Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ramnicu Valcea

Reply
 
Thread Tools
Old 15-09-08, 22:35   #1771
IONUT-GBP

Stage 5
 
IONUT-GBP's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 2,729
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
tot intalnire e
Quote:
Originally Posted by trafy-vr6 View Post
app. ti`am vazut masina parcata in centru langa cazinoul ala...sti tu
Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Nu tata, nu`i scandal, sunt doar pareri......nu caut si nu vreau scandal....
Quote:
Originally Posted by jm3k3rd3mik View Post
Ai dreptate Trafy......de ceva timp si eu mi`am facut niste prieteni cu BMW-uri, si cred k tot asa o sa se`ntample, un clan cu BMW-uri........



plm..
IONUT-GBP is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 01:37   #1772
Alexik

Stage 5
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 457
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

eu ma abtin de la comentarii aiurea...
nu stiu ce cluburi faceti voi sau in ce cluburi intrati...personal nici nu ma intereseaza...
MR va veni, n-a fost timp pana acum, dar incet-incet ajung si aici si se vor incerca lucruri noi pentru orasul asta, veti vedea...
4tuning nu e club...

la intalniri eu m-am INTALNIT cu prieteni, nu cu useri 4tuning...am vrut sa cunosc mai multi, cei ce stau separat nu vor sa ne cunoaste, si tot ei sunt figuranti...

jmekerdemik, nu stiu cine ai fost la intalnire, habar n-am...eu v-am salutat pe toti in mod egal si am fost acolo...apoi s-au facut vreo 3 grupuri de oameni, sau chiar 4...eu am fost in cel mai mare, unde n-au fost figuranti...parerea mea sincer, nu cunosti lumea, decat poate 1-2 sau 3 oameni...si atat...

treaba voastra, macar nu vorbiti aiurea

hai, la cat mai multe intalniri

PS: tot bisericute sunteti...problema e ca nu va haliti intre voi, fiecare are suferintele lui...
Alexik is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 04:34   #1773
Kaluvr6
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Kaluvr6's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 1,562
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

MR o sa se infiinteze si cat mai curand...o sa se faca si evenimente, chiar daca nu curand dar o sa se faca si in VL asta o promit...
eu nu stiu care au fost figurantii la intalnire....dar daca tu jmekerdemik ai fost in vreuna din bisericute asta e problema ta...eu unu cand am venit am dat noroc cu toata lumea care era acolo si am vb cu toti care m`au intrebat cate ceva si nu am vb de sus. Nu am vazut sa vii sa dai noroc sa zici "eu sunt cutarica". Eu unu nu ma simt unu dintre "figuranti"...dar voi ramaneti in lumea voastra cu ideile voastre ca sincer nici nu`mi face placere sa ma intalnesc cu copii...si nu ma refer la varsta....ma refer la modu cum gandeste fiecare....singuru copil care imi place sa`l iau dupa mine la evenimente sau la intalniri e GPL....macar ala e mi calculat decat ceilalti....
Si Trafy....nu`ti mai plac intalnirile cum erau o data? Eu nu te`am vazut sa faci ceva deosebit....dar tu acuzi ca nu mai vii la intalniri ca se mananca seminte si se bea suc da cand e vb de vreo legala de ce nu vii sa ne demonstrezi maiestria? Si cam ce`ai vrea sa se faca la intalniri?au fost si liniute si nu ai fost prezent... si nu am vazut vreodata sa faci ceva cu masina....singuru care ar fi in masura sa zica ce ai zis tu e CUCU...ala macar a facut mereu cate ceva....si si`a forjat cauciucurile sa distreze copii care numai NFS au in cap.
Voi intalniti`va cu BMW`uri si Mercedesuri si cu cine vreti ca pe mine unu nu ma pasa...eu am cu cine ma intalni.
__________________

VW Corrado VR6 - new engine

"I started out with nothing and I still got most of it left"
www.midnightracersvl.blogspot.com
http://forum.midnightracers.ro
Kaluvr6 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 07:24   #1774
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

ma haideti nu va mai suparati...fiecare...are ce are in minte...dar cei care va duceti...fiti uniti ca asa va puteti si in alte locuri ca sa stati grupuri...eu as veni...dar nu vreau sa raman pe dinafara pe acolo
__________________
All the way up..
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 08:25   #1775
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

in primu rand nu fac nimic cu masina pt ca nu am cu ce, nu ma ajuta deloc 75 cai din 92. Am fost la o intalnire unde m-am rugat de cateva persoane sa ne dam si au refuzat. La liniute nu am venit ca nu am fost in oras. Cat despre biericute va dau dreptate, oriunde e asa, chiar si oamenii mai in varsta nu se halesc intre ei si fac bisericute, sincer nu am nimic cu nimeni da nu-mi mai face placere sa vin la intalnirile care se faceau odata.
Sa auzim de bine, stima tuturor

P.S: bafta cu MR in valcea, va iesi ceva beton pt cei cu masini calumea daca reusiti
__________________
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 12:59   #1776
DjRainManFast

Stage 5
 
DjRainManFast's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 981
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[2 Roti]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Intalnirile de alta data....) cand faceam si noi niste jaloane....si chemam lumea sa se dea....undeva destul de sigur si foarte ok.....dar lumea nu se dadea pentru ca isi strica masina )) eu nu am mai facut nimic la ultimele intalniri pentru ca mi sa luat pur si simplu sa ma distrez singur...mai bine ies prin oras...ca acolo gasesc eu un maniac de-o o alergatura!! trafy nu stiu dc esti asa...cu tine nu am nimic..ca mereu m-ai ajutat cand a fost vb de ceva....dar sa sti ca foarte putini de aici au dreptul sa comenteze cand e vb de masini.....a fost legala...vineri seara noi ne-am strans si am discutat desprea ea...si pentru asta probabil am fost considerati figuranti ) inteleg ..ilegal nu va convine...dar legal? care mai e problema? S-au vazut cei care sunt pasionati cu adevarat...si cu asta am spus tot!
__________________
Frate....si cand i-am dat a 2-a si am pus-o de-a latu'....drift nu alta!!!
DjRainManFast is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 13:16   #1777
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

una peste alta .... trecand peste discutiile astea...


Se face o intalnire zilele astea ? eu vinerea viitoare plec la Cluj la facultate .. si nu stiu cand mai vin prin VL ... la fel si majoritatea presupun ca vor face la fel si nu se stie cand ne vom mai nimerii toti in oras in aceeasi perioada si imi pare rau ca nu am fost la ultima intalnire ( cea dinainte de legala ) pt ca am fost plecat un weekend din VL

Daca vreti .... daca va face placere.... daca nu aveti treaba .... daca nu aveti figuri hai sa punem de`o intalnire ..... sa stabilim de comun acord o zi , o ora , o locatie ...

Bafta
__________________
Built Thread
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 13:43   #1778
Herbas

Stage 5
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 438
Member of:
[Fiat]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

In cazul in care se tine de sambata incolo voi fi si eu prezent.
Herbas is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 14:37   #1779
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by Alexik View Post
eu ma abtin de la comentarii aiurea...
nu stiu ce cluburi faceti voi sau in ce cluburi intrati...personal nici nu ma intereseaza...
MR va veni, n-a fost timp pana acum, dar incet-incet ajung si aici si se vor incerca lucruri noi pentru orasul asta, veti vedea...
4tuning nu e club...

la intalniri eu m-am INTALNIT cu prieteni, nu cu useri 4tuning...am vrut sa cunosc mai multi, cei ce stau separat nu vor sa ne cunoaste, si tot ei sunt figuranti...

jmekerdemik, nu stiu cine ai fost la intalnire, habar n-am...eu v-am salutat pe toti in mod egal si am fost acolo...apoi s-au facut vreo 3 grupuri de oameni, sau chiar 4...eu am fost in cel mai mare, unde n-au fost figuranti...parerea mea sincer, nu cunosti lumea, decat poate 1-2 sau 3 oameni...si atat...

treaba voastra, macar nu vorbiti aiurea

hai, la cat mai multe intalniri

PS: tot bisericute sunteti...problema e ca nu va haliti intre voi, fiecare are suferintele lui...


......Si eu am fost tot in cea mai mare "bisericuta" numai k dupa o jumatate de ora am plecat.......N`am cunoscut pe nimeni d`acolo asa k n`am dc sa nu halesc pe cineva........doar k asta a fost prima mea impresie.......figuri.......de exemplu dak ai Q7 trebe sa stai de vorba numai cu cei kre au masini de valoarea Q7`lui tau ? Poate daia nici Trafy nu vine.......Aaaaaaa are masina din `92........ce sa vorbim noi cu asta........n`are nici geamuri el....... Aaaaaa are Subaru, sau ///M.....hai incoace frate...ia zi kti Hp are ?
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 14:38   #1780
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

daca faceti ceva diseara...poate ma anuntati mai din timpp....oricum nu pot sa stau mai mult de o ora sa zicem...ca eu maine la 7 dimineata scoala )
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 14:41   #1781
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Trafy........sorry k te`am dat exemplu.......
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 14:55   #1782
CaDDy
VW Driver

Stage 5
 
CaDDy's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,239
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

tu tot nu ai inteles ideea....

eu de exp ... am un passat break cin `97 .... fara geam el ( de exp ) ... dar asta nu m`a impiedicat sa vin la vreo intalnire ( decat cand nu am putut - nu eram in oras - sau cand am avut masina in service -dar si atunci am venit pe jos / cu taxiu ) .....

asta incercam noi sa spunem ...conteaza CALITATEA OAMENILOR , nu masinile ... poti sa ai trabant ... daca esti de gasca si stii sa te integrezi intr`un grup de oameni care , sa zicem , ne reuneste cel putin o pasiune comuna ... masinile / tuning ...

acuma depinde de fiecare si normal .. nimeni nu o sa fie in acelasi timp pe aceeasi lungime de unda , pt ca asa suntem toti .. ter sa fim diferiti prin ceva ... dar faptul ca suntem cativa care ne intalnim uneori ... si vorbim ... si stabilim sa mergem pe undeva ... si stam la aceeasi masa , bem acelasi suc ( stiti sticla de 2L de la rompetrol ) ... chestia asta ne facem uniti intr`un fel sau altul

daca tot e vacanta , sambata a zis si Herbas ca poate venii , presupun ca si Donn pt ca e weekend si nu are scoala ... si la fel si ceilalti care au inceput si poate vor sa vina .. ...

eu propun sambata .... daca vreti si voi ... + locatie si ora...


remember anu trecut ..... septembrie ... Ranca inca ma mai uit la filmuletele alea si nu are cum sa nu`mi vina zambetul pe buze cand ne vedem pe acolo
CaDDy is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 15:04   #1783
D o n n

Stage 5
 
D o n n's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 2,971
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

vreau si eu la ranca...cand fac suspensia la nexia,mergem acolo...2 locuri libere )

ontopic: eu vin si sambata dar 2 mici probleme...nu prea stiu denumirile prin valcea..eu cand bantui pe acolo ma plimb asa aiurea nici eu nu stiu pe unde..deci va trebuie sa ma astepte cineva undeva ca sa ma aduca la locatia hotarata...
2-sper sa nu se mai lase cu certuri si dastea...vreau sa ne simtim bine....adica voi intre voi..ca eu sunt nou si pana o sa ne acomodam si chestii dastea...eu unu nu o sa fiu in acelelasi subiecte cu voi...ca daca e prima data...dar sper sa iasa ceva bine/frumos..
-pt mine nu conteaza masinile...sunt fiare toate...conteaza doar sa`mi fac prieteni noi.. ca masina azi e buna ,maine poate se da prin doua...dar omul tot om ramane
D o n n is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 16:10   #1784
GOGU_VL
BMW Driver

Stage 5
 
GOGU_VL's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,384
Member of:
[BMW]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

CaDDy eu tocmai asta incercam sa explic k multi se ia dupa criteriul asta.......ai masina scumpa.......ce faci frate?.........n`ai........taci si`nghiti(cum vine vorba).........fiecare cu conceptiile lui........eu unu termin cu kestiile astea si cedez.........n`am pt ce mai continua.......

Bafta !!!
GOGU_VL is offline   Reply With Quote
Old 18-09-08, 17:20   #1785
trafy-vr6

Stage 5
 
trafy-vr6's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 12,564
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[Shadows Racing Team]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea

Quote:
Originally Posted by DjRainManFast View Post
Intalnirile de alta data....) cand faceam si noi niste jaloane....si chemam lumea sa se dea....undeva destul de sigur si foarte ok.....dar lumea nu se dadea pentru ca isi strica masina )) eu nu am mai facut nimic la ultimele intalniri pentru ca mi sa luat pur si simplu sa ma distrez singur...mai bine ies prin oras...ca acolo gasesc eu un maniac de-o o alergatura!! trafy nu stiu dc esti asa...cu tine nu am nimic..ca mereu m-ai ajutat cand a fost vb de ceva....dar sa sti ca foarte putini de aici au dreptul sa comenteze cand e vb de masini.....a fost legala...vineri seara noi ne-am strans si am discutat desprea ea...si pentru asta probabil am fost considerati figuranti ) inteleg ..ilegal nu va convine...dar legal? care mai e problema? S-au vazut cei care sunt pasionati cu adevarat...si cu asta am spus tot!
cum am spus, nu am putut sa vin la legale ca nu am fost in oras, nu am zis ca sunteti figuranti sau daca asa am scris nu am vrut sa se inteleaga asta , pur si simplu nu`mi mai face placere, cand merg la o "intalnire 4tuning" te gandesti, domne, ceva fum , nebunii, macar o plimbare mica in oras , si cand ajungi acolo nimic....poate cateva liniute intre masini calumea unde eu n`am ce cauta.
trafy-vr6 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -