Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 26-07-07, 17:43   #691
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Uitati-va si voi, sa nu ziceti ca sunt tampit sau am ceva cu un copil nevinovat: intai zice sa asteptam 2 saptamani sa vina si 11tun si ca oricum el se duce in oras de Zilele Valcii si dupa imi da mesaj pe YM ca sa facem si noi o intalnire de acum de Zilele Valcii. Cand va spun eu ca asta nu are caracter, nu stie pe ce lume traieste, nu stie ce vrea ...

Adunarea pe 1 August, ora 20:00, in Parcarea de la Stadion (pe Partea cu Olanestiul). Se asteapta 15 minute (sfertul academic), cine nu vine plecam si fara intr-una din statiunile judetului: Calimanesti, Olanesti, Govora. Decidem de comun acord cei care avem masini. Daca este cineva interesat sa se anuntze.
__________________
GTS ^ Spirit sportiv ^
OPC ^ The blue fury ^

Last edited by TigerGTS; 26-07-07 at 17:55.
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 27-07-07, 07:01   #692
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

eu teoretic voi veni...practic...sa speram ca nu intervine nimic
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 28-07-07, 11:32   #693
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

o intrebare ptr toata familia:
Mergem si noi Diseara iin Orash sa ne simtim bine ?
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 28-07-07, 20:40   #694
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

vin si eu de 1 august ... sper la fel k Alexik sa nu intervina nimk .. sau sa nu fie ai mei plecati cu mashina
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 23:46   #695
thex

Stage 5
 
thex's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 562
Member of:
[Suzuki]
[RENAULT]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Pana la urma cum ramane cu intalnirea? pe 1 august?
thex is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 23:48   #696
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by TigerGTS View Post
Adunarea pe 1 August, ora 20:00, in Parcarea de la Stadion (pe Partea cu Olanestiul). Se asteapta 15 minute (sfertul academic), cine nu vine plecam si fara intr-una din statiunile judetului: Calimanesti, Olanesti, Govora. Decidem de comun acord cei care avem masini. Daca este cineva interesat sa se anuntze.
Tocmai m-am citat . Mai mult decat atat nu am ce sa spun eu, sa se anuntze tovarashii...
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 30-07-07, 23:58   #697
GoguCTZ

Stage 2
 
GoguCTZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 65
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

io vin.. dak nu intervine ceva.. da fara masina.. ca io nu o am decat in weekend.. :-< soo dak e lok si pt mine.. ma anuntati p mess
GoguCTZ is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 00:04   #698
TigerGTS

Stage 5
 
TigerGTS's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 369
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by GoguCTZ View Post
io vin.. dak nu intervine ceva.. da fara masina.. ca io nu o am decat in weekend.. :-< soo dak e lok si pt mine.. ma anuntati p mess
No problemo! te iau eu cu bolidu`
TigerGTS is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 00:28   #699
GoguCTZ

Stage 2
 
GoguCTZ's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 65
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

ms ms.. poi.. atuncea.. trecetima pe lista )
GoguCTZ is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 04:59   #700
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Salutare!! Abia acum am reusit sa am acces la internet si am intrat pe forum! Alexik ...eu sunt baiatul acela care am venit cu passatul albastru la intalnirea aia cand a fost si mazda albastra...nu soferul ci pasagerul....ai dreptate..bisericute....eu nu am venit cu masina mea pt ca nu am putut...dar am mai participat la intalniri si o sa mai particip..momentan sunt plecat din tara dar pe 11 august revin....nu sunt figurant(cel putin asa cred) o parte din membri ii cunosc ...dar nu pe toti.Atunci toata lumea se divizase ..ce era sa fac eu?? daca se lua initiativa sa ne strangem toti intr-un cerc comun fi sigur ca nu ramanea eu separat! Pacat ca sunt tensiuni...promit ca la urmatoarea intalnire o sa ma prezint in fata tutoror...dar sincer mie nu imi prea imi place tonul discutiilor...putin ironice..parerea mea!!
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 06:23   #701
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Salutare!! Abia acum am reusit sa am acces la internet si am intrat pe forum! Alexik ...eu sunt baiatul acela care am venit cu passatul albastru la intalnirea aia cand a fost si mazda albastra...nu soferul ci pasagerul....ai dreptate..bisericute....eu nu am venit cu masina mea pt ca nu am putut...dar am mai participat la intalniri si o sa mai particip..momentan sunt plecat din tara dar pe 11 august revin....nu sunt figurant(cel putin asa cred) o parte din membri ii cunosc ...dar nu pe toti.Atunci toata lumea se divizase ..ce era sa fac eu?? daca se lua initiativa sa ne strangem toti intr-un cerc comun fi sigur ca nu ramanea eu separat! Pacat ca sunt tensiuni...promit ca la urmatoarea intalnire o sa ma prezint in fata tutoror...dar sincer mie nu imi prea imi place tonul discutiilor...putin ironice..parerea mea!!
imi cer scuze dar momentan nu-mi vine in minte figura ta...oricum, sper sa ne cunoastem mai bine...eu nu te-am acuzat pe tine de ceva anume, sau pe cel cu passat-ul...

faza e ca atunci...ma plimbam eu pe la toti...prima data am mers la Kalu ca sa-i zic sa mergem toti la terasa...sa facem o masa mare, sa putem vorbi toti si asa mai departe...apoi si pe la restul...si pana la urma am mers la terasa dar eram de 2 ori mai putini aproape...oricum, eu sper sa ne cunoastem toti mai bine...ca nu cred ca toti sunt baieti rai asa ca...eu cel putin ma consider baiat de treaba, acum ramane la latitudinea altora sa isi spuna parerile...obiective, bineinteles...

oricum, v-am salutat si ne vedem pe 1 (adica maine) sau cand o fi sa fim mai multi...

bafta
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 12:46   #702
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

:-s .. maine e 1 ? ) pai si cand ne intalnim ? la ce ora ? )

LE: gata ... am vazut .. ora 20:00 si plecam dup`aia in excursie
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 31-07-07, 13:35   #703
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Alexik ....nu trebuie sa iti ceri scuze fata de mine.....u nu ai gresit cu nimik. Sper si eu sa ne cunoastem si ca intalnirile sa fie mult mai unite si mai frumoase...dar asta nu tine de mine...de tine..sau de un membru in parte...tine de toate lumea..sper sa se inteleaga asta....sa se lase unele nasuri mai jos si sa se vine la intalniri din pasiune pt masini...nu pt a vedea unul altu ce masini sau cat de figuranti pot sa fi uni!! Bafta la cat mai multe intalniri frumoase si hope to join the club soon!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 02:30   #704
SSJ_Gohan

Stage 4
 
SSJ_Gohan's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 244
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Daca vine Fra..vin si eu
SSJ_Gohan is offline   Reply With Quote
Old 01-08-07, 02:32   #705
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

s`ar putea sa vin...sa vad daCA rezolva Geo o treaba...
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -