Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi

View Poll Results: ....
...... 0 0%
---- 0 0%
Voters: 0. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 13-03-11, 18:49   #5356
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by Bogdan.IS View Post
Multumesc primariei iasi , pentru drumul excelent catre breazu , dupa care am rezultat cu o pana ... rahaturile alea de canaluri care nu le-a dat dumnezeu creier cat o nuca , sa le puna la nivel cu strada.. eu au pus canalurile mai sus de strada e cat creier sa n-ai ? ... rezultat abordarea lor incorecta duce la pana ... sa-i F%T
nu esti nici primul si nici ultimul :-j:-j:-j au mai incurcat-o si altii acolo
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 20:38   #5357
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Pana ca pana, dar ce mai zici de drumurile din oras, ca zic ca merg cu barca cand merg cu masina.
In toamna nu se auzea nimic, acum parca se rupe in doua, sa te f%%i pe ele de drumuri.
__________________
If gas gets any higher, i'm cutting a hole through the floor of my car and Flintstoning this bitch.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:09   #5358
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by MihaiCsl View Post
Pana ca pana, dar ce mai zici de drumurile din oras, ca zic ca merg cu barca cand merg cu masina.
In toamna nu se auzea nimic, acum parca se rupe in doua, sa te f%%i pe ele de drumuri.
lasa mihai ca eu am luat o groapa de am crezut ca o picat roata ...
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:17   #5359
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Eh, eu am fost undeva sa vad o casa si pe o straduta, era sa raman cu baia de ulei acolo, nici nu vreau sa imi inchipui ce se intampla daca ajungea la rezervoare =))
Era un banc
Cica se duce unu la furat varza si da sa sara gardul si ramane cu intrumentu atarnat in gard si ajunge la spital si cei de la spital il pun intr-un salon de femei ca nu mai sunt locuri la barbati si acolo resepectivul tot repeta "asa-i la noi, asa-i la noi" la care o femeie din salon il intreaba, de ce tot zici dom'le "asa-i la noi" ?
Pai, asa-i la noi, cand ai varza n-ai butoi, cand ai pi*da n-ai un coi =))
Deci prin urmare,asa-i la noi =)))

Last edited by MihaiCsl; 13-03-11 at 21:24.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:24   #5360
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Talking Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by MihaiCsl View Post
Eh, eu am fost undeva sa vad o casa si pe o straduta, era sa raman cu baia de ulei acolo, nici nu vreau sa imi inchipui ce se intampla daca ajugea la rezervoare =))
Era un banc
Cica se duce unu la furat varza si da sa sara gardul si ramane cu intrumentu atarnat in gard si ajunge la spital si cei de la spital il pun intr-un salon de femei ca nu mai sunt locuri la barbati si acolo resepectivul tot repeta "asa-i la noi, asa-i la noi" la care o femeie din salon il intreaba, de ce tot zici dom'le "asa-i la noi" ?
Pai, asa-i la noi, cand ai varza n-ai butoi, cand ai pi*da n-ai un coi =))
Deci prin urmare,asa-i la noi =)))
=)) buna asta... asa i la noi la iasi ...
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:25   #5361
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

sa vedeti voi drumul spre lunca cetatuii (acolo stau) cam cum arata...daca tot permisu mi-a fost luat...macar protejez masina...anul trecut a inceput o asfaltare serioasa incepand de la soseaua aia de centura care v-a iesi la uricani....si cred ca din primavara acuma se vor apuca de terminat
__________________
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:39   #5362
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Talking Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by grg_92 View Post
sa vedeti voi drumul spre lunca cetatuii (acolo stau) cam cum arata...daca tot permisu mi-a fost luat...macar protejez masina...anul trecut a inceput o asfaltare serioasa incepand de la soseaua aia de centura care v-a iesi la uricani....si cred ca din primavara acuma se vor apuca de terminat
stiu cum e .. ca acolo am luat eu gaura =)) ... acolo sta prietena mea .. deci stiu ...
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:46   #5363
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by SeRee View Post
stiu cum e .. ca acolo am luat eu gaura =)) ... acolo sta prietena mea .. deci stiu ...
pai daca mai vii pe aici..anunta-ma....sa-ti vad masina/sa-mi vezi masina ...DAR MARE GRIJA LA GROPI!
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:47   #5364
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by grg_92 View Post
pai daca mai vii pe aici..anunta-ma....sa-ti vad masina/sa-mi vezi masina ...DAR MARE GRIJA LA GROPI!
Sa mor eu, ce aiurea a sunat faza cu aratatu =))
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:47   #5365
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by grg_92 View Post
pai daca mai vii pe aici..anunta-ma....sa-ti vad masina/sa-mi vezi masina ...DAR MARE GRIJA LA GROPI!
zimi id de messenger... ... apai acuma am grija ) dupa ce am luat vreo 2
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 13-03-11, 21:53   #5366
grg_92

Stage 5
 
grg_92's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 701
Member of:
[VW]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

george_fanatik_92
grg_92 is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 20:36   #5367
Nuicarc
Banned

Stage 2
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 47
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Pai hai la un protest ceva,multi multi ! Drumurile in tatarasi sunt la fel de varza,la fel drumu din tudor spre baza 3,e mai varza ca toate,la fel pe eternitate cum cobori in podul de fier..Ne adunam 200-300 cu o autorizatie de protest si mergem in fata casei primarului,sa vedem ce fata face.
Ce ziceti?
Trebuie putina initiativa,nu e chiar greu..
Nuicarc is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 21:03   #5368
MihaiCsl

Stage 5
 
MihaiCsl's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1,113
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by Nuicarc View Post
Pai hai la un protest ceva,multi multi ! Drumurile in tatarasi sunt la fel de varza,la fel drumu din tudor spre baza 3,e mai varza ca toate,la fel pe eternitate cum cobori in podul de fier..Ne adunam 200-300 cu o autorizatie de protest si mergem in fata casei primarului,sa vedem ce fata face.
Ce ziceti?
Trebuie putina initiativa,nu e chiar greu..
Postul tau m-a facut sa zambesc, asa de naiv eram si eu, daca tu strangi peste 20, promit ca vin si ma dezbrac in curu gol ca sa-i arat respectul meu primarului.
MihaiCsl is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 21:07   #5369
SeRee

Stage 5
 
SeRee's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 516
Talking Re: Cafeneaua Ieşenilor

Quote:
Originally Posted by MihaiCsl View Post
Postul tau m-a facut sa zambesc, asa de naiv eram si eu, daca tu strangi peste 20, promit ca vin si ma dezbrac in curu gol ca sa-i arat respectul meu primarului.
) ) asta e buna.. sa il vad pe mihai in curul gooll si pe primar cum se uita la el
SeRee is offline   Reply With Quote
Old 14-03-11, 21:46   #5370
alex_maf2007

Stage 4
 
alex_maf2007's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 190
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Cafeneaua Ieşenilor

vreau sa-l vad pe mihai in fundul gol) esti vedeta de succes) strang 20 de oameni nicio problema)
alex_maf2007 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -