldoadabass_wrs's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 474
Default Re: Prezentati-va!

Quote:
Originally Posted by cj99lor View Post
Si Inca Cateva Poze
de cat timp e la tine?ca anu trecut era in turdda....stiu io..
aldoadabass_wrs is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 00:52   #2852
bzsa

Stage 5
 
bzsa's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,231
Member of:
[VW]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Chat

poze din oradea ?
din 17.06.07 nu are careva?
bzsa is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 00:53   #2853
cj99lor

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 42
Default Re: Prezentati-va!

masina e la mine de cand a venit din germania in 98
cj99lor is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 00:56   #2854
cj99lor

Stage 2
 
Join Date: May 2007
Posts: 42
Default Re: Prezentati-va!

imi pare rau dar sar putea sa o confunzi
cj99lor is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 16:31   #2855
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Chat

Mai baieti... nu stiu pe altii, dar pe mine ma enerveaza la culme tiganusii aia din centru care stau in parcari si iti fac semn unde sa parchezi cum sa parchezi aia aia ca si cum ar fi a lor parcarea si dupa aceea iti cer bani ma dispera pur si simplu... si parca nu ar fi de ajuns am auzit ca sunt unii la care daca nu le dai bani, dupa ce pleci iti zgarie putin masina.. primaria nu se poate sesiza? bine ca noua ne pot da amenzi si percepe taxe da pe niste amarati de colorati nu ii pot prinde
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 18:06   #2856
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
Mai baieti... nu stiu pe altii, dar pe mine ma enerveaza la culme tiganusii aia din centru care stau in parcari si iti fac semn unde sa parchezi cum sa parchezi aia aia ca si cum ar fi a lor parcarea si dupa aceea iti cer bani ma dispera pur si simplu... si parca nu ar fi de ajuns am auzit ca sunt unii la care daca nu le dai bani, dupa ce pleci iti zgarie putin masina.. primaria nu se poate sesiza? bine ca noua ne pot da amenzi si percepe taxe da pe niste amarati de colorati nu ii pot prinde


lasa-i mah in amaru' lor... ce sa faci si cu aia! le spui pe un ton mai ridicat sa isi vada de treaba si isi vad

si politia primariei ii degeaba... aia iau numa bani fara sa faca nimik...si inca mai au si aere la fel ca si majoritatea oamenilor imbracati in uniforma!
au ramas cu mentalitatea aia comunista ca daca sunt in uniforma ei au dreptate si ei sunt cei mai tari!
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 18:22   #2857
CJ-86-UHE

Stage 5
 
CJ-86-UHE's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 593
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by RA_2fast4u View Post
Mai baieti... nu stiu pe altii, dar pe mine ma enerveaza la culme tiganusii aia din centru care stau in parcari si iti fac semn unde sa parchezi cum sa parchezi aia aia ca si cum ar fi a lor parcarea si dupa aceea iti cer bani ma dispera pur si simplu... si parca nu ar fi de ajuns am auzit ca sunt unii la care daca nu le dai bani, dupa ce pleci iti zgarie putin masina.. primaria nu se poate sesiza? bine ca noua ne pot da amenzi si percepe taxe da pe niste amarati de colorati nu ii pot prinde
Nu prea ai ce face cu ei...dak sunt alungati de acolo de catre pers competente a doua zi iar dai de ei in acelasi locuri.
Pe langa ca te incurca cand vrei sa parchezi, umbla apoi si tot centru dupa tine sa le dai un leu.
S-au luat dupa aurolacii din Bucuresti la care dak nu le dai bani sigur iti gasesti masina zgariata. la noi inca nu se practica sportul asta momentan, dar in viitor.....
__________________
Dimensiunea maximă pentru o imagine în semnătură este de 500x100 pixeli.
CJ-86-UHE is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 18:31   #2858
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: Chat

si faza ii ca tot lumea ii de vina....daca le dai bani ,ei ce zic,las ca stam aici ca ii bine,daca toti ii alunga si nu primesc nimica vezi cum pleaca de acolo ,urgent ca nu le merita.....
__________________
vlad_VSV is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 18:39   #2859
CJ-86-UHE

Stage 5
 
CJ-86-UHE's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 593
Default Re: Chat

in parcarea din fata de al agentia c.f.r este o tingancusa spurcata rau. la aia dak nu ii dai si o alungi de langa tine se apuca si te injura si te blesteama.
CJ-86-UHE is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 18:48   #2860
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: Chat

pai ramane cu injuraturile da nici bani nu are )) ,dar daca lumea se invata sa nu le mai dea bani,nici ei nu mai stau ca stau degeaba.....
vlad_VSV is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 19:12   #2861
CJ-86-UHE

Stage 5
 
CJ-86-UHE's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 593
Default Re: Chat

tot timpul o sa se gaseasca un "destept" caruia i se face mila de ei si le da sau care crede ca o sa aiba noroc in viitor
CJ-86-UHE is offline   Reply With Quote
Old 20-06-07, 20:33   #2862
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by CJ-86-UHE View Post
tot timpul o sa se gaseasca un "destept" caruia i se face mila de ei si le da sau care crede ca o sa aiba noroc in viitor
aici te contrazic putin... sunt unii care merita ajutati
poate unii sunt pusi de cineva sa faca lucu acesta...dar sunt si care o fac din disperare,saracie si mizeria in care traiesc!
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 21-06-07, 00:59   #2863
CJ-86-UHE

Stage 5
 
CJ-86-UHE's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 593
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by DaNuTzU' View Post
aici te contrazic putin... sunt unii care merita ajutati
poate unii sunt pusi de cineva sa faca lucu acesta...dar sunt si care o fac din disperare,saracie si mizeria in care traiesc!
sunt unii care merita.dar dak le dai un leu iti iau toata mana..si a doua oara dak nu le dai acolo esti ca direct au treaba cu norocul si cu famila ta...
cei care o fac din disperare ar putea face un lucru mai bun si folositor din care sa aiba bani, dar sunt lenesi si castiga mai bine din cersit decat daca ar face altceva..
CJ-86-UHE is offline   Reply With Quote
Old 21-06-07, 08:19   #2864
vlad_VSV

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,341
Member of:
[Moderators]
[Fiat]
[2 Roti]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by CJ-86-UHE View Post
cei care o fac din disperare ar putea face un lucru mai bun si folositor din care sa aiba bani, dar sunt lenesi si castiga mai bine din cersit decat daca ar face altceva..
asta ii ....bine,sunt si care chiar nu pot sa munceasca da is putini
vlad_VSV is offline   Reply With Quote
Old 21-06-07, 12:01   #2865
RA_2fast4u
Ford Driver

Stage 5
 
RA_2fast4u's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 2,611
Member of:
[FORD]
[FOTO]
Default Re: Chat

Quote:
Originally Posted by DaNuTzU' View Post
aici te contrazic putin... sunt unii care merita ajutati
poate unii sunt pusi de cineva sa faca lucu acesta...dar sunt si care o fac din disperare,saracie si mizeria in care traiesc!
da sunt, da crede-ma aia de acolo chiar nu merita ajutati! chiar nu merita, singurul lucru care ii face pe lume sa le dea bani e frica sa nu le zgarie masina... mie personal nu imi inspira deloc mila... numai dispret fata de nesimtirea si tupeul pe care pot sa il aiba... i-asi lua pe toti la bataie sa ramana dracului invalizi sa aiba motiv sa ceara dupa aceea ...

a si stiu caz concret in care i-a zgariat la cineva masina pentru ca nu i-a dat bani...
RA_2fast4u is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -