Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 06-03-11, 02:04   #5296
gggeorgica

Stage 3
 
gggeorgica's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Va salut cu respect domnilor!
Daca tot stam la o "cafea" postez si eu un video cu ce se mai intampla pe la altii: https://vimeo.com/19099715 Brgrds.
gggeorgica is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 03:31   #5297
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by gggeorgica View Post
Va salut cu respect domnilor!
Daca tot stam la o "cafea" postez si eu un video cu ce se mai intampla pe la altii: https://vimeo.com/19099715 Brgrds.
Se intampla de ani buni ceea ce vezi tu in clipul ala, e vorba de pasiune si niste bani pe care altii se pare ca ii au.
@Cipriane, mie nu-mi place albastrul ala, oricum, iti zic cand ne vedem ce si cum
__________________
If gas gets any higher, i'm cutting a hole through the floor of my car and Flintstoning this bitch.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 10:04   #5298
gggeorgica

Stage 3
 
gggeorgica's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

@MihaiCsl posesor de golf 4 cu sticker bmw-club pe portiera (sper sa fii tu cel la care ma refer ) daca binevoiesti sa detaliezi afirmatia ta as fi recunoscator.Ps:daca se poate sa fii mai concret in afirmatiile tale , poate p`aci sunt nou insa pe alte forumuri sunt membru activ de cativa ani ...(am tinut sa mentionez asta pentru ca mi-ai dat un raspuns ca pentru un rookie si din cate stiu eu tu esti cel care umbla cu bulina galbena in parbriz).Sper sa nu ma intelegi gresit si sa te superi pe mine si sa mai vii si pe la intalnirile grupului vag.Brgrds
gggeorgica is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 10:09   #5299
Wlad
FOTO Member

Stage 5
 
Wlad's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 792
Member of:
[FOTO]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Nu el este Mihai cu golf 4.
Mihai cu golf 4 cu sticker bmw club pe portiera este unul din organizatorii intalnirilor bmw iasi.

Last edited by Wlad; 06-03-11 at 10:12.
Wlad is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 10:31   #5300
gggeorgica

Stage 3
 
gggeorgica's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Mii de scuze atunci ... ramane insa valabila rugamintea mea
gggeorgica is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 10:36   #5301
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by gggeorgica View Post
@MihaiCsl posesor de golf 4 cu sticker bmw-club pe portiera (sper sa fii tu cel la care ma refer ) daca binevoiesti sa detaliezi afirmatia ta as fi recunoscator.Ps:daca se poate sa fii mai concret in afirmatiile tale , poate p`aci sunt nou insa pe alte forumuri sunt membru activ de cativa ani ...(am tinut sa mentionez asta pentru ca mi-ai dat un raspuns ca pentru un rookie si din cate stiu eu tu esti cel care umbla cu bulina galbena in parbriz).Sper sa nu ma intelegi gresit si sa te superi pe mine si sa mai vii si pe la intalnirile grupului vag.Brgrds
Nu, nu am golf 4, am "opal".
Nu conteaza ce esti pe forum sincer, ca pentru mine forumul e doar un amarat de sait, daca intelegi la ce ma refer.
N-am de ce sa ma supar, mai ales ca afirmatia ta nu m-a deranjat absolut deloc ca si eu tot incepator sunt, pentru inca doua luni
Cat despre afirmatia mea, ceea ce am vrut sa subliniez, e ca ce ai aratat tu, personal stiu ca se intampla de mult in tarile dezvoltate, pentru ca unii se pare ca au cu ce, nu-s nevoiti sa plateasca nspemii de euro pentru inmatrilucare si nspe milioane pentru impozit.
Uite, altii care o duc bine Gumball 3000
Drew's run
H20I
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 11:07   #5302
gggeorgica

Stage 3
 
gggeorgica's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

da ce tare te-ai dus cu Gumball ) din pacate foarte putini dintre proprietarii de masini exotice din tara noastra isi cumpara bolizii pentru track sessions , evenimente auto sau pur si simplu din pasiune pentru masini ... life`s not fair
gggeorgica is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 11:14   #5303
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by gggeorgica View Post
da ce tare te-ai dus cu Gumball ) din pacate foarte putini dintre proprietarii de masini exotice din tara noastra isi cumpara bolizii pentru track sessions , evenimente auto sau pur si simplu din pasiune pentru masini ... life`s not fair
Da nu ma refeream doar la masinile exotice.
Oricum, la gumball 3000 a fost si un roman cu un Galardo negru si numere de bucuresti
Faza ca acolo trebuie sa dai 10.000 de dolari parca doar ca sa te inscrii
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 11:39   #5304
gggeorgica

Stage 3
 
gggeorgica's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

da un roman din sutele care detin supercaruri ... si sincer 10000 de dolari mi se pare o suma infima (in cazul in care as avea o asemenea masina) daca ar fi sa te gandesti cum ar fi sa participi la un asemenea eveniment si ce trairi ai avea acolo...
gggeorgica is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 11:52   #5305
gggeorgica

Stage 3
 
gggeorgica's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Btw ... eu sunt mai nou pe aici si poate sunt pe langa ... dar de ce nu exista un topic separat pentru intalniri 4tuning Iasi , unde sa stabilim o zi si o ora de intalnire? sau aici e fiecare cu clubul lui ?
gggeorgica is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 11:59   #5306
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by gggeorgica View Post
da un roman din sutele care detin supercaruri ... si sincer 10000 de dolari mi se pare o suma infima (in cazul in care as avea o asemenea masina) daca ar fi sa te gandesti cum ar fi sa participi la un asemenea eveniment si ce trairi ai avea acolo...
Sunt multi romani care au masini de genul, dar zic si eu ce s-a zis intr-un reportaj, sunt doua categorii de oameni ce-si iau supercar-uri, cei pasionati care-si duc masina pe o pista si "abuzeaza" de ea si cei care se plimba pe copou respectiv pe alte bulevarde din tara unde sunt siguri ca atrag mai multe priviri. :P
N-ai sa vezi tu pasionat care sa-si scoata bolidu seara la plimbare pe Bucium, care dupa parerea mea, e mai frumos decat copoul cand vine vorba de condus
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 12:08   #5307
gggeorgica

Stage 3
 
gggeorgica's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 138
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

asta se stie ... pai da pe Bucium cine vrei sa ii admire ? )
gggeorgica is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 12:42   #5308
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by gggeorgica View Post
asta se stie ... pai da pe Bucium cine vrei sa ii admire ? )
Eh, sa se uite in oglinda =))
Eu m-as duce acolo, dar mi-e frica ca ma rastorn cu garnitura mea de tren =))
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 13:27   #5309
criminales

Stage 5
 
criminales's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 739
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by MihaiCsl View Post
Se intampla de ani buni ceea ce vezi tu in clipul ala, e vorba de pasiune si niste bani pe care altii se pare ca ii au.
@Cipriane, mie nu-mi place albastrul ala, oricum, iti zic cand ne vedem ce si cum
da mihai mai e de lucrat la el ori cum conturul ala albastru vine scos si mai multe chestii era vb de designul blazonului dar melodia cum vi se pare ?
criminales is offline   Reply With Quote
Old 06-03-11, 13:30   #5310
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by criminales View Post
da mihai mai e de lucrat la el ori cum conturul ala albastru vine scos si mai multe chestii era vb de designul blazonului dar melodia cum vi se pare ?
Blazonul in sine e super fain, dar trebuie pusa putina culoare si eventul un 3d, se vede mai misto, zic eu.
Melodia e super si ea, doar stii ca ti-am zis cand era inca in lucru
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -